Alternatifim Cafe

Ronaldinho kararı verildi!

Discussion started on Spor Haberleri

Brezilya'nın Lancenet gazetesine konuşan Milan yöneticisi Ariedo Braida, Ronaldinho için teklifler geldiğini açıkladı.

Milan'ın bazı transferleri gerçekleştirmek için Huntelaar ve Ronaldinho'yu satmasına gerek olduğu haberlerini yalanladı. Milan'ın istediği oyuncuyu alabilmek için oyuncu satmasına gerek olmadığını söyledi. Braida, Ronaldinho ile bir görüşme yaptıklarını ve Milan'da kalmak istiyorsa bazı yükümlülükleri yerine getirmesini söylediklerini açıkladı. Braida, Ronaldinho'nun Milan'da kalmak istediğini, Milan'ın da onu tutmak istediğini açıkladı. "30 Haziran 2011'e kadar Ronaldinho, Milan'ın oyuncusudur geri kalan tüm haberler spekülasyondur" dedi.

Yılda 10 milyon euro

İtalyan La Gazzetta Dello Sport, Yunan Olympiakos'un Milan'dan ayrılmanın planlarını yaptığı iddia edilen Ronaldinho'ya 3 yıl için 30 milyon euro teklif ettiğini yazdı. Yunan ekibinin Ronaldinho'ya yılda 10 milyon euro ödemeyi vaat ettiği iddia edildi. Dinho'nun bu teklif karşısında alacağı tavır bekleniyor. Milan'ın ise yüksek maaş alan Dinho'yu satmaya sıcak baktığı bildirildi.
#1 - Temmuz 25 2010, 16:22:21
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.