Alternatifim Cafe

Aynaların Sırrı

Discussion started on Efsaneler

korkunç bişey denemedim denemek istememde bence gerçek değildir yaa           dimi? :hönk :tirs
#26 - Aralık 08 2006, 12:45:12
Gidelim Gaffur :) :D :P :))

↕~♪~♥!r€M♥~♪~↕
Beşiktaş

Bnce gercek deiL .. inanmamm..!!! sacma bisey cunku  :sizo :sizo
#27 - Aralık 17 2006, 21:04:15
imza kural dışı

evanescence_bep

..
#28 - Aralık 28 2006, 18:32:49
« Son Düzenleme: Temmuz 15 2008, 20:32:31 Gönderen: JeLLy-BooN »

bence doğru olabilir...Çünkü ben iskelet anahtar diye bi film izledim onda böyle sahneler vardı...ayrıca constantine filmindede adam, asker bi şeytanı aynaya kilitleyip onu öbür dünyaya öle gönderiyodu..belki doğru belki yalan ama gerçk olan gerçketen garip olduğu :icon
sölediklern çok saçma çünkü adı üstünde flim bn denedm o ayna işini pekte korkucak bşi yoq :alalahttp://
#29 - Ocak 05 2007, 20:01:04
İmzanız kural dışı.

sanmıyorum bencede ışıktan yanılsama felandır yoktur öyle bişey yada bunu okuyan birisinin bilinçaltında öyle yerleşecektir sonucta hepimiz korkuyoruz ondan dolayıdır hem ben bakmıştım bişey de olmuyordu (:
#30 - Ocak 28 2007, 14:35:24
imza kural dışı..

t-mac

Densiz başlıklara yorum gereksiz.
#31 - Ocak 29 2007, 22:00:47

BölE bişi Varmısh. duymustum.
#32 - Şubat 04 2007, 21:16:49

kim yazmış acaba ne saçma................................
  bencede
#33 - Eylül 09 2007, 22:40:42
...arChAnGeL...

dabbe yi izledikten sonra bakabileceğime inanmıyorum....
#34 - Eylül 10 2007, 18:23:14

denemeye değer yani  (6)
#35 - Eylül 11 2007, 17:58:09
Sorarlarsa, "Ne iş yaptın bu dünyada?" diye, rahatça verebilirim yanıtını: "Yalnız kaldım. Kalabildim! Altı milyarın arasında doğdum. Ve hiçbirine çarpmadan geçtim aralarından..."

[Hakan Günday]

arkadaşlar bu tür olaylardan tırsıyorsanız aynanın karşısnda çok vakit geçrmemnizi öneririm ben bunu önceden duyup denemiştim arkadaşta aynadaki yansımaa bakıp nie sırıtıosun dedi ..ama ben sırıtmıyodum oda gördüne yemin etti bu olaya bi anlam veremedim ama galiba düşündüğüm şey artık 2-3 dkkadan fazla aynaya bakamıorum ;) oh be söledim rahatladım :4
#36 - Eylül 12 2007, 22:52:17

Anaaamm nereye gidiyorum ben..

Hayat çok garip tavşanlar falan..

wlla tırstım bn şimdi yhaa ama denicem.. :sizo (6)
#37 - Eylül 14 2007, 11:14:58
...α$к вσℓєιѕє ѕєωмєιη вєηι
           ѕєωмєιη....zαмαη ∂υяѕυη ιѕтє∂ιм 
       вυgüη ρєѕ єттιм вη!!нєяѕєє ѕυѕѕη ιѕтє∂м вη!
                    мαѕαℓ σℓιιм вєη!!؟؟!!...  :ühü

cinlere inanırımm ... Her zamanda oldugunu bilirimm

ruh nasıl varsa cinlerde vardır
#38 - Eylül 27 2007, 06:00:30
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

hitmancbb

yane cinler var ama başka bir alem
#39 - Ekim 26 2007, 20:59:11

sürmeli çocuk

haklısın bu doğrudur
ben aynaya uzun süre baktığım zaman kendimi değil başka bir varlık yaratık anlayamıyorum ben ne oluyorum bilimiyorum..bana belkii bunalıklıktan ama çokkkk değişik birşey oluyo,
#40 - Ekim 28 2007, 02:20:03

Herkesin özgür iradesi var kimsenin inançlarını yargılayamaz yada inandıkları yüzünden kimseyi incitemezsin o yüzden ben sana acımıyorum...  :okey
senın dedıklerın dogrysa o sadece senın tarafından acınıcak halde ama eger onun ddeıkklerı dogruysa sen affedılmıcak duruldasın bılmıyosanda oren kur-an ı sadece mealını oku anlarsın kımse senın ozgur ıradene karısmıyo sadece ıyıylık yapamay calısıyo keske bunu anlayabılseydın ayrıca sen ınanmamaya devam et madem kanıt ısyıosun noter tasdıklı cınlerın kanıtı war onları ızleyebılırsın onlar her zaman soyut deıl bazen somutta olabılıyolar
#41 - Ekim 28 2007, 02:39:04
UNUTMA KURSUN HER GULUMSEDIGINDE BIR KALP AGLATIR!

dabbe yi izledikten sonra bakabileceğime inanmıyorum....

katılıyorum bnde izledim dabbeyi ve ondada aynalarla ilgili bşi wardı
#42 - Kasım 03 2007, 21:32:39
Sana karşı hissettiğim her şeyi bir kağıda yazdım , şu an elinde olana , Hiç anlamayacaksın , gitmene izin vermek ne kadar acıtıyor...

Olmaz olmaz demeyin..

Tamam 3 harfililer fln kesin değil ama BİŞEYLER GEZDİĞİNİ GÖRÜYOSUN...
#43 - Kasım 20 2007, 15:04:02
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

arkadaşları üç harfliler gerçekten var Kur- an'da da söylenmiyo mu 11 bin alem die
ama onlar kendi istediklerine gözüküyolar die biliorum   :alala
#44 - Kasım 20 2007, 20:36:52

zaten geceleri aynaya bakmaktan korkuyorum
şimdide sen korkutma beni
#45 - Kasım 22 2007, 15:26:30

bu gece karanlıkta deniyom bn
#46 - Aralık 31 2007, 23:17:36
herkezi sevebilirdim sevmeye senden başlamasaydım

$cHizoPhreNia*$heqer

gece gunduz farketmez onlar hep bizimle.. Ve ben onlarin var olduguna inaniyorum.. Ben  geceleri aynaya mumkun oldugunca bakmamaya calisirim.. Normal zamanda bile gece. Otururken onlarin seslerini duyabiliyorum bazende bir siluet beliriyor.. Cok sik olmuyor tabi ve bilmiyorum bunlari soylemek ne kadr doru belkide soylememem gerekirdi ama boyle bir konu olunca soylemek istedim belki inanlar olabilir inanmayanda saygi duyuyorum.. Ama biz onlarla ic iceyiz..
#47 - Ekim 16 2010, 13:16:19

$cHizoPhreNia*$heqer

Bi bakima doru dediklerin ama bizim evde bes vakit namaz kiliniyor dua okunuyor sadece ben degilm halamda duyuyor mutfaktan bardak canak sesleri bangonun ustune carparmis gbi sandalyeyi yerinden oynatma sesleri ki mutfak toplu temiz her zaman ama boyle ve bizim ust kattaki komsudada boyle seyler oluyomus annemler oturmya gitmisti kadin evde tek kalio kocasi yazliga gidio anneme soylemis o zamn annem bizim evde olanlari soylemems iyi yapmis soylemeyip her nese kadin goruyomus bide hep balkonda oturuo aksama kadr iceri girmez bnde manyakmi bu butun gun balkonda megersem bundan dolayimis. Nese ama annemlre bi iki kere  anlattim inanmadi bna halamada bnde bidaha acmadim konuyu. Ama hala ses cikartiyorlar sadece burdaki evde degil yazliktata ole bi keresnde sabaha kadr uyuyamadm bunlarin ses cikarmalarindan dolayi balkonda oturfum halamda wardi nese az ilerden surekli ayni yerden yurume sesi gelio donup duruyo ayni yerde eseleniyo ama biri gectigi zaman duruyo o kisi uzaklastiktan sonra ttekrar basliyodu sasirdim tuylerim diken diken olmustu. Bu nasil bi olay anlamadim. Neden hani sadece biz duyuyoruz anlamis degilim ve bunlarin bazi insanlara satasmasi seslerinin duyurmak istemeleri o insanin imaninin kuvvetli oldugunu gosterir cunku oyle insanlara bulasirlar imanini zayiflatmak icin...
#48 - Ekim 17 2010, 15:03:55

$cHizoPhreNia*$heqer

xD smdi duymuyosun sanirim yendigine gore.. Ya takmamaya calisiyorum ama cikardiklari sesleride
duymamak elde deil artik yetti yani diyorum madem ses cikaracaksiniz gel otur karsima bileyim ne oldugunu konusuruz dertlesiriz diyorum zarar vermeden birbirimize o dereceye geldim yani x)
#49 - Ekim 17 2010, 23:57:18

$cHizoPhreNia*$heqer

ben senin ne demek istedgini anladm ama bu farklı bi olay tek ben değilim halamda duyuyor ben duydugum zaman onun duydugu zamanda bende duyuyorm x) 
#50 - Ekim 19 2010, 15:53:37

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.