Alternatifim Cafe

T.a.T.U

Discussion started on Yabancı Sanatçılar- Gruplar

:yahbu kıslar manyak bide normal olsalar dahada sevicem ama neyse bölede olur fark yapmaz :yah
#1 - Kasım 21 2006, 15:58:18
^^+RedBaron+^^ artık of oldu ......

bi tanesi antalya'dan biriyle evleniğ çocuk sahibi olmamışmıydı?...bu kızlar öyle kızlar değildi sanırım :D...en son best of albümü çıkardılar...sanki çok fazla album yapmışlar gibi :D
#2 - Aralık 08 2006, 20:25:35
Sana Bir Yalnızın Gözünüden Çaldığım Bir Kaç Damla Yaş Yolladım Bu Sabah Ben İyi Bak Ona...

şarkıları çok güsel ya .cinsel tercihlerinin ne olduğu kimseyi alakadar etmez.artı onlar lezbiyen falan değillermiş.herşeyi reklam aaçlı yaptıklarını açıkladılardaa.ya siz müsikleriyle ilgilenin gerisini boşverin :Ç
#3 - Aralık 08 2006, 22:32:40
don't touch me if you are a human=|alley cats|

Cinsellil konusunda reklam yaptıklarını itiraf etmişlerdi. Ben seslerini çok beğeniyorum, kişilikleri beni o kadar ilgilendirmez ...
#4 - Mart 25 2007, 07:03:46
...SENİN MARKA OLDUĞUN YERDE FİYATLARI BEN BASARIM...

Cinsellil konusunda reklam yaptıklarını itiraf etmişlerdi. Ben seslerini çok beğeniyorum, kişilikleri beni o kadar ilgilendirmez ...
Aynen
All About Us
Gomenasai
Imperfect Girl
Loves Me Not
30 Minutes
Önerilir
#5 - Nisan 02 2007, 22:20:58

C_R_A_Z_Y

güzel hatunlar yaw  :P
#6 - Nisan 02 2007, 22:24:17

:yeah
Gomenasai  Gomenasai  Gomenasai   
Harika bir şark bu
#7 - Nisan 17 2007, 00:03:53

uFo göReN maSuM köyLü

kLipLeRiNi seveRek isLiyoruM (6)

şaKa maKa euRoviSiyoNDa seRtaBı baYa zorLamışLaRdı . . . .

paRçaLaRı haRbi süPeR ya . . .
#8 - Nisan 23 2007, 14:45:04

:vur bu kuzlarla resmi olaan varmı içimisdeee  :yah
  :yahbenden başkaaaa  :sizo
#9 - Nisan 28 2007, 12:52:10
^^+RedBaron+^^ artık of oldu ......

Çok güzel söylüyorlar.

Lezbiyen ilişkileri beni ilgilendirmez.
Aynen güzel söylüyorlar  ;) dinliyorum yani :Ç
#10 - Mayıs 16 2007, 01:07:55
=] kendimizi yemesek de yanlna ml yatsak |

all the things she said    çok seviyorum bu şarkıyıııı 
#11 - Mayıs 16 2007, 03:52:52
Savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,
Zaman ki sana hasta oldu, incelikli haytasın,
Nüksederken raksını,mahallenin maşallahı, eyvallahı,
Güzellik be oğlum
Şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.

kelis

çok severim kendilerini...sesleri çok güzel..şarkıları da.
Al About Us
Friend Or Foe
Malchik Gay
Not Gonna Get Us
şiddetle önerilir (6)
#12 - Haziran 05 2007, 13:34:26

ewett
yaw bnde sewerim

şarkıları çok güsel ya .cinsel tercihlerinin ne olduğu kimseyi alakadar etmez.artı onlar lezbiyen falan değillermiş.herşeyi reklam aaçlı yaptıklarını açıkladılardaa.ya siz müsikleriyle ilgilenin gerisini boşverin :Ç

#13 - Haziran 05 2007, 13:54:24
...Fasulyeden sevildim hep..Oynadım fasulyeden...Zararım künyeden mi..?..Yoksa külliyen mi bünyeden?.... azad  edin beni dostlar..Yittim yittim  bittim..Belki birgün dönerim aranıza..Ben şimdilik  BİTTİM..

bunnarınn lezbien olduğu duyduğum günden beri tiksinirimm
#14 - Haziran 13 2007, 19:31:51

Aslında lezbiyen olmayan fakat; "piyasa da nasıl iş yaparız", "nasıl dikkat çekeriz" mantığıyla insanlara lezbiyen imajını vermiş,
sesleri ve müzikleri "eeeh" fena değil diyebildiğim; lakin rammstein grubuyla olan düetlerininde dinlenmesi gerekir dediğim 2 hatundan oluşan "grup"
#15 - Haziran 13 2007, 19:46:59
Viking's

onlar lezbiyen deil yulia nın 2 tane çocuğu war (esmer olanın)
#16 - Temmuz 13 2008, 14:08:28

arkadaşlar t.A.T.u'yu bayağı dinleyen de var burda favori şarkılarınız da var ben t.A.T.u'nun Türkçe sitesinde moderatörüm ve 2009 t.A.T.u nun 10.yılı olduğu içöin benbüyük bir anket yapıyorum katılabilirisniz... TATURKEY.NET   yada TATUSHOW  dan girebilirsiniz..... üye olun t.A.T.u muz herşeyden önemli :) Türk t.A.T.u birliği :)    :ask       :ask
#17 - Haziran 26 2009, 17:56:56

arkadaşlar siz t.A.T.u ya Lezbiyen diyorsunuz ama Türklerden erkeklerden ve bayanlardan da şırı derecede var onlar jkendibni saklıyor bazılar kendini belli ediyor ama çoğu saklıyor benim duyduğum bi kaç ism var sölesem şaşırır ve inanmazsınız belki de çok sevdiğiniz ismler ama bu böyle işte. Onlar herşeyi kasmadan yapıyorlar + onlar lezbiyen değil bisexüel.... Hadi t.A.T.u severler sizii TATU FAN SİTEMİZE BEKLERİZ... TATUSHOW.COM  ya da TATURKEY.NET  den girebilirsiniz... ayrıca facebook'ta t.A.T.u Türkiye'ye gelsin//t.A.T.u come to Turkey  isminde bir grubumuz var hepinizi üye olmaya bekliyoruz :)
#18 - Ağustos 21 2009, 13:11:52

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.