Alternatifim Cafe

Kaç yastıkla uyuyorsunuz ?

Discussion started on Anketler

bence 1.  yastıktan fazlası tehlikeli :)
#101 - Temmuz 22 2011, 02:48:08

bence 1 yeterli
#102 - Ağustos 23 2011, 01:40:35
чine düşüncelerle boqulmαktαчım
чine kαrαrsızlıklαrdαчım ..

_ölmek yaşamak kadar acı verebilr mi insana ..?_rutin günLer arasındaki tek fark herbirinde çöküşü omuzLarımın ..

▌▌
                                           ραυѕє

1.
#103 - Mart 21 2012, 22:39:39
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Dünyan en yumuşak, rahat ettiren 2 yastığıyla.
#104 - Mart 21 2012, 22:41:31

Dünyan en yumuşak, rahat ettiren 2 yastığıyla.

Yastıkları yan yana mı koyuyorsun? Üst üste mi mkaslkadslk
#105 - Mart 21 2012, 22:42:47
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Yastıkları yan yana mı koyuyorsun? Üst üste mi mkaslkadslk
Genelde ortalarına yatıyorum. Bazen değişmeli üzerlerine falan, çok kullanışlı oldukları için her şekilde rahat edebiliyorsun.
#106 - Mart 21 2012, 22:44:52

Genelde ortalarına yatıyorum. Bazen değişmeli üzerlerine falan, çok kullanışlı oldukları için her şekilde rahat edebiliyorsun.

Hıı şu sertleşebilen yastıklardan bahsediyorsun, iyidir iyi. Çok ortopedik hatta ergonomik bayağı onlar lan.
#107 - Mart 21 2012, 22:47:38

J.D. Salinger

Hıı şu sertleşebilen yastıklardan bahsediyorsun, iyidir iyi. Çok ortopedik hatta ergonomik bayağı onlar lan.
Evet. Her şekle giriyorlar. Al ömür boyu kullan yani, öyle kaliteli. Yattıkça yatasın geliyor.
#108 - Mart 21 2012, 22:55:26

Evet. Her şekle giriyorlar. Al ömür boyu kullan yani, öyle kaliteli. Yattıkça yatasın geliyor.

Ben de alayım diyorum ama sonra sen kızıyorsun. Neyse bol bol yat madem ;p
#109 - Mart 21 2012, 22:57:34

J.D. Salinger

Ben de alayım diyorum ama sonra sen kızıyorsun. Neyse bol bol yat madem ;p
Hıhım öyle yapacağım zaten, çağırıyorlar keza.
#110 - Mart 21 2012, 23:00:27

Yarım yastıkla.
#111 - Mart 22 2012, 04:13:24
"Dini ve namusu olanlar kazanamazlar, fakir kalmaya mahkûmdurlar. Böyle kimselerle memleketi zenginleştirmek mümkün değildir. Onun için önce din ve namus telâkkisini kaldırmalıyız. Partiyi, bunu kabul edenlerle kuvvetlendirmeli ve bunları çabuk zengin etmeliyiz. Bu suretle kalkınma kolay ve çabuk olur.."   Kamâl Atatürk

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.