Alternatifim Cafe

Küvetin İçinde 2 Haftadan Fazla Kaynayan Adam

Discussion started on Efsaneler

kusabilirmiyim :D lapa olmuş adam ya :D
#76 - Eylül 13 2008, 21:53:44
lan yüzüme bakma malca konuşmuyorum arapça

Öff. Bu ne be.
Adamın damarları ucmus. Organlaı ince nce olmus.
Bacaklarının biraz ı kalmıs en azından.
Iyk.
#77 - Eylül 13 2008, 21:58:18
Açları Beslediğim Zaman Bize ``Kahraman``  Diyorlar,
Bu İnsanların Neden Aç Olduklarını Sorduğumuz Zaman  ``KOMÜNİST``

hiç mantıklı değil..

bi insanın bu hal egelebilmesi için sadece kaynaması yetmez kesinlikle asitli bi karışımla yıkanması falan gerekir hemde çok kuvvetli bi kimyasal...

ayrıca bi insan bu kadar aptal olamaz ya..mümkün değil..

ama olduysada böyle bişey feci olmuş yani...

Allah herkese hayırlı ölümler versin...
#78 - Eylül 14 2008, 01:28:07
Senin aşk dediğin lanet olası bir kapıyı vurup çıkana kadarmış...Senin aşk dediğin hesapsızca kitapsızca ve de en önemlisi gurursuzca yarı yolda bırakmakmış...Şimdi hiç ardına bile bakma... uğurlar olsun,hiç düşünme! Ben yeri gelir kitapsızlarıda severim!!!

arkadaşlar bu vakayı bir de şöyle düşünün;

sabah güne güzel düşüncelerle başlamışsınız... hava sıcacık... çok tatlı bir güneş var... güzel karınız yanında yatıyor... öperek onu ve oğlunuzu uyandırıyorsunuz... çok güzel ve sağlıklı bir kahvaltı yapmışsınız... bütün aile olarak güne iyi ve sevinçli başlamışsınız... güle eğlene kahvaltınızı yaptıktan sonra gidiyosunuz kıyafetlerinizi giyiyorsunuz... dün doğumgününüzdü ve oğlunuz size çok güzel bir gömlek almıştı... onu giyiyorsunuz üstünüze... tamamen işe gitmeye hazır olduktan sonra karınızı ve oğlunuzu öpüp işe gidiyorsunuz... doktor olarak çalıştığınız hastanenin kapısında sizi yine o hastanede doktor olarak çalışan ve en iyi dostlarınızdan biri olan Ahmet karşılıyor ve size bu vakayı söylüyor... siz de ekmek parası kazanmak için mesleğiniz bu olduğu için bu vakayla ilgilenmek zorunda kalıyorsunuz... çok kötü olmazmıydı...???
#79 - Kasım 16 2008, 11:43:03

kusucam yha  ogh
#80 - Kasım 24 2008, 13:07:19
ı feel ur emptiness.ı understood my mistake.ı couldnt do anything.all that ı can do is missing u ...

çok önceden görmüştüm ama yorum yapmamıştım baktım yeni yazılar yazılmış bende bişeyler diyim dedim

ilk önce bence de bu sadece kaynamayla olmamıştır herhalde
adam içinden çıkamamış olabilir herhangi bi nedenden ama bu su kaynaya kaynaya bitmemiş mi hep akmışmı hep kaynamış mı aklım ona takıldı
e zaten kaynayan bi küvet olması başlı başına ilginç :alala

amaaa bu konulara mantıklı bi açıklama ya da yorum yapmaya gerek yok ki sonuçta efsane!
olup olmadığı belli değil fotoğraflarda güzelmiş pekde midem bulanmadı zaten (6)
#81 - Kasım 24 2008, 13:27:04

vay be ölümün nerden geleceği hiç belli olmuyo :D
#82 - Kasım 24 2008, 13:34:19
İmzam kural dışı kusura bakmayın.

ayyy ne asıl bi şey bu yha :(
#83 - Aralık 08 2008, 14:50:07

ay o neee adamın bacaklarını daha yeni anladım çok igrenç ama bi şey farkına vardım adamın kafası erimiş
#84 - Ocak 04 2009, 15:43:41
İnSaN VaR OlDuKçA EvRENdEkİ DüZeN DeĞiŞmEz

iğrenç yaaa nerden bulunuyo bunlar midem bulandı öğğğğğğğ
#85 - Nisan 03 2009, 21:33:25
Bir kişi ölür, bin kişi doğar!

Küvet Suyu Nasıl kaynatıyo yaa .. :o
#86 - Nisan 05 2009, 10:57:49

Cidden çok iğrenç ya o ne gerçek mi ne biçim bişi o :S
#87 - Nisan 05 2009, 10:58:53
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

iirenç ya
#88 - Ağustos 17 2009, 21:42:59

Yeni!
hahah Haşlanmış Et xD tam da acıkmıştım ii qeLdi bu resiM XD
#89 - Ağustos 20 2009, 21:57:26
« Son Düzenleme: Ağustos 20 2009, 21:57:58 Gönderen: kR0niq_caDı_ »
Bana yalan söylemiş olman değil,
sana birdaha güvenemeyecek olmam üzüyor beni.
F. Nietzsche

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.