Alternatifim Cafe

Beş taş yüzük ne zaman takılır??

Discussion started on Konu Dışı

Merhaba arkadaşlar,[/size]Evlenmek üzereyim de beş taşlarla ilgili size bir şey soracağım. Beştaş yüzükler gösterişli takılardır ve her bir taşı da farklı anlamlar taşımaktadır. Beştaş yüzükteki her bir taşın aşk, sadakat, huzur, mutluluk ve bereketi temsil etmektedir. Beş taş yüzük eğer evlilik öncesi hediye edilmediyse, evliliğin ileriki aylarında ya da yıllarında sunulabilmektedir. Genellikle evliliğin beşinci yılında beş taş yüzük hediye edilmektedir ancak bu yüzüğü hediye etmek için ilk beş yılın tamamlanmasına gerek yokmuş. Ben şimdi yeni evleneceğim bu yüzükten istemem çok mu saçma olur?Bir arkadaşım, bir kadına beştaş yüzük hediye etmek için belli bir sürenin geçmesini beklemenin bir anlamı yoktur. Erkek, sevdiği kadını mutlu etmek istiyorsa pırlanta beştaş yüzüğü her zaman hediye etmesinde herhangi bir olumsuz yön bulunmamaktadır. Ne zaman alayım diye soran erkeklere de verilen en kısa cevap içinden gelince al demektir dedi. Ama ben boşuna parasını pırlanta beş taş yüzük için harcasın istemiyorum. Yani çok da gerek yoksa almasın diyeceğim. Sizce ne yapmalıyım?[/color]
#1 - Ekim 05 2017, 10:27:51

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.