Alternatifim Cafe

Kazım Koyuncu Müziği Hakkında Yorumlar...

Discussion started on Türk Halk Müziği

cok süper bi insan
#26 - Ocak 28 2008, 10:16:24
böğürtlenli reçelim =)

slm ben umur demir artvin şavşat karadenizliğim ben kazım koyuncu çok sevdiğim kisidir bir de çok güzel sesi vardı
bizim festifale geldi çok güzel söyledi biliyormusunuz yanı bayıldım...............19 yaslarından baslamıstır büyüdü büyüdü şarkıcı oldu
ama tanrı onu istedi için engel olunmadı :(( onu çok seviyorum ne zaman dinlesem ağlıyorum karanlıkta dinlediğim zaman hele
var ya offfff diye cekiyorum sinemi içime akıyor gözümden yaşlar sığmıyor derdim kederim hatıralar gözlerimde dalıp dalıp gidiyorum
acımasız dertlerimle yapa yanlıs yaşıyorum yine bana haram geceler senin için ağlıyorum yar yine bana haram geceler senin için
ağlıyorum yanıyorum yanıyorum ah yanıyorum yanıyorum yar yine bana haram geceler senin için ağlıyorum yar yine bana haram geceler senin için ağlıyorum dısarda deli dalgalar gelir duvarları yalar seni bu sesler oyalar aldırma gönül aldırma aldırma gönül aldırma gönül aldırma dertleri kalkınca saha bir sıtem yollar allah görecek günler var daha aldırma gönül aldırma aldırma gönül aldırma gönül aldırma gidiyorsun bilmediğin uzaklara bakarken ardında gitme kal diyemedim bu ayrılık bir çok seyi aldır götürdü benden dostlarım sordular o gitti diyemedim ayrılık bir çok seyi aldı götürdü benden dostlarım sordular o gitti diyemedim diyemedim diyemedim gurur engel oldu seviyorum diyemedim bu aksam içimde hüzün gözümde canlandı anılar ağlamak istiyorum sarılmak istiyorum bu aksam içimde hüzün var sensiz geçmiyor bu aksamlar gönlümde dinmiyor arzular ağlamak istiyorum sarılmak istiyorum
bu aksam içimde hüzün var anılar anılar simdi gözümde yaşlandılar anılar anılar beni bu aksam ağlattılar KAZIM KOYUNCU SENİ UNUTMAKMI ASLA SENİ HEP SEVİYORUZ HEPTE SEVECEĞİZ SAYĞILARIMLA
#27 - Mayıs 09 2008, 10:42:05

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.