Alternatifim Cafe

Bursa'ya maddi destek

Discussion started on Türkiye'de Futbol

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursaspor'a destek olunması amacıyla başlattığı ziyaretlerin ikincisinde, işadamı Faik Çelik'ten kulübe 250 bin TL'lik yardım sözü aldı.

Recep Altepe, kulübün içinde bulunduğu maddi sıkıntının aşılması amacıyla başlatılan ''Destek kampanyası'' kapsamında Durmazlar Makine ve Sanayi Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Durmaz'ın ardından ikinci ziyaretini Faik Çelik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Faik Çelik'e yaptı.

Altepe, AK Parti Bursa İl Başkanı Nagip Vardar'ın da bulunduğu ziyarette, Bursa'nın tek takımı ve tek rengi olan Bursaspor'un yakaladığı başarıyı kalıcı hale getirmesi için herkesin yeşil-beyazlı kulübe destek olması gerektiğini söyledi.

Bursaspor'un elde ettiği başarının Bursa'da yaşayanları sevindirdiği kadar kentin tanıtımına da katkıda bulunduğunu dile getiren Altepe, ''Bursaspor bir şehir takımı ve kentin ortak bir değeridir. Bu sezon gittiğimiz her yerde insanlar bize Bursaspor'u soruyor. Bursaspor'un elde ettiği başarı Bursa'nın da konuşulmasını sağlıyor. Yakalanan bu başarı sürekli olmalı. Bursaspor'un Avrupa kupalarında oynaması için katkı koymanın tam zamanı diye düşünüyorum'' dedi.

İşadamı Faik Çelik de Bursaspor'a sahip çıktığı için belediye başkanı Altepe'ye teşekkür ederek, yeşil-beyazlı kulübe 250 bin TL'lik yardım sözü verdi.

Altepe, daha önceki ziyaretinde de işadamı Hüseyin Durmaz'dan 250 bin TL yardım sözü almıştı.

#1 - Ocak 15 2010, 18:15:24
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.