Alternatifim Cafe

Pantene Kadınları

Discussion started on Konu Dışı

hicabundantleones

Yoğun iş temposu arasında saçlarının hafifliği hissetmek için seçiminin Pantene Aqua Light serisi olduğunu söyleyen Pantene kadını Özge Özberk, "Kendime güvendiğim, mutlu olduğum anlarda gücümü saçlarımdan alıyorum. Şampuan ve saç bakım kremini zaten her yıkamada kullanıyorum. Favorilerim, ağırlaştırmadan güçlendiren saç bakım kürü ve çantamın vazgeçilmezi durulama gerektirmeyen iki fazlı sprey" diyor.

Şampuan, saç kremi, özel durulama bakımı ve yeni geliştirilmiş saç spreyi içeren bir saç bakım serisi Pantene Aqua Light, saçların ağır ve cansız olmasına yol açan nedenlerle mücadele etmek için özel geliştirilmiş bir teknoloji içeriyor. Böylece saçlar tümüyle beslendikten sonra güçlü, temiz, parlak ve hafifleyerek muhteşem bir güzelliğe kavuşuyor. Pantene Aqua Light serisinde, şampuan ve bakım kreminin yanı sıra saçı ekstra besleyici, yoğun hafifletici saç bakımı içeren iki aşamalı yenilikçi bir saç spreyi de yer alıyor. Gündüz, gece, ıslak ya da kuru saçta her zaman rahatça kullanılabilen ürünleri, sadece çalkalayıp saça uygulamak yeterli.

Her zaman doğal olmayı tercih eden Pantene kadını Burcu Kara, "Güçlü ve doğal duruşuyla Pantene'i kendime benzetiyorum. Pantene Doğal Sentez Serisi şampuan ve saç kremini zaten her yıkamada kullanıyorum. Favorim haftada bir uyguladığım güçlendirici saç maskesi ve her gün kullandığım, çantamdan ayırmadığım güçlendirici serum" diyor.

Pantene Doğal Sentez Serisi'nde, özel Cassia kompleksi içeren şampuan, saç kremi, güçlendirici serum ve onarıcı yoğun bakım maskesi bulunuyor. Özellikle ince ve zayıf saçlar ideal olan Pantene Doğal Sentez Serisi; saçı kökten uca onarıyor, saçın pürüzsüzlüğünü ve parlaklığını arttırıyor ve Pantene'in saçı gözle görülür derecede güçlendirme vaadini yerine getirerek sadece 7 gün içinde 10 kata kadar güçlendiriyor. Pantene Doğal Sentez Şampuanı ve saç kreminin yanısıra haftada bir kullanılarak saça ihtiyacı olan besinleri ve gücü veren Pantene Doğal Sentez Yoğun Bakım Maskesi, sıradan durulanan saç kremlerinden iki kat fazla bakım maddesi içeriyor. Pantene Doğal Sentez Güçlendirici Serum'un akışkan ve hafif formülü, saçların güçlü, ipeksi ve pürüzsüz olmasını sağlıyor, taramayı kolaylaştırıyor ve elektriklenmeyi azaltıyor.

Saçlarının sağlığını ve gücünü korumak için seçiminin Pantene Onarıcı ve Koruyucu Bakım Serisi olduğunu belirten Pantene kadını Hande Subaşı, "Saçlarımı hergün şekillendirirken korumak benim için çok önemli. Pantene Onarıcı ve Koruyucu Bakım Serisi şampuan ve saç kremini zaten her yıkamada kullanıyorum Benim favorim haftada bir uyguladığım yoğun onarıcı saç maskesi ve çantamdan ayırmadığım günlük kullandığım kırık saç uçlarını onarıcı serum" diyor.

Pantene Onarıcı ve Koruyucu Bakım Serisi, içerdiği micro besleyicilerle saçınızdaki nemi derinlemesine hapsederek saçlarınızın sağlıklı ve parlak görünmesini sağlıyor. Pantene 2 dakikada Etkili Yoğun Onarıcı saç bakım ürünleri ve saç Maskesi, şekillendirmelerden dolayı ileride oluşabilecek yıpranmalara karşı saçlarınızı korumaya yardımcı oluyor ve saçlarınızda sağlıklı ve parlak görünüm sağlıyor. Pantene Kırık Saç Uçlarını Onarıcı Saç Bakım Serumu, saç uçlarınıza derinlemesine etki ederek kırıkların onarılmasına ve kırık oluşumuna karşı korumaya yardımcı olurken ayrıca kırılmaya yatkın yıpranmış saçları besliyor.
#1 - Ocak 17 2017, 12:19:10

Bence reklamlarda ki gibi bir etki olmuyor saçlarda. Adı üzerinde reklam işte.
#2 - Şubat 28 2017, 12:06:27

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.