Alternatifim Cafe

Kızların Okulda Genellikle Yaptığı 10 Şey

Discussion started on Komik Yazılar

kızların okulda genellikle yaptığı 10 şey (kendimden biliyorum)

1- yanında oturan arkadaşına sırf oyalanmak için " bugün napıosun ? , tenefüste kantine gidelim mi ? " gbi saçma sapan notlar yazmak.
2- parmaklarıyla sırada ritim tutmak.
3- kıyafet kontrolü yapılacağı gün okula giderken otobüste veya serviste , tırnağındaki ojeyi dişleriyle sıyırmak    (6)
4- yanında oturan kızın kulağına tahtaya kalkan başka bir kız için " kalçaları çok geniş , saçına yine fön çekmiş " gibi şeyler sölemek
5- derste sıkılınca defterin kenarlarına kalp fln çizmek ve kareli defterlerin karelerini dama tahtası şeklinde boyamak
6- tahtayı görmek için takmak zorunda olduğu gözlüğü her tenefüs başında çıkarıp her ders başında geri takmak ( gözlüklü kızlar için geçerli )
7- önündede kamera olan yada kamerası dönebilen bir telefonu varsa ; kızlar tuvaletine gtmeye üşendiği zaman telefonunun kamerasını ayna olarak kullanmak.   :D   (bunu çok ykn bi arkadaşım sık sık yapar)  :kop
8- derste sıkıldığında yanındaki , önündeki , arkasındaki başka bir kızın kalemliğini almak ve karıştırmak
9- kızlar tuvaletinde aynaya karşı göbeğini içine çekip fotoğraf çektirir gibi pozlar vermek 
10- yine derste sıkıldığında  eline ve kollarına döğmeye benzer şekiller çizmek                                  :sizo  :sizo  :sizo

umarım beğenirsiniz...   

BaTTerY:Başlıkları kurallara uygun bir şekilde yazalım...
#1 - Eylül 26 2007, 22:39:02
« Son Düzenleme: Haziran 09 2008, 10:27:41 Gönderen: BaTTerY »
Sana karşı hissettiğim her şeyi bir kağıda yazdım , şu an elinde olana , Hiç anlamayacaksın , gitmene izin vermek ne kadar acıtıyor...

-_-

Önümde oturan engelliye çok uyuyor bu yazılanlar ..
İyi ki sıra arkadaşım falan değil ..
Özgünnn iyi ki varsın .. :Ç
#2 - Eylül 27 2007, 05:37:14
« Son Düzenleme: Eylül 27 2007, 05:37:39 Gönderen: -_- »

NuRSeN_18

valla bunların hepsi dogru ama bunlar gercekten kötü alışkanlık haline getirenler vardı her kızın içinde vardr ama ...
saol ... güselmiş
#3 - Eylül 27 2007, 12:31:29

gerçekten de dooru (6)
#4 - Eylül 27 2007, 21:56:13
hep yarınlar güzel olcak derler ya bugünlerde dünlerin yarınları değil mi!!!

_DaRkdreams_

2- parmaklarıyla sırada ritim tutmak // Arada şarkı mırıldandığım olur .. Gözlerim kapalı söylerim .. Coştuğum olur bazen (6)

4- yanında oturan kızın kulağına tahtaya kalkan başka bir kız için " kalçaları çok geniş , saçına yine fön çekmiş " gibi şeyler sölemek // Sinir olduğum bir kız tahtaya çıkmışsa yanımdaki ve önümdeki arkadaşlara - Hay gerizekalı tipe bak öldürürüm ben bu kızı derim (6)

7- önündede kamera olan yada kamerası dönebilen bir telefonu varsa ; kızlar tuvaletine gtmeye üşendiği zaman telefonunun kamerasını ayna olarak kullanmak.   // zu ha ha aynı ben (6)

8- derste sıkıldığında yanındaki , önündeki , arkasındaki başka bir kızın kalemliğini almak ve karıştırmak // off laya pufflaya karıştırırım evet :Ç
#5 - Eylül 27 2007, 22:18:55

o kadar değilim canım
#6 - Eylül 28 2007, 16:28:36

Yalnızlık hatırıma yazıldı
İçimdeki birşey sızladı
Geri dönüp baktığımda
Mutluluk içimden alınmıştı!!!

eewwt çou ben =)))
#7 - Eylül 28 2007, 17:18:39
Beynimde dans eden hatıraların bacağını nasıl kırabilirim?..

off counu yapıorummm:) yine derste sıkıldığında  eline ve kollarına döğmeye benzer şekiller çizmek     en cok yaptıım bu:d                             
#8 - Eylül 28 2007, 17:26:29
İncitiyor olmam incindiğim anlamına gelmez.

bnde sıkıldım mı şarkı sözü yazarım (6)

bazılaRI UYUYOR GERÇEKTEN
#9 - Eylül 28 2007, 17:34:40
Dünya biz insanlara anlatılan bir masal gibi küçük mutluluklarla kandrıyorlar bizi Ama Masallarla Sevgi Verilmez(Ş.F)
Ruhumuz yara almış sevgiden eser yok dünyanın köklerinde
Ama inanmasakta dinleyip kanıyoruz o masallara
Ve
Bir çocuk gibi mutlu sonları bekliyoruz ve mutlu son gelmeden uykuya dalıyoruz!!!!

eet gzelmiş bnde yapıorum bazılarını
#10 - Eylül 28 2007, 18:30:31

ben bunların hiçbirini yapmıyodum yaa :alala
#11 - Eylül 29 2007, 00:11:20

çoğu kız bunları yapıyor :Ç
#12 - Eylül 29 2007, 14:12:22
Yağma yağmur sağanak bu sağanak için yok sığınak.

4- yanında oturan kızın kulağına tahtaya kalkan başka bir kız için " kalçaları çok geniş , saçına yine fön çekmiş " gibi şeyler sölemek
5- derste sıkılınca defterin kenarlarına kalp fln çizmek ve kareli defterlerin karelerini dama tahtası şeklinde boyamak
8- derste sıkıldığında yanındaki , önündeki , arkasındaki başka bir kızın kalemliğini almak ve karıştırmak
10- yine derste sıkıldığında  eline ve kollarına döğmeye benzer şekiller çizmek

:ehem
#13 - Eylül 29 2007, 21:56:41

bana da uyuyo çoğu :D
#14 - Eylül 29 2007, 23:30:33
F.ck This Mood !

:manyak BööGüm  :manyak

5 ve 8 uyuyo bana
#15 - Ekim 08 2007, 19:05:09
Enjoy the silence.

1- yanında oturan arkadaşına sırf oyalanmak için " bugün napıosun ? , tenefüste kantine gidelim mi ? " gbi saçma sapan notlar yazmak.. ''arkadaslar yazıyor arada''
2- parmaklarıyla sırada ritim tutmak ''tm lerden arkadas sağolsun her tenefüs coşturuyor''
3- kıyafet kontrolü yapılacağı gün okula giderken otobüste veya serviste , tırnağındaki ojeyi dişleriyle sıyırmak    ''oje değil de uzun olan tırnakları yemek olmasın : )''
5- derste sıkılınca defterin kenarlarına kalp fln çizmek ve kareli defterlerin karelerini dama tahtası şeklinde boyamak  '' iyi oluyor valla''

10- yine derste sıkıldığında  eline ve kollarına döğmeye benzer şekiller çizmek   ''bazen''
#16 - Ekim 08 2007, 22:06:14
« Son Düzenleme: Ekim 20 2007, 14:11:57 Gönderen: _violet_ »

Yok öyle bi Dünya.!  

bi tek bunu yapıyorum :D
#17 - Ekim 09 2007, 16:28:02
İmza kural dışı.

5- derste sıkılınca defterin kenarlarına kalp fln çizmek ve kareli defterlerin karelerini dama tahtası şeklinde boyamak (dama tahtası yaparım sadece)

6- tahtayı görmek için takmak zorunda olduğu gözlüğü her tenefüs başında çıkarıp her ders başında geri takmak ( gözlüklü kızlar için geçerli )

7- önündede kamera olan yada kamerası dönebilen bir telefonu varsa ; kızlar tuvaletine gtmeye üşendiği zaman telefonunun kamerasını ayna olarak kullanmak.      (bunu çok ykn bi arkadaşım sık sık yapar) (kendi telefonumla yaparım)

10- yine derste sıkıldığında  eline ve kollarına döğmeye benzer şekiller çizmek                  

BEN BUNLARI YAPIYORUM DAHA DOĞRUSU YENİ FARKINA WARDIM HEH ÇOK MU KÖTÜYMÜŞ YAA
#18 - Ekim 09 2007, 16:35:08

kameralı telefon kısmı en çok yaptıkarımdandırrr:)
#19 - Ekim 09 2007, 16:50:08
GİDİYORUM…
ELVEDA…
UNUTTUĞUM BİR ŞEY VARSA SENDE KALSIN…
BEN UNUTMAYACAKLARIMI
İSTER İSTEMEZ YANIMDA GÖTÜRÜYORUM…

ewt yaw hepsii doru bizim kızların yarısı yapıo bunları beah saolsunlar :):) tşk ellerine sağlık
#20 - Ekim 11 2007, 00:11:04
OFFFFF...Etti cana tak malesef yok çaresi yalnızlığın
Sen ve koparamadığın halatların yeter artık nazlandığın
Ağlama kıyamam ıslanır buklelerin
Aklına geldikçe uktelerin
Zaman makası ipleri keser sona kaç var
Pişmanlık için çok geç ama kabus için henüz erken....

vaybe bizim zamanımızda da böyleydi kızlar.. yalnız kameralı cep telefonu yoktu ..tşk..
#21 - Ekim 11 2007, 08:00:00
  SABHANKRA

gitArUd&queen

4ever.haiko

derste sıkıldıım zmn-ki genelde sıkılırım-sürekli sıra arkdşmla knşrm.ama böle şeeler ypmmm....sınavda ble sıkıldıım olmştu arkdşla sos oynamıştkkk :D
#22 - Ekim 13 2007, 16:14:13

şu gözlük olayı aynı benn :artis her tenefüs çıkarırım hocalarda bana acaip acaip bakar :Ç tahtaya biri kalktığında kesnklle incelerm ama bn bi erkek arkmle oturduğum için pek şurası şööle burası böle diemiyorum :D dediğim zamanlarda yaw siz kızlarda ne acaipsinz die bi başlıoo  :artis  ha bide telden bakarım hep saçıma başımaa  :Ç oturduğum sırayı msayı karalarım sıkldkça bidee  :D
#23 - Ekim 14 2007, 10:44:27
şєутαηıη тєк güηαнı мєℓєğє σℓαη αşкıу∂ı σуѕα α¢ıмαѕı σℓмαуαη мєℓєğιη şєутαη∂αη ƒαякı уσктυя !!!

dersler sıkıcı geçiyorsa kızlar ne yapsın oyalanıyolar işte öle
#24 - Ekim 16 2007, 21:41:36
seni en sıcak ben öperdim...
kim bilir?
ama sen bilmiyorsun...
:( :( :(

rihanna_m

valla sınıftaki bütün kızların kalemkutuları benden sorulur :Ç
#25 - Ekim 18 2007, 20:29:19

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.