Alternatifim Cafe

Whitney Houston hayatını kaybetti

Discussion started on Müzik Dünyasından Haberler

Grammy ödüllü şarkıcı ve oyuncu Whitney Houston 48 yaşında hayatını kaybetti. Ölüm nedeni henüz açıklanmayan sanatçı, uzun süre uyuşturucu ve alkol sorunu yaşamıştı. "The Bodyguard" adıyla gösterilen filmindeki "I Will Always Love You" şarkısıyla Dünyada milyonlarca kişinin gönlüne taht kuran Whitney Houston, dün gece, Los Angeles’daki Beverly Hilton otelinde ölü bulundu.

NAAŞI ARKA KAPIDAN ÇIKARILDI
Houston'ın ölü bulunduğu otelde danışmanı Clive Davis, Grammy Müzik Ödülleri öncesinde bir parti veriyordu. Los Angelas polisi gece saat 3.43'te arandıklarını duyurdu. Houston'ın ölümü 3.55'te açıklandı. Basının yoğun ilgisi nedeniyle otelin arka kapısından çıkarılan Houston'ın naaşı, yakınları tarafından teşhis edildi.

UYUŞTURUCUDAN ÖLÜP ÖLMEDİĞİ 6 HAFTA SONRA BELLİ OLACAK
Houston için yapılacak ilk otopsinin sonuçlarının 2 gün içinde açıklanacağı bildirildi. Ancak uzun süre alkol ve uyuşturucu tedavisi gören şarkıcının, bunlara bağlı bir nedenden dolayı ölüp ölmediği toksikoloji testinden sonra netleşecek. Bu testin sonuçlarının da 6 ila 8 haftada açıklanması bekleniyor.

EN ÇOK ÖDÜL ALAN SANATÇIYDI
Aldığı 415 ödülle dünyanın en çok ödül alan sanatçısı olarak Guinness Rekorlar kitabında adı bulunan Whitney Houston, 1992 yılında Kevin Costner ile başrollerini paylaştığı "The Bodyguard" filminde söylediği "I Will Always Love You" şarkısı, dünyanın neredeyse tüm ülkelerindeki müzik listelerinde bir numarada uzun süre kalmıştı.

kaynak: habertürk
#1 - Şubat 14 2012, 14:44:26
Bilgi Paylaştıkça Çoğalır
Sizin katkılarınızla büyüyoruz: //www.alternatifim.com

Forum Kullanımıyla İlgili Genel Yardım, Forum Kuralları, İmza Kuralları, Rütbeler, Sıkça Sorulan Sorular
Özel mesajla yardım etmiyorum, sorununuzu forumda belirtebilirsiniz.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.