Alternatifim Cafe

Saç Parfümü

Discussion started on Konu Dışı

sabunkopugu

Tertemiz yumuşacık saçlar bildiğiniz gibi şekil almakta çok zorlanır, istediğiniz görünüme gelmesi için de saçları biraz kirletmek lazım. Kulağa garip geliyor ama saçları yıkadıktan sonra biz kızlar, daha nasıl kirletsem diye onu bunu sürmek zorunda kalıyoruz. Çünkü tertemiz saç şekil almaz, kabarır ve saçlarımızın havasıyla moral bulan bünyeler olduğumuz için de bu durumdan hoşlanmayız.
Deniz Tuzu saçlara sertlik kazandırır, saçların dalgalı formda şekillenmesine yardımcı olur. Denizden çıktığımızda doğal haliyle harika şekillenen saçlardaki o plaj dalgaları / beachy waves görünümü o kadar hoş duruyor ki, bu etkiyi günlük yaşamımızda da devam ettirmeyi kim istemez ki? Zaten en çok arzulanan saç şekillerinden biri olduğunu Youtube beachy waves diye yazdığınızda, karşınıza çıkacak olan binlerce öğreti/tutorial ile görebilirsiniz.

Saç şekillendirici markaları da özellikle son zamanlarda deniz tuzu ve saç olayını yakın merceğe aldı ve artık şekillendirici ürünlerinde yer vermeye başladı. toni&guy saç parfümü benim henüz yeni kullanmaya başladığım bir marka. Daha önce kuaförümün, sıra sıra saç ürünlerini dizdiği raflarda dikkatimi çekiyordu ama Osis+ benim nazarımda galip geldiği için, Toni&Guy ürünleriyle tanışmakta geciktim.

Gratis'te gezinirken görünce denemek istedim. Bir zamanlar sadece kuaförlerde satılıyordu, daha ulaşılabilir olması büyük rahatlık. Toni&Guy Sea Salt Spray / Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey tüm saç tiplerinin kullanımı için uygun, denizden çıkmışçasına saçlardaki plaj dalgaları / beachy waves etkiyi yakalamaya yardımcı olmaya yarıyor. Duştan sonra saç uçlarıma yediriyor ve kuruturken de saçlarımı öne eğerek şekillendiriyorum. Böylece saçların hacimli görünümü daha da arttırıyor.

Benim deniz tuzlu bu saç şekillendiricisinden beklentim daha çoktu. Asla ve asla saçlarım denizden çıkmış gibi bir görüntüde olmadı. Peki hiç işe yaramıyor mu? Hayır, yarıyor ama beklentilerinizi düşük tutmanızı öneririm. Hacim konusunda daha çok işe yaradığını düşünüyorum. Hacimlendirmesini sevdim. Tazelik hissi veren kokusu gayet hoş. Saçlara kattığı bir parça sertlik, saçları şekillendirmem konusunda istediğim şekli vermeme olanak tanıyor. Ancak ben istediğim formdaki saçlara kavuşmak için, mutlaka yanında ek ürünler kullanıyorum. Bunun dışında milkshake saç köpüğü ve parfümünü de denemenizi tavsiye ederim.
#1 - Ocak 11 2017, 11:21:57
« Son Düzenleme: Ocak 11 2017, 11:23:44 Gönderen: sabunkopugu »

Bu iyi mi?
#2 - Şubat 18 2017, 15:33:08

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.