Alternatifim Cafe

Herkes Kendisi Hakkında Bir Gerçek Yazsın..

Discussion started on Kişisel

Devam.
#1 - Kasım 11 2009, 17:51:25
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Bu konunun gittiğine üzüldüm, cidden üzüldüm.
+
Hayal kırıklığına uğrattım herkesi biliyorum.
#2 - Kasım 11 2009, 18:00:11

Kullanıcı isminden, seçiminden dolayı Ceren'i öpesim var. Fıstıkçışahap, olur olmaz yerlerde gelirdi aklıma. Kendime yüksek tepeler edinip oralardan bağırmak isterdim Fıstıkçışahap diye. Sebebini bilmiyorum. Dil bilgisi konularını severdim elbet, herkesin aklında kalabilecek yöntemlerden biriydi bu da. Bende saplantı haline gelmiş olmalı fakat, öyle doğal bir durum değil bu. Fıstıkçışahap, fıstık.
#3 - Kasım 11 2009, 18:31:16

Taa ne zaman Tuna'nın gönderdiği bir mesaj durur hep mesaj kutumda. Silmeyi hiç düşünmedim, düşünmüyorum da.
#4 - Kasım 11 2009, 20:56:43
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Hala pes etmiyorum, bir şeyler yapmak için çabalıyorum.
#5 - Kasım 12 2009, 14:35:25

Yalnızca bir anlıktır mutluluk.
Sevdalar, heyecanlar; Hepsi bir anlık.
Kalansa, tortusudur hayatın,
Yalanlar ve acılar; Bir de yalnızlık.

3 gündür yediğim tek yiyecek nesquik.
#6 - Kasım 12 2009, 14:47:08
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

arsenik

Attığım her adımda durup düşünmekten, beklemekten yoruldum. Sabretmek yordu belki de, fazlaca. Benim hakkımda en doğru gerçek budur şindilik. Dimi Kardelen? Evet Kardelen.
#7 - Kasım 12 2009, 14:56:38

Gunes ve Ay

Ota booka ağlayan ben nerdeyse 1 aydır ağlayamıyor. Neden ağlayamıyorum lan !
#8 - Kasım 12 2009, 18:00:18

Zeitgeist

Kullanıcı isminden, seçiminden dolayı Ceren'i öpesim var. Fıstıkçışahap, olur olmaz yerlerde gelirdi aklıma. Kendime yüksek tepeler edinip oralardan bağırmak isterdim Fıstıkçışahap diye. Sebebini bilmiyorum. Dil bilgisi konularını severdim elbet, herkesin aklında kalabilecek yöntemlerden biriydi bu da. Bende saplantı haline gelmiş olmalı fakat, öyle doğal bir durum değil bu. Fıstıkçışahap, fıstık.

İtiraf edip bütün hayallerini bir bir yıkayım Serap Abla. Nickim çalıntı, feyste bir kullanıcı adından gördüydüm. /:::::
#9 - Kasım 12 2009, 18:23:54

Okulu kırıp döküyorum habire. Yazılıları takmıyor, hocaları çıldırtıyorum. Allah belamı verecek benim. Valla bak.
#10 - Kasım 12 2009, 21:46:36
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Yaklaşık yarım saattir çişimi tutuyorum. Azmettim, başaracağım.
#11 - Kasım 12 2009, 21:48:15
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Fındığın-fıstığın, Şahap'ın bahane olduğunu farkettim verilen yeni bilgiler ışığında. Aslında benim, Ceren'i öpesim var.
#12 - Kasım 13 2009, 17:36:09

Zeitgeist

Öp beni Serap Abla.

Muhteşem bir organizatör olduğumun bir kez daha farkına vardım, ehe.
#13 - Kasım 13 2009, 18:29:55

sayılsalcı olmama karşın ben gazeteci olmak istiyorum.
lanet sistem.
#14 - Kasım 14 2009, 18:28:50
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

Zeitgeist

Benden bir cacık olmaz. Bak sen netlerime hele ;

Türkçe- 40 sorudan 12 yanlış. Tarih, 17 sorudan 5 doğru. Ahah !  Ölmüşüm de ağlayanım yok.
O değil de, 2 sorudan biri paragraf olursa yapmam tabii, sıkılıyorum anasını satayım.
#15 - Kasım 14 2009, 18:30:41

Bende dersten dert yanayım.
Tarih'i yapamıyorum. -_-  Sözelci olmama rağmen tarihim berbat.
Yani tarih özürlüyüm. :w
#16 - Kasım 14 2009, 18:33:27

Zeitgeist

Aynen Eren. Tarihte çıkardığım yanlışları, hiçbi dersten çıkarmıyorum. Matematikte bile 10'da 10 yaptım düşün. :p
#17 - Kasım 14 2009, 18:36:09

bazen insanları aşağıladığımı düşünüyorum ve çok pişman olduğum halde özür dilemiyorum..
#18 - Kasım 14 2009, 19:24:03
Yüzü dost,özü düşmandan usandım.Dili mümin,kalbi şeytandan usandım. Dostum herkesin kahrı çekilirde ben davasız müslümandan usandım..

Kızardım. Sebepsiz yere.
#19 - Kasım 14 2009, 21:03:19
Destiny is for losers.
-B.

Any_one

Ota booka ağlayan ben nerdeyse 1 aydır ağlayamıyor. Neden ağlayamıyorum lan !
eneek. bir daha ağlayamayacakmışsın gibi geliyor bana, bu da benim gerçeğim olsun. anca beş ayda bir ağlayabilirsin sanıyörüm. montla sıç derim. o da olmadı aşık ol. -_-
ayrıca önüme 60 tane paragraf sorusu koysalar hiç gıkımı çıkarmadan yaparım. belki iki, belki üç yanlışım çıkar. tarihten de bilgi sorarlarsa yapamayabilirim. ama matematiğin. öpüyorum burdan onun.
#20 - Kasım 14 2009, 21:05:52

Evde olduğum müddetçe -yaz-kış farketmez- çorap giyemiyorum ben. Nefret ediyorum hatta. Eve gelir gelmez ilk onları çıkarıp atıyorum üstümden. Öyle tiksiniyorum.
#21 - Kasım 14 2009, 21:14:21
Mercey.

Bana benzine sokulup çıkartılmış bir bez getirin. köşeme çekilip saatlerce koklarım o bezi. üstüme sürebilirim hatta, elime, koluma...
öyle seviyorum, öyle bayılıyorum benzin kokusuna. buhar olup uçana kadar koklayayım istiyorum. çok seviyorum yahu! mazot tankerimiz var mesela köyde. yıl başında dolduruluyor ağzına kadar. dakikalarca sürüyor diğer tankerden bizim tankere bolaşltılması. ben de bitene kadar izliyorum. kokusunu çekiyorum içime içime. hatta tankerin içine girip yıkanayım istiyorum.

onun içni pahalı bence bu kadar. kokusu için... ölürüm!
#22 - Kasım 15 2009, 02:49:14
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Zeitgeist

Konuşmalarım arasında, 'gari' kelimesi bol bol duyulabilir. Alışkanlık.
#23 - Kasım 15 2009, 18:34:53

Dionysus.

Börgır kingde bir yılımı heba ettikten sonra yükseliyorum sonunda.Expertlik sınavına gideceğim deyi bir kağıt parçasına çalışıyorum günlerdir.Tüm gün kafamda dönüyor multiwatt sıcaklığı, patateslerin gramajları.Öyle deli, öyle manyağım yani.
Herhangi bir sınava böyle çalışsaydım adam olurdum biliyorum.
#24 - Kasım 15 2009, 19:57:22

Bugün yaşadıklarımdan sonra denizden soğudum.
#25 - Kasım 15 2009, 20:03:25
Destiny is for losers.
-B.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.