Alternatifim Cafe

Kızların Okulda Genellikle Yaptığı 10 Şey

Discussion started on Komik Yazılar

2,4,7 :))
#101 - Temmuz 01 2009, 18:21:21

2010  القدر♥ موسى

Seviyorum

Hevai

10- yine derste sıkıldığında  eline ve kollarına döğmeye benzer şekiller çizmek              

Ben onu hocanın üzerinde deniyorum. Hoca ders anlatırken bazen gelir,elini sıramın üzerine koyar. Ben de oradan keçeli kalemi kapıp, hocanın tırnaklarını boyarım. Ruhu bile duymaz. Kaç kere yaptım,hiç şüphelenmedi benden. Ardından tüm delilleri yok etmeyi ihmal etmeyi unutmamamdan olsa gerek.

Edit:Sanat eserimin reklamını yapmayı da ihmal etmem. Millet gülmekten kırılmaya başlar tabii. 'Ne oluyor,gülünecek birşey varsa söyleyin biz de gülelim.'' diye söylenmeye başlar garibim Hoca'm.

#102 - Temmuz 01 2009, 18:21:44
« Son Düzenleme: Temmuz 01 2009, 18:29:01 Gönderen: Düş Macunu »

10- yine derste sıkıldığında  eline ve kollarına döğmeye benzer şekiller çizmek              

Ben onu hocanın üzerinde deniyorum. Hoca ders anlatırken bazen gelir,elini sıramın üzerine koyar. Ben de oradan keçeli kalemi kapıp, hocanın tırnaklarını boyarım. Ruhu bile duymaz. Kaç kere yaptım,hiç şüphelenmedi benden. Ardından tüm delilleri yok etmeyi ihmal etmeyi unutmamamdan olsa gerek.

Edit:Sanat eserimin reklamını yapmayı da ihmal etmem. Millet gülmekten kırılmaya başlar tabii. 'Ne oluyor,gülünecek birşey varsa söyleyin biz de gülelim.'' diye söylenmeye başlar garibim Hoca'm.

mantıklı aslında tırnaklardan pek algılanamıo zaten...
bende deniyim bunu:P
okuldakilere yemez de..dersanedekiler uygundur:D
#103 - Temmuz 04 2009, 01:46:56
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

1- yanında oturan arkadaşına sırf oyalanmak için " bugün napıosun ? , tenefüste kantine gidelim mi ? " gbi saçma sapan notlar yazmak.

2- parmaklarıyla sırada ritim tutmak.

5- derste sıkılınca defterin kenarlarına kalp fln çizmek ve kareli defterlerin karelerini dama tahtası şeklinde boyamak

10- yine derste sıkıldığında  eline ve kollarına döğmeye benzer şekiller çizmek

:D bunları yaporm..
 4 / 10 :D skor iyi :D
#104 - Temmuz 31 2009, 15:10:36
bir süredir yoktum... GERİ DÖNDÜMMMMM :)

sadece hiç bir iş yapamayan insanlar hata işlemez ;)

7- önündede kamera olan yada kamerası dönebilen bir telefonu varsa ; kızlar tuvaletine gtmeye üşendiği zaman telefonunun kamerasını ayna olarak kullanmak.      (bunu çok ykn bi arkadaşım sık sık yapar) 
8- derste sıkıldığında yanındaki , önündeki , arkasındaki başka bir kızın kalemliğini almak ve karıştırmak

en  sık yaptıklarım bunlardı :D  :D
#105 - Ağustos 02 2009, 16:59:37
çσк ѕαнiρLєnмєdєn
çσк αiт σLмαdαn уαşαуαcαкѕın
нєм нєя αn ανυçLαrındαn кαуıρ gι∂єcєкмιş giвi,
нєм dє нєρ ѕєnin кαLαcαкмş giвi нαуαт...

2,5.,8,4
#106 - Ağustos 24 2010, 19:12:41
''denize düşmüşüm,yılan da ben olmuşum.
kurtuluş iksirlerini yanlış kazana dökmüşüm.
sen bişey yapmamışsın ki elmayı parlatıp,
ben ısırmışım yine ben,yine ben ölmüşüm..''

Zeitgeist

Müzik açarlardı, oynardım ben de. (6) Roman havası, oryantal vs vs.
#107 - Ağustos 24 2010, 19:14:49

bu okul kız lisesiyle her boş derste öğle tatillerinde ve atölye molalarında kaş alınır.

Makine iplikleri çıkartılır bıyık alınır.

Atölyedeki tüm işlere paydos verilir prizlere saç şekillendiriciler takılır yok ise atölye ütüsü ile saç yapılır.

Avon vs. vs. katalogları elden ele gezmeye başlar.

Hocalar gelmeye yakın ortam havalandırılır. Zira ütülmüş kelle gibi kokuyor. Yanık saç  :Ç
#108 - Ağustos 25 2010, 10:42:27
Sen beni değil, benim üzerimden kendini seviyorsun.

6- tahtayı görmek için takmak zorunda olduğu gözlüğü her tenefüs başında çıkarıp her ders başında geri takmak ( gözlüklü kızlar için geçerli )

Hihihhi!
Hele hocaların o tip tip bakışları yok mu ya! Hani zor duruyorlar ''Takıyosan tak, takmıyosan ben şimdi onu senin...'' dememek için. Yakışmıyor ki hocam, niye sürekli takalım?  Bizim okulda bu modayı ben başlatmıştım hem. Ne gurur verici bir şey anlamam yani!  :ehem
#109 - Mart 07 2011, 19:21:58
ஜ Buyum ben, sadece bu.
                                    ĢĬŻξM

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.