Alternatifim Cafe

Rusya'yı da dize getirdik: 65-56

Discussion started on Basketbol

Rusya'yı da dize getirdik: 65-56

Milli Takımımız C Grubu'ndaki ikinci maçında da Rusya'yı mağlup etti ve iddiasını ortaya koydu.

A Milli Basketbol Takımımız, ev sahipliğini yaptığımız Dünya Basketbol Şampiyonası C Grubu ikinci maçında, grubun iddialı takımlarından Rusya'yı 65-56'lık skorla mağlup etti. Ankara Spor Salonu'ndaki mücadeleyi baştan sona üstün götürün Ay-Yıldızlılarımız bu galibiyetle 2'de 2 yaparak iddiasını ortaya koydu.

A Milli Takımımız'da Ersan İlyasova ve Ömer Aşık etkili performanslarıyla, Hidayet Türkoğlu da özellikle ikinci yarıdaki oyunuyla galibiyette büyük pay sahibi oldu.

Milli Takımımız, C Grubu'nda ilk karşılaşmasında Fildişi Sahili'ni 86-47'lik skorla mağlup etmişti.

sporx.com adlı internet sitesinden alınmıştır.
#1 - Ağustos 29 2010, 22:55:59
« Son Düzenleme: Ağustos 29 2010, 22:58:59 Gönderen: salih »

Zeitgeist

Semih'e ne kadar küfretsem de fena sayılmazdı. Ha bu durum bir şeyi değiştiriyor mu? Hayır, adam hala kötü.
Hido dün odun gibiydi, bugün de aynı şekilde. Son periyotta, son saniyelerde cozuttu, canım.
Sinan'a laf söyleyen karşısında beni bulur!!!!!111
Ersan; her zamanki gibi, iyidir iyi.
#2 - Ağustos 29 2010, 23:00:00

2 de 2 yaptık hayırlı olsun..gruptan rahat çıkarız gibime geliyor.
#3 - Ağustos 29 2010, 23:47:50
He-man in abisi Çetin.

İlk sayıyı Ersan atınca mutlu oldum böyle gereksiz gereksiz. Hido bugün çok iyiydi. Semih de iyiydi düne göre. Ama özellikle 2. yarında Ömer Onan neydi arkadaşım ya? -.-
Yunanistan'ı bekliyoruz.
#4 - Ağustos 30 2010, 00:16:56
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Ender Arslan'ın ilk 3lüğü benim için maçın hareketiydi.  (6) Bir de babam boyu diğerlerine göre kısa diye dalga geçiyordu gördü ne olduğunu. :r
Sinan dünkü gibi bugün de iyiydi.
Takım kötüydü bugün bence. Hidayet özellikle. Sonradan açıldı. Diğer maçlarda böyle olmaz umarım.

Yunanistan'a yenilecekmişiz gibi geliyor. Onu da yenersek çok iyi olacak. Kazanırız İnşallah.  (6)
#5 - Ağustos 30 2010, 02:05:58
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

Hevai

İkinci yarıya kötü başladık ama sonra Hidonun sayesinde iyi toparladık.
Kerem Tunçeri iyi yardım etti.
Ender'in o ilk üçlüğü süperdi zaten.
Sinan dün olduğu gibi bugün de çok iyiydi.
Semih Erden de yardım etti.
Kısaca hepsi iyiydi. Helal olsun. Yunanistanı da yeneceğiz inşallah.
#6 - Ağustos 30 2010, 02:36:46

Kerem Tunçeri'ye sebepsizce sevgi beslemeye başladım. Bazen saçmalasa da kızamıyorum.
Genelde Yunanistan'a yenilmemiz beni çileden çıkarıyo arkadaş.
Yenelim artık. Ev sahibiyiz. Gerçi Murat Murathanoğlu sanırım "Biz mi ev sahibiyiz Yunanistan mı belli değil" demişti. Yakın yer diye baya kalabalık gelmişler. Zaten yaş ortalaması 21 olup bizim okul takımı gibi oynayan Almanya'yı bile desteklemeye gelmiş Almanlar. Yunanlıların böylesi kalabalık olması farz artık. Kıldı tüydü neyse.. Çekişmeli olucak her açıdan. En çok kimin sesi çıkıcak bakalım ..?
#7 - Ağustos 31 2010, 16:50:14
Don't look so blue'

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.