Alternatifim Cafe

Emre'yi ispiyon yaktı!

Discussion started on Fenerbahçe

Bir türlü adı konulamayan 'enfeksiyon' nedeniyle kamp bitmeden İstanbul'a gönderilen Emre Belözoğlu'nun hasta ya da sakat olmadığı ortaya çıktı. Kampta yaşananları telefonla Başkan Aziz Yıldırım'a yetiştirince teknik direktör Aykut Kocaman'ın da sabrını taşırdı.

Her şey Belçika kampının daha ilk gününde başladı. İdmanda bir taraftarın kendisine küfür etmesi üzerine çılgına dönen Emre kramponlarını fırlatıp, çalışmayı terk etmiş, arkasından kendisine seslenen teknik patron Aykut Kocaman'ı duymamazlıktan gelmişti.

Kampın hemen başında otoritesi sarsılan Kocaman'ın, bu olayı daha önce basında yer aldığı gibi pardon'la geçiştirmediği belirlendi. Odasında tek başına kalan Emre'nin yanına takımın malzemecisini yerleştiren Kocaman, yıldız futbolcuyu şok etti. Ancak bardağı taşıran damla Emre'nin Başkan Aziz Yıldırım'ı arayarak olanları rapor etmesi, yani şikayet etmesi oldu.

Emre'nin kampta malzemeciyle kaldığını öğrenen Yıldırım, Aykut hocaya neler yaşandığını sordu. Emre tarafından Başkan'a şikayet edildiğini anlayan Aykut Kocaman da Milli futbolcuyu 2. kez cezalandırıp, onu takımdan önce İstanbul'a gönderdi ve Burada patron benim mesajını açık şekilde verdi. Kocaman, Emre'ye bundan sonrası için bir şans daha verecek ama tek şartla: Bir daha olmasın..

Fanatik
#1 - Temmuz 24 2010, 11:51:52
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.