Alternatifim Cafe

Resimleri Kalp İçine Alma (Kısa YOL) (ResimLi AnLatİm)

Discussion started on Photoshop

Kisayol Dememin Sebebi Bazi arkadaşlar Kesme işlemini Çeşitli aletler ile yapiyor.Burda 2 Layerden Faydalan mayi Öğreneceğiz.

1.Ctrl + O ile Resmi açalim
2.Custom Shape Tool ile Kalp Aracini Bulalim.

3.Kalp araci sayesinde Kalp içine Alacağimiz Bölgeyi Seçiyoruz.Seçtik ten sonra Layers Kutucuğunda altaki gibi olucaktır

Vede Bunu custum Shape Tool araci dişinda bir arac seçili iken Sağ Tıklayarak Rasterize Layer diyeceğiz.
4.Shape 1 diğe layer oluşmuştur Rasterize Layer edince Kalp resmimizi.Bu Layere CTRL ye Basili Tutarak 1 kere Tikliyoruz.Ardindan Açtiğim Resim (CTRL+O ile açilan Hedefteki Resim) Layers bölümünden Gelinir ve 1 Kere Tiklanir Ardindan CTRL+C ile Kopyalanip CTRL+V ile Yapiştirilir...Bu Layer dişinda Diğer layerleri silerek sonucumuza ulaşmiş oluruz...

Şunuda Söğleyeyim Kalp çizerken seçtiğimiz Rengin Önemi yok!!çünkü Resimdeki Arkaplan Çıkacaktır.Verdiğim örneğe bakıp Yanilmayin ...

İŞTE SONUC

alıntı değildir emektir  :okey
#1 - Mart 02 2006, 22:51:27
« Son Düzenleme: Haziran 17 2006, 23:30:13 Gönderen: alonewolff_ »
...

ben dediklerinin hepsini yaptım ama seçtiğim yüz bölgesi hep o renk kutusundaki renkte oluyooo  :agla  X(  :alala  :icon :'( :'(
#2 - Haziran 17 2006, 13:45:18

ben dediklerinin hepsini yaptım ama seçtiğim yüz bölgesi hep o renk kutusundaki renkte oluyooo  :agla  X(  :alala  :icon :'( :'(
arkadaşım 4.adıma dikkat et tekrar dene oluyor
4.Shape 1 diğe layer oluşmuştur Rasterize Layer edince Kalp resmimizi.Bu Layere CTRL ye Basili Tutarak 1 kere Tikliyoruz.Ardindan Açtiğim Resim (CTRL+O ile açilan Hedefteki Resim) Layers bölümünden Gelinir ve 1 Kere Tiklanir Ardindan CTRL+C ile Kopyalanip CTRL+V ile Yapiştirilir...Bu Layer dişinda Diğer layerleri silerek sonucumuza ulaşmiş oluruz...
#3 - Haziran 17 2006, 23:33:29
...

;) ben böle yaptım  :4
#4 - Haziran 20 2006, 16:55:27
İmza Kural Dışı

ya ben hiç bişi anlaMAdım...
2 DE BAHSETTİĞİN NE??
#6 - Haziran 20 2006, 21:21:53
>>ATATÜRK BİRLİĞİ>>

<<TIKLA<<

resimde bahsettiğim yerin resmi aşapıdadır bakıp yapabilirsin
#7 - Haziran 20 2006, 21:42:40
« Son Düzenleme: Haziran 20 2006, 21:43:13 Gönderen: alonewolff_ »
...

alonewolff_  ya ben yapmak istedim ama şimdi o custom shape tool u buldum seçtim ama kalp fln çıkmadı naapcam  :vur yrdm edermisin ..? :nohashas
#8 - Haziran 30 2006, 09:08:40
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

alonewolff_  ya ben yapmak istedim ama şimdi o custom shape tool u buldum seçtim ama kalp fln çıkmadı naapcam  :vur yrdm edermisin ..? :nohashas
sağ tıklayacaksın sonra görürsün :) :okey
#9 - Haziran 30 2006, 22:59:27
...

o bi progrmmı  resmini wermişin ama nerdn yapılıoo nerdn girilioo bişi sölememişin açıklasn??
#10 - Temmuz 01 2006, 14:53:57
sıKıLdıM...!!!

o bi progrmmı  resmini wermişin ama nerdn yapılıoo nerdn girilioo bişi sölememişin açıklasn??

Arkadaşlar her çalışmadan sonra pothoshop linkini yolamak zorunda bırakıyosunuz alonewolff'u :hii?

Yazmaya zahmet etmiyorum ama diğer derslere bakarsan bulursun linkini (6)

(kullandığı program pothoshop)
#11 - Temmuz 01 2006, 19:33:56
Hayat aslında basittir, zorlandığında bas ittir olmuyosa hasss.. (6)

Angel haklı söylemişsin :)
Arkadaşım buyur bidaha veriyorum aşağıdan temin edebilirsin programı

Program Download:
http://ftp.adobe.com/pub/adobe/photoshop/win/cs2/Photoshop_CS2_tryout.zip

Crack:
http://rapidshare.de/files/15461103/Adobe_Photoshop_CS2_Tryout_to_Full_Activation.zip.html
#12 - Temmuz 02 2006, 12:46:28
« Son Düzenleme: Temmuz 03 2006, 22:25:50 Gönderen: alonewolff_ »
...

ya ben photoshop programını açtım resmi eklemek için ctrl+o yaptım kalp içine alcaıım resmi seçtim bu yazı çıktı ya  :agla :agla :agla
       "could not open the document because the file could not be found"
#13 - Temmuz 03 2006, 14:27:26

Bu arada

Ya ben crack yapmasını unuttum, ya da senin verdiğin link yanlış :alala
#14 - Temmuz 03 2006, 20:01:28

ya ben photoshop programını açtım resmi eklemek için ctrl+o yaptım kalp içine alcaıım resmi seçtim bu yazı çıktı ya  :agla :agla :agla
       "could not open the document because the file could not be found"
Arkadaşım sen resmi galiba silmeye falan çalışmışsın o yüzden böyle bir hata vermiş birde gif formatındaki resimleri photoshopta düzenleyemezsiniz bilginize

Bu arada

Ya ben crack yapmasını unuttum, ya da senin verdiğin link yanlış :alala
Sen unutmamışsın benim verdiğim linkte sorun var arkadaşım düzenledim tekrar indirip kullanabilirsin.
#15 - Temmuz 03 2006, 22:25:30
...

saol eline sağlık :D
#16 - Temmuz 03 2006, 22:32:11

Tekrar saol ama burda sadece serial code var..

Yükledikten sonra sınırsız olması için crack yapmak gerekmiyomu bide??

(deneme sürümünde 22 gün kaldı)

Tamam onuda hallettim, cewap wermene gerek kalmadı :okey
#17 - Temmuz 04 2006, 19:38:20
« Son Düzenleme: Temmuz 04 2006, 20:41:26 Gönderen: angel17 »

Tekrar saol ama burda sadece serial code var..

Yükledikten sonra sınırsız olması için crack yapmak gerekmiyomu bide??

(deneme sürümünde 22 gün kaldı)

Tamam onuda hallettim, cewap wermene gerek kalmadı :okey
başarılarının devamını dilerim :)
#18 - Temmuz 04 2006, 21:09:41
...

LayeR kutucuğu bende neden çıkmıyoR acep ?
#19 - Şubat 18 2008, 00:01:58
"Başına siyah bir örtü iniyor usulca.Setr.Ucu,ardınca sürünürken,üzerinde adım attığı taşlar inliyor.Hayret! O kadar mı ağırmıştı? O kadar mı yaralanmıştı? O bilmiyor.Taşlar biliyor."

emeğine sağlık
#20 - Haziran 25 2008, 02:06:00
Hayatım Kural Dışı Olmuş.Kendimin Kuralıyım ߣN ...

£я§@N_05

Evet buda çok güzel bende bi tane daha var çerçeveli olarak kalp içine alabiliyosn beyaz bişey;) Ama yinede teşekkürler
#21 - Ocak 31 2009, 20:04:25
İmzanız kural dışı.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.