Alternatifim Cafe

Olaylı Klip Yayından Kaldırıldı!

Discussion started on Magazin

PORTECHO GRUBU, "STUDİO PLASTİCO" ŞARKISINA SES GETİRECEK BİR KLİP ÇEKTİ.

Çarşafın altına mini etek giymiş bir kadının İstanbul'u dolaşırken görüldüğü klibin yönetmeni Berkun Oya, "Tepki alır mıyız diye pek düşünmedik, ancak çekerken tepki aldığımızı söyleyebilirim. Bize 'Kafirler' diye bağıran da, 'Çok yakışmış' diye dalga geçen de oldu" dedi.
#1 - Mart 25 2009, 16:33:18
« Son Düzenleme: Mart 30 2009, 16:53:40 Gönderen: Eirene »

Any_one

Oyy. 6 veya 7 yaşındayken gördüğüm rüyadaki ÖCÜ'ler -üstlerinde öcü yazıyordu da- gibiler. O rüyadan sonra annemin yanında yatmaya başlamıştım. -_- Rüyamı anlatmak isterim, hâlâ etkiler beni.. ama yeri değil.  :))
E ben bunu niye söyledim? Şundan; Klibi çekilen grubun Portecho olduğunu okumamıştım. :/
O zaman; klibi izlemek ve yorumumu öyle yapmak isterim. Grubu severim, amacı olan bir klip çektiklerini düşünüyorum. Hem yaşadığımız ülkedeki konuları el almaları da hoş olmuş.
#2 - Mart 25 2009, 16:50:26

Seksi ninja  olmuş.
#3 - Mart 25 2009, 17:43:00

şarkı berbat ama klip güzel olmuş...

keşke daha  uygun bi şarkıya çekilseymiş..  fikir süper ama  :D  Turkish Ninja  (6)
#5 - Mart 26 2009, 13:20:26

ayartmak için değilde, tanımadığı,ancak tanımak istediği, nedir-kimdir? merak ettiği için bir kadının yanına gidip
oturacak erkeğin var olduğuna kim inanırki ?

Gerçekten şarkı iğrenç ama klip değişik...:D:D
#6 - Mart 30 2009, 16:50:13

PORTECHO GRUBU, "STUDİO PLASTİCO" ADLI ŞARKIYA ÜNLÜ YÖNETMEN Berkun Oya'NIN ÇEKTİĞİ, ÜSTÜ ÇARŞAFLI, ALTI MİNİ ETEKLİ BİR MANKENİN KULLANILDIĞI KLİBİ YAYINDAN ÇEKTİ....

Çekimler sırasında bazı vatandaşların "Kafirler" diye bağırdığı ekip, farklı düşünenlerin birbirlerine anlayışla yaklaşması gerektiğini vurgulamak amacıyla bu klibi çektiklerini ama amacın anlaşılamadığını gördükleri için bu kararı aldıklarını söyledi.
#7 - Mart 30 2009, 16:52:43

bi sempatisi olsaydı keşke o kadar tepkiye değerdi en azından..
#8 - Mart 30 2009, 16:53:01
kalbinin kırıldığını görmeye dayanamam derdin hep..merak ediyorum kırarken gözlerini mi kapattın...???

söylemene hiç gerek yok anlıyorum gözlerinden ben bildiğim benim dediğim kalbini eller çalmış..!!!

PORTECHO GRUBU, "STUDİO PLASTİCO" ADLI ŞARKIYA ÜNLÜ YÖNETMEN Berkun Oya'NIN ÇEKTİĞİ, ÜSTÜ ÇARŞAFLI, ALTI MİNİ ETEKLİ BİR MANKENİN KULLANILDIĞI KLİBİ YAYINDAN ÇEKTİ....

Çekimler sırasında bazı vatandaşların "Kafirler" diye bağırdığı ekip, farklı düşünenlerin birbirlerine anlayışla yaklaşması gerektiğini vurgulamak amacıyla bu klibi çektiklerini ama amacın anlaşılamadığını gördükleri için bu kararı aldıklarını söyledi.

:Ç Amaç ne zaman olduğu gibi anlaşıldı ki zaten, hep saptırıldı...
#9 - Mart 30 2009, 17:01:48

Sadece resime bakarak yorum yapacağım. Seksi :Ç
#10 - Mart 12 2012, 00:24:19
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.