Alternatifim Cafe

Manga

Discussion started on Yerli Sanatçılar - Gruplar

bu grup dağılsın yoksa ben dağıtıcam
#51 - Mart 27 2007, 18:18:31
Yapım Aşamasında .. xD

maNga super ya cok guzel sarkilari var yeni albumlerini de merakla bekliyorum :)
#52 - Nisan 01 2007, 16:17:13
*Çilekeş Fan Club*
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

en büyük fanı benim yaşa mangeaaaaaaaeiuoöıaaaa
#53 - Nisan 01 2007, 17:27:35
imza kural dışı

çok dandik bi grup hiç sevmem!
linkin park özentileri!
linkin park'ı da sevmiyom zaten :kus
#54 - Haziran 07 2007, 20:12:08
Aşkın gücü, güce aşık olmanın önüne geçtiği zaman dünya barışı öğrenecektir...(Jimmy Hendrix)

Senin gözünle bakarsak özenti olmayan sanatçı bulamayız.
O zaman her rock çı bir özentidir.rock çılığa özenmiş
Manga da nu metale
Metallicada metale falan Özenti. sende o nickinde ki neyse kim bilmiyorum ona özen mişsin
Göze batan çivi çekici yer derler peh.
#55 - Haziran 08 2007, 23:47:15
« Son Düzenleme: Haziran 08 2007, 23:47:57 Gönderen: Iglesias »

Senin gözünle bakarsak özenti olmayan sanatçı bulamayız.
O zaman her rock çı bir özentidir.rock çılığa özenmiş
Manga da nu metale
Metallicada metale falan Özenti. sende o nickinde ki neyse kim bilmiyorum ona özen mişsin
Göze batan çivi çekici yer derler peh.

jimi hendrix'i tanımıyosun pes valla!
adam dünyanın gelmiş geçmiş en büyük gitar virtüozü!
sen eminem dinlemeye devam et...
git rap başlıklarına yorum yaz
#56 - Haziran 08 2007, 23:50:50
Aşkın gücü, güce aşık olmanın önüne geçtiği zaman dünya barışı öğrenecektir...(Jimmy Hendrix)

Sen Sebeb - i Ziyaret,Ja Rule,Vanilla Ice,Trick Trick tanıyormusun
Amon Amarth,Apocalyptica,Arc Enemy,Metallica,In Flames,The Crystal Method,Cradle Of Filth,Epica,Kamelot,Korn,Limp Bizkit,Mazzy Star,Moonspell,Nirvana,Place Bo,Red Hot Chili Peppers,Rob Zombie,Slipknot,Sytem of a Down,Nickelback,............. bana rockçı artistiği yazma daha bunların gerisi yazsam okumaktan yorulursun ha inanmıyorsan yaz msn i seni şarkı manyağı yapayım bana bilmişlik tasmala. ayrıca dünyaca ünlü binlerce sanatçı var hepsini de tanıyamam. ama senin tanıdıklarının 30 katından fazlasını bilirim.Bir RAPÇİ olarak venickdeki poPçuyla o yüzden konuyu değiştirmede ÖZENTİ KELİMESİNE GEl laf bulamayınca kendine konu seçme
#57 - Haziran 09 2007, 00:01:44
« Son Düzenleme: Haziran 09 2007, 00:02:59 Gönderen: Iglesias »

NİCKİMDEKİ POPÇU MU?
Adam "Jimi Hendrix"e popçu dedi ya :D
sadece gülüyorum :D
sen ek$i sözlükten ara bakalım jimi hendrix'i, sonra gel bana burda artistlik yap ok?
benim dinlediğim gruplarsa;
audioslave,BLS,sum 41,iron maiden,children of bodom,good charlotte,metallica,cranberries,HIM,slayer,sepultra,savatage,R.E.M.,red hot chili peppers,sevendust,led zeppelin,placebo,green day,jimi hendrix,nirvana,nickelback,pink floyd,joan osborne,ozzy osborne,myslovitz,queen,hoobastank,keane,brian adams,creed,3 doors down,steve vai,kid rock,ted nugent,pantera,motörhead,apocalyptica,guns'n roses,blitzkrieg,misfits,iron maiden,deep purple,black sabbath,rammstein,bach,
#58 - Haziran 09 2007, 11:22:50

Kimin ne dinlediğini saymaya kalkarsak, ohooo!
Boşverin böyle şeyleri. Yorumunuzu yapın, çekilin kenara. Ayrıca da bu ne yahu? İsimleri saymak filan. Herkesin zevki kendisinedir. Sadece saygı duyun lütfen. Uzatmayalım ;)
#59 - Haziran 09 2007, 11:29:03

ZZ top,bush,thin lizzy,velvet underground,judas priest,kiss,lynyrd skynyrd,tom waits,nick cave,aerosmith,bob marley,U2,radiohead,BB king,tool,diamondhead,faith no more,megadeth,UFO,joe satriani, pj harvey, the sisters of mercy,barış manço, cem karaca,çilekeş,kurban,direc-t,pentagram,hayko cepkin,düş sokağı sakinleri,bulutsuzluk özlemi,yeni türkü,yaşar kurt,ogün sanlısoy,şebnem ferah,panik,çamur,alt-üst,ezginin günlüğü,haramiler,cem adriyan,vega,replikas,kesmeşeker,muat kekilli........

(bunlar daha uzar gider...şu an çok komik durumdasın "JIMI HENDRIX" gibi bir deve "POPÇU" dediğin için... ben sadece gülüyorum...  kioptum ama sen de haklısın; Türkiyede insanların zihnine yerleşmiş şey nedir ki:
dünyanın en iyi gitaristi: Kirk Hammet,
en iyi vokalisti:James Hetfield,
en iyi basçıcı:rob trujillo
en iyi bateristi: lars ulrich....
onlardan belki 100000 kat Jimi Hendrix daha iyi...
ayrıca senin o dinlediğin"METALLICA" nın solo gitaristi "Kirk Hammett" da Jimi Hendrix'in erdemlerini öğrenmiş, Jimi Hendrix'i her zaman örnek almış biridir...)
#60 - Haziran 09 2007, 11:33:03

Kimin ne dinlediğini saymaya kalkarsak, ohooo!
Boşverin böyle şeyleri. Yorumunuzu yapın, çekilin kenara. Ayrıca da bu ne yahu? İsimleri saymak filan. Herkesin zevki kendisinedir. Sadece saygı duyun lütfen. Uzatmayalım ;)

EaraneCarnesir, sen anladığım kadarıyla kaliteli grup-kalitesiz grup ayrımı yapabilen birisin(diğer yorumlarından anladığım kadarıyla)
adam Jimi Hendrix'e popçu dedi ya :D:D:D
#61 - Haziran 09 2007, 11:35:03

Jimi Hendrix'i dinleyebilmiş bir insan değilim ama kalitesini çok iyi bilirim. Kimin ne düşündüğü önemli olmasın. Eh, bilen bilir Jimi Hendrix'i nasılsa. Ne derse desin... Çoğu insana göre Evanescence gotik metal yapıyor hatta :Ç
#62 - Haziran 09 2007, 11:41:59

Jimi Hendrix'i dinleyebilmiş bir insan değilim ama kalitesini çok iyi bilirim. Kimin ne düşündüğü önemli olmasın. Eh, bilen bilir Jimi Hendrix'i nasılsa. Ne derse desin... Çoğu insana göre Evanescence gotik metal yapıyor hatta :Ç

:D :D haklısın... gothik makyaj yapmakla gotik metal ci olunmuyo
#63 - Haziran 09 2007, 11:43:55

Yaa işte... Böyledir bu işler. O yüzden kimin ne dediği önemli olmasın, kendi doğrularını bildikten sonra gerisi faso fiso... ):)
#64 - Haziran 09 2007, 11:46:42

Ben Kendi Nickimde ki ne POPÇU dedim doğru okuyun yabancı dinlemekten türkçeyi unuttu heral
#65 - Haziran 09 2007, 13:36:02

doğru düzgün türkçe konuşursan anlayacağız...
sen yazmayı bilmiyosan ben nasıl okuyayım?
benim kendime ait şiir kitabım var; anlayacağın "Türkçe"yi ve "Türkçe'yi kullanma sanatı"nı senden iyi biliyorum ;)
enrique iglesias'ı da biliyorum; evet popçu...
"NICKIMDEKİ" demedin; "NICKDEKİ" dedin;
"ÖZENMEK" başka "ÖRNEK ALMAK" başka....
#66 - Haziran 09 2007, 13:56:43

Bana özenmenin kritellerini saysana
Ayrıca o kadar rock çı yazdıktan sonra ona popçu dememi nasıl düşündün
#67 - Haziran 09 2007, 13:59:06

düzgün Türkçe konuşamıyosun da o yüzden...
her neyse...
"özenmek" göreceli bir kavramdır...
sen Pink Floyd dinlersin, onu örnek alırsın, beste yaptığın zaman onunki gibi kaliteli olmasını istersin v.s...
sen Guns'n' Roses dinlersin, onu taklit edersin, beste yaptığın zaman riflerini çalarsın, giyim tarzlarını onlara benzetmey çalışırsın, konserlerinde Axl Rose'un yaptığı gibi seyirciye orta parmak gösterirsin v.s...

ne kadar farklı değil mi?
en basitinden manga...
vokalistinin adı ne bilmiyorum (ferman olması lazım heralde) ama linkin park'ın vokalisti Chazy gibi scream vokal yapıyor...(tabi mok ediyor, o ayrı konu...)
şarkılarında rock-rap sentezi var...
şarkılarının slow bölümlerinde bile söyleyiş tarzı falan tıpkı Chazy...
özentilik budur;
MANGA=LINKIN PARK
#68 - Haziran 09 2007, 14:09:46

İşallah bir gün manga konserine gitmek nasip olur yada yanından geçersin.
Şarkılarında rock rap sentezi varmış. NE OLACAKTI YA! Adam Nu Metal yapıyor.
O zaman bu rapçiler özenti, Eminem bile özenti çünkü geçmişte yapılan şeyleri o da yapıyor. o da Limp Bizkit te orta parmağını kaldırıyor.
Ceza=Eminem o zaman
İyi baktın mı şarkıları da onun çevirisi olmasın?
Özenti kelimesi ve örnek alma ayrı şey Manga Linkin Park dinliyor,- Nu metal i de onlar çıkarttığı için mecbur ona benzeyecek BU özenti değil o tarzı sevme.ve yapma.
Sen de Şairliğe özenmişsin kimden çeviri yapıyorsun merak ettim?

Şiir yazıyormuş o çok belli
Dedem de onun gibi hecelerdi
Özel isim yazmayı bilmiyor o belli
Yazmayı öğrende gel Dostoyevski
#69 - Haziran 09 2007, 14:30:26

ben ona özelden gerekli cevabı verdim arkadaşlar,,, saygılar...
#70 - Haziran 09 2007, 14:36:26

Bayılıcam muhabbete bak ya! Gerçekler ortadayken ne uzatıyorsanız... Neyse!
#71 - Haziran 09 2007, 14:42:28

tamam benim için konu burda kapanmıştır! arkadaşın yazdıklarına cevap vermiycem artık. NE OLURSA OLSUN HEPİNİZE SAYGILAR...
#72 - Haziran 09 2007, 14:49:11

tartışmayın Lan.. moraLimi sinirLendirmeyin aksam aksam..jimi.matrix sen bakma ona adam hiphop dinLiyor paso Rock-metaL sayfasında metaLciLere çamur atıyor..saLLıcaksın böyLeLerini..ben hallederim hem onu :)
#73 - Haziran 17 2007, 22:22:30
Hey, you wanna go crazy tonight!
Let me hear you shout and scream

Buda mı kural dışı?

jimi.matrix mi
:D :D tamam

moralini sinirlendirmeyin lem EviL'in :@
#74 - Haziran 17 2007, 22:24:14

jimi.matrix mi
:D :D tamam

moralini sinirlendirmeyin lem EviL'in :@

hadi iyi akşamLar ciğerim :P görüşmek üzere..
#75 - Haziran 17 2007, 22:26:58
Hey, you wanna go crazy tonight!
Let me hear you shout and scream

Buda mı kural dışı?

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.