Alternatifim Cafe

'Onları yenmek isterdim'

Discussion started on Basketbol

LeBron James'in Miamı Heat'e transferi spor dünyasının en çok tartışılan konularından biri. Basketbolun gelmiş geçmiş en büyük oyuncusu olarak kabul edilen Michael Jordan ise LeBron James hakkında ilk kez konuştu.

Tarihin gelmiş geçmiş en büyük basketbolcusu olarak kabul edilen Michael Jordan, yıldız oyuncu LeBron James'in, Dwyane Wade ve Chris Bosh ile birlikte Miami Heat'ta oynama kararını değerlendirdi.

Jordan, kendisinin böyle bir şeyi yapmayacağını belirterek "Geçmişe bakıyorum da, benim Larry Bird ve Magic Johnson'ı arayıp gelin aynı takımda oynayalım demezdim."diye konuştu. Efsanevi oyuncu yine de zamanın değiştiğini söyleyerek "Birlikte oynamaları kötü bir şey değil. Çocukların ellerinde şampiyonluk için bir fırsat var. Ancak dürüst olmak gerekirse şimdi ligde oynuyor olsaydım ben o üçünün bulunduğu takımı yenmeye çalışırdım." dedi.

NBA tarihinin bir başka efsanesi Charles Barkley ise Michael Jordan kadar yumuşak bir usluba sahip değildi. "LeBron James hayatı boyunca Jordan olamayacak. İstediği kadar şampiyon olsun, bu kararıyla tartışmaya bile dahil edilmeyecek." ifadelerini kullanan Barkley, Cleveland'tan ayrılarak hata yaptığını vurguladı. Barkley "Cleveland'da kalıp 'esas oğlan' rolüyle şampiyonluk kazanmaya çalışmak onurlu bir davranış olurdu. Eğer Cleveland'da kalsaydı ve tek bir şampiyonluk bile kazansaydı, kendi tarihini yazabilirdi. Miami'de kaç kupa kaznırsa kazansın, orası Dwyane Wade'in takımı." dedi.
#1 - Temmuz 24 2010, 12:09:07
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.