Alternatifim Cafe

Arda'da G.Saray depremi!

Discussion started on Galatasaray

Almanya'da oynanan Galatasaray-Fenerbahçe maçı sonrası Galatasaraylı Arda ve Sabri'nin stad çıkışı taraftarlarla yaşadıkları gerginliğin perde arkası aydınlanmaya başladı.

Arda ve Sabri'nin Rijkaard'a rağmen otobüsten indikleri ve taraftarlarla tartıştıkları iddia dildi. Radyospor'a ulaşan bilgilere göre Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard'ın otobüsün kapılarının açılmaması talimatı vermesine rağmen Arda ve Sabri yasağı deldiler.

Maç çıkışında taraftarların yoğun ilgisi nedeniyle Galatasaray otobüsü ağır ağır ilerlemek zorunda kaldı. Bu esnada taraftarların tahrikleri takım otobüsünde gerginlik yarattı. Gerginliğin artması üzerine Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard, takımı taşıyan otobüsün şoförüne kapıları açmaması talimatı verdi. Bu yasağa uymayan Arda ve Sabri'nin şoföre tepki göstererek kapıları açtırdıkları ileri sürüldü.

Arda ve Sabri'nin ardından diğer futbolcularda gerginliğin artması üzerine otobüsten indiler. Otobüsten inen en son isimse Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard oldu.

Galatasaray Yönetimi'nin ya da Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin'in konu hakkında henüz bir açıklama yapmaması dikkat çekti. Özellikle yaşananların ardından Arda'nın yakın çevresine üzerine bazı oyunlar oynandığını düşündüğü ve yönetimin kamuoyu önünde kendisine sahip çıkmadığı için kırgın olduğunu söylemesi yaşananları daha ilginç hale getirdi.
#1 - Temmuz 23 2010, 21:17:51
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

kaptansın sen sakin olman lazım. karakterini karalıyorsun bu tarz eylemlerde bulunduğun zaman.
#2 - Temmuz 23 2010, 22:26:07
Programmer: CS3-CS4

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.