Alternatifim Cafe

Fıstıkçı Şahap

Discussion started on Alternatif Üyeler

Any_one

Arkasından ''güzel laf sokuyo lan'' diyen şakşakçılarını görünce bir daha uğrayıp yazasım geldi konusuna. -_-
Seviyorum bu hatunu, ne kadar tartışsak da, kim hatalı olursa olsun seviyorum. Çok da umrunda değil gerçi, ama lan içimde kalmasın yazayım. :/
Gözlemlerime göre kültürlü bir hatundur bu, kendini geliştirmek için emek sarfeder, ama eğlenir de, ikisini bir arada güzel idare eder.
Kendini savunmayı bilir, düşüncesini savunmayı bilir, bildiği gibi de bazıları gibi bilip de konuşmayanlardan değildir, kaçmaz tartışmalardan.
Fakat bir huyu vardır, sinirlidir, sinirlerine hakim olamaz, ağzına ne gelirse söyleyiverir. Bu yüzden onunla rahatça tartışılmaz, direkt savunmaya geçer, istenmedik sözler kullanır ve ortamı gerer. Bildiğim kadarıyla bu huyunu farkındadır ve hoşnut da değildir bu huya sahip olmasından. -_-
Olsun diyorum, hepimiz insanız, hepimiz hata yaparız diyorum. Yanlışım varsa affola diyorum, benim bildiğime göre böyledir, ortamı germeye gerek yok, önceden belirttiğim gibi seviyorum Ceren'i. Onun benim hakkımda ne düşündüğü pek de önemli değil ve çok ciddi bir yorum oldu ama çok yazmak istedim lan. :w
Hem her ne kullanıyorsam sana da tavsiye ederim, sakinleştirir. -_-
#76 - Eylül 02 2009, 04:34:19

Anti-tiKKy

Cinsiyeti erkek olan kadın. Aklıma hep 'O değil de' veya 'yalnız' ifadeleri gelir Gebere'yi görünce.
#77 - Eylül 08 2009, 18:07:38

Zeitgeist

Johnsoo sayesinde tüm ümitleri kırılmıştır. ::!!!!!!!!!!!!!
#78 - Eylül 19 2009, 15:59:43

Daha kötüleri var efenim buna da şükür. :manyak
#79 - Eylül 19 2009, 16:00:25
Şefim sarı kula var mı?

Lanet olası aşkım :))
#80 - Eylül 22 2009, 00:53:57
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

mg

Ne sinemadan anlar, ne diziden ne de kitaptan.. Lakin bunların hakkında ahkam kesmeye de bayılır. Tam bir malümatfuruş.
 (Beni engellemişsin tüylü dostum, geçen mesaj atmaya çalıştım sana ama namümkün, o anda beri, oh bebek evet o andan beri hiçbir şey eskisi gibi değil benim için artık...)
#81 - Eylül 28 2009, 21:30:07

Zeitgeist

Bu tüylü dost kısa bir süre için özel mesaj ayarları bölümüne (*) attırıp herkesi engellemiştir. Lütfen ergenliğe yeni girmiş çocuklar gibi her şeyden nem kapmayınız, demektedir. -.-

- pm kutum sonuna kadar açıktır efenim, mesajlarınızı bekliyorum. ;) - afasfasf-
#82 - Eylül 28 2009, 21:37:22

Dünyada ki tüm gomünistler birleşce bi Ceri edemez. Agıllı olsunlar yani ondan diyorum ;)
O değilde bir gün ölürsem ki ölücem, mezar taşımı yalayacak olan bir kişi varsa o da Cerinimidir ;)
#83 - Ekim 01 2009, 12:17:34

Bayramda kucağımda uyutacağım onu.
Daha ne hayallerim var da... devamı mesenede.
#84 - Ekim 26 2009, 02:00:58

Zeitgeist

Son zamanlarda aldığı iğrenç haber bir anda tüm hayatını değiştirmiştir. Zira, teyzesinin evlenme durumu olduğu için anneannenin ortada kalması söz konusudur. Bu yüzden de, anneanne, kardeşler arasında birer ay kalacak şekilde paylaştırılacaktır. Şimdi efendim;
1) Sınava gireceğim için, çalışırken sessiiiiiz bir ortam istiyorum.
2) Sinir stresten uzak, fazla kişiden arınmış bir ev bana ziyadesiyle mutluluk verecektir.
Şimdi, tüm bu isteklerime alzheimerlı bir anneanne eklenirse nolur? Ben söyleyeyim, *** olur. Ben gidiyorum ders çalışmaya. Bu gazla Hacettepe Tıp'ı bile kazanırım artık. Kimse beni durduramaz. BoBaBi'yide koluma takıp Anadolu'ya giderim hacooo! Birincil gayemiz!
#85 - Ekim 27 2009, 19:45:22
« Son Düzenleme: Ekim 27 2009, 23:08:37 Gönderen: Gebere Jackson »

Any_one

dur dur, aile sorunlarını yazıp da konunu gözümüze sokmaya çalışma hiç, ben yazarım bir şeyler, üste çıkarırım konunu.  :))
şimdi kimseye atmadığım *** atıcam üstüne sıkı durun.
kendisi forumda ünlü olmaya çalışıyor. ya ne sandınız? herkesle olay çıkarması, tartışmaları, eleştirmeleri bunların hepsi ünlü olabilmek için.
mesela benimle bile tartıştı bu amacı şu soruyu sordurtmaktı sizlere ey forum üyeleri; netoçka mı, gebere mi?
siz de gebere diyecektiniz, çünkü kendinden emin bu hatun. neyse sonra, izlediği filmler olsun, çektiği fotoğraflar olsun bunların hiçbirini paylaşım için yapmıyor. hepsi beğeni kazanabilmek, egosunu tatmin edebilmek ve ünlenebilmek için. hayır, anlamadığım burada artı oy, eksi oy veren bir şeyler de yok. tek amacın konunu doldurup, en çok okunan konu olmasını sağlamaksa ben girerim her gün, 50 kere tıklarım konuna, haftada iki kere ''ah dün bize geldi çok eğlendik'' ''saçları gizil hatunum'' ''çok sefiioooruum'' ''en değerlim'' ''özlendin kanka'' gibisinden yorumlarla doldurabilrim konunu bebeğim. sen uğraşma.  :)) şimdi tabii... bu filmlerle uğraşacak ya, filmci olacak filmci ondandır bu forum halkına kendini beğendirme çabaları. bir hayran kitlesi oluşturuyor önceden, sonra açılacak diğer hayranlarına. aha buldum mantığı. yoksa ne diye ünlü olmaya çalışsın ki forumda. te Allahım. aklınız var mı lan sizin? kullanın o zaman.

neyse, bu kadar gerçek yeter ironi yapalım biraz da. elzem deme bir daha, hiç yakışmıyor ağzına.  (6)
oh bebeğim, rahatladım vallaha. -bu yazdıklarıma rağmen hâlâ hakkında böyle düşünen varsa ne diyim artık ne diyim.
kendimi rahatlatmak için yazdım, onu savunmak için değil. kullandım lan Ceren'i huhuv. ha bu arada :( kendimle çelişmişim bak :( olay çıkarıyor demişim ben ona bunları diyerek olay çıkarmaya çalışıyorum şimdi. :((((
#86 - Kasım 02 2009, 07:59:48

Any_one

nickaltında göbek atılan yazar.

-afghaghhjagha- öpüyorum onu, iyi ki var.

n'oluyo lan?... anam?!?!? kolum, bacağım?!
---dışarıdan gelen ses..----- anti klişe timi gelmiş abi kaç kaç ---dışarıdan gelen ses..-----
kolum gitti bile l.....
#87 - Kasım 03 2009, 18:15:29

xX_NightmarE_Xx

tanışasım geldi o iğrenç esprisinden sonra. :D
#88 - Kasım 06 2009, 22:39:04

Allah belasını... o ne avatar lan. avatarıyla beni yarmış geçirmiştir an itibariyle.
Hala gülüyorum. o ne ya o neee... askldsakldsahdsajd...
#89 - Kasım 06 2009, 23:46:17
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Canımdan öte,biricik kardeşim.
- Her b.kumu bilir,yağcılık yapmam lazım. :w -
Siteye iyiki kayıt olmuşum dedirten üyelerden biridir,belkide birincisidir.
#90 - Kasım 20 2009, 13:47:06
« Son Düzenleme: Kasım 20 2009, 13:48:19 Gönderen: Hαωк Nєℓѕση »

Benim hocam olur kendisi.
#91 - Kasım 20 2009, 14:10:55

Zeitgeist

5 kişiden 4'ü, sinirlendiği zaman çok kırıcı olduğunu söyler. Yapmayın lan, nerem kırıcı, yumoş gibi insanım anasını. Ayrıc, yukardaki üyeyle, izmirin en iyi dönercisine gitmiştir dün. İnsanların ' eheh, bunlar tek döneri bile zor bitirir' bakışları akabinde gelen, 1 km uzunluğundaki duble iskenderi görünce, o kekoların yüzlerinin aldıkları şekli hiç unutmayacaklardır.
#92 - Kasım 22 2009, 09:31:14
« Son Düzenleme: Kasım 22 2009, 09:33:23 Gönderen: Fıstıkçı Şahap »

Motley

Face'te neredeyse tüm fotoğraflarını begendigim üyedir. Onun gibi capcanlı, hayatı tiye alan biri olmak isterdim. Çok tatlı, görüşmek isterim birgün.
#93 - Kasım 24 2009, 13:00:44

Görüşmemize ramak kaldı. Fotolarımızı koyup hava atıcam ;)
#94 - Kasım 24 2009, 20:22:41

Şizofren Sevdam..

gülmekten nefes alamaz hale gelmesini istediğimdir. 2 adet video gönderdim, fakat ses sisteminde arıza olduğu için izleyememiştir.

*çabuk izle olim! benim karnıma kramp girdiydi onları izlediğimde. kesin sanada öyle olcak. uuuppss istem dışı özendirdim.

* sözlüğü msn yerine kullanmak.
#95 - Kasım 25 2009, 09:28:51

Motley

Ah ben de bir video gönderdim ama hoparlörü bozukmuş (6) Önemli degil görüntü yetti diye düşünüyorum (6)
#96 - Kasım 25 2009, 12:02:37

Genciz güzeliz herkesi yeneriz.
Forza Cengiz Kurtoğlu <33
#97 - Ocak 15 2010, 12:42:19

Çekilmesi muhtemel ızdırap ve çekilmiş çilelerle, çekilmiş kahveyi kaynatmadan burna çek artık İsfendiyar. Ve salâtü sada. Evet. :/

Bana gençliğimi hatırlatan, muhtemelen temiz yürekli bir hanım kızımız bu. Düşünür. İyidir. Ama asıl iyi olan, düşündüklerini daha önce 8 milyar insanın düşünüp ellerinde bir hiçle göçmek zorunda kaldığının farkında olmasıdır. Farkındalıklar, insanlığını kaybetmemeye çabalayan insanların canını ziyadesiyle sıkar. O ikilemin sıkkınlığı çoğu zaman yaşıyor olduğunu tahmin ediyorum. Umarım ki hayatı boyunca ağır bir sessizliğe bürünmek durumunda kalmaz.

Forumdaki durumuna hiç girmeden Galatasaray-Arsenal Uefa finali öncesi Fatih Terim'in takıma yaptığı konuşmadan bir alıntıyla bitiriyorum.
"Allah yardımcınız olsun!! Alee haydi hayde vlee..."
#98 - Ocak 17 2010, 15:54:10
Hakk ulaşır. Hakkı bırakmaz, alır.

Burun kıllarından örgü öreceğim.
#99 - Şubat 08 2010, 22:08:38

hocanın her Fıstıkçı Şahap dedığınde ıcımı gıdıklayan uye.
#100 - Mart 11 2010, 23:58:41
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.