Alternatifim Cafe

Yardım lütfen!

Discussion started on Teknik Servis

böqürtlenli_reçel

Arkadaşlar öncelikle bilgisayardan pek anlamam o yüzden soruma teknik bir dille değil de anlayabileceğim şekilde cevap verirseniz sevinirim. :4 ;)

Şimdi benim bilgisayarım çok yavaştı ben de format attırdım ve ramini artırdım.Ama bundan sonra bilgisayar daha da kötüleşti.Birincisi durmadan kendini resetliyor ikincisi de bir şey yükleyemiyorum.Telefonuma ya da fotoğrafa makinesine dosya aktarmak için verilen cd yi yüklüyorum,dosya aktarmaya çalışırken hata veriyor ya da msnim açıkken hiçbir şey yapmadığım halde birden kapanıyor.Aynı anda iki sayfa açamıyorum çünkü bilgisayar kapanıyor.Ne yapmam gerekir?
#1 - Aralık 21 2008, 02:00:49

pc den pek anlamadığın için pek bir şey yapma derim ben sana. ram i aldığın yere buraya yazdıklarını aynen söylemelisin ki ayarlasınlar.

muhtemelen ram in hızı düşüktür yada ramlar çakışıyordur. donanımsal sorun yoksa bir daha format atarlar
#2 - Aralık 21 2008, 14:11:34

böqürtlenli_reçel

Tamam teşekkür ederim. ;)
#3 - Aralık 21 2008, 14:21:33

Böyle bir sorunu olan arkadaşım vardı ve harddisk'le ilgilini bir problem çıktı.(Windows klasöründe bir dosya'da silinmiş.)

bence en iyisi yakında bir bilgisayarcıya götürüp göstermektir.
#4 - Şubat 03 2009, 23:11:19
Friedrich Nietzsche.

George bernard shaw.

büyük ihtimal sorunun işletim sisteminden, tekrar bir format atmayı dene, harddisk inden ses felan geliyor mu
#5 - Eylül 26 2009, 11:58:46
5 10 kişiniz bir araya gelip para toplasanız sonisphere biletim çıkar uleeyn :(

arsenik

büyük ihtimal sorunun işletim sisteminden, tekrar bir format atmayı dene, harddisk inden ses felan geliyor mu
Eh be güzel adam, görmüyor musun sen konu 2008'de açılmış. O pc çoktan çökmüş, şuan belediye çöplüğünde senin onu kurtarmanı bekliyor.
#6 - Eylül 26 2009, 12:03:11

tarihlere bakma gibi bir huyum yok ! sadece gördüm ve yazdım !
#7 - Eylül 26 2009, 12:07:37

hea ayrıca birde bu forumun değerini bu kadar düşürenler utansın !
#8 - Eylül 26 2009, 12:08:02

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.