Alternatifim Cafe

suat suna

Discussion started on Yerli Sanatçılar - Gruplar

dj_cakir

suat sunayı sevenler buraya... :kop :okey
#1 - Temmuz 16 2006, 14:53:07

suat sunanın olelli şarkısı var biliyomusunuz bilmem ama süper ben 5_6 yaşlarında hep o şarkıyı binlerdim şarkının adını unutmuştum yeniden buldum ve yeniden dinlemeye başladım tavsiyem olelli'yi herkes dinlesin
#2 - Mayıs 02 2008, 23:17:03
Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

suat sunanın olelli şarkısı var biliyomusunuz bilmem ama süper ben 5_6 yaşlarında hep o şarkıyı binlerdim şarkının adını unutmuştum yeniden buldum ve yeniden dinlemeye başladım tavsiyem olelli'yi herkes dinlesin

eet bende suat sunayı o şarkı sayesinde tanımıştım küçükken ne dinlerdim özellikle farklı bi klibi vardı hatırlıorum hayal meyal (:
#3 - Mayıs 02 2008, 23:50:43
Ya tam ortasındasındır, Merkezinde.. ya da dışındasındır, Hasretinde..

Gereksiz bi isim bence.
#4 - Haziran 17 2008, 23:07:50

Suat Suna, 26 Mayıs 1975, İstanbul. Saint Benoit Fransız Koleji´ni bitirdi. Daha sonra İ.Ü Konservatuarı Keman Bölümü´nden mezun olan şarkıcı halen Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi birinci sınıf öğrencisi.. Profesyonel müzik yaşamına 1993 yılında başladı.

Suat Suna´nın 1993´de Pop Show yarışmasında 1, 2 ve 4.´lükleri, 1992´de Beyaz Güvercin Şarkı Yarışmasında 2´ncilik ödülü, 1993´de İstanbul 4´ncülük ödülleri ile Milliyet Gazetesi´nin Liselerarası müzik yarışmalarında çok sayıda birincilikleri var..
Suna´nın şimdiye kadar sözü ve müziği kendisine ait olan 75 şarkısı bulunuyor. Bu şarkılardan bazıları Asya, Yıldız Tilbe, Fatih Erkoç, Hülya Avşar, Aşkın Nur Yengi başta olmak üzere bir çok sanatçı tarafından seslendirildi.

Suat Suna 6´ncı albümü 'Yolun Açık Olsun' u Prestij Group Kuruluşlarından olan Orjin Müzik etiketiyle müzikseverlere sundu ..
Suat Suna´nın kendi stüdyosunda gerçekleştirilen yapımda yer alan şarkıların söz ve müzikleri ile düzenlemelerinin tamamı kendisine ait.
#5 - Mayıs 05 2010, 17:53:42
Sevdiğim
Önce kemir bu tel örgüleri gövdemden
Geç derimin altındaki tehlikeleri
Yürek kızgın bir kuma devrilmeden
Yokla beni
abdurrahmancahitzarifoğlu

o lelli şarkısını çok beğenirdim. :')
#6 - Mayıs 05 2010, 23:59:38
Programmer: CS3-CS4

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.