Alternatifim Cafe

Yönetimden KOCAMAN destek..

Discussion started on Fenerbahçe

Fenerbahçe Yönetimi, sportif direktör ve teknik sorumlu Aykut Kocaman’ın arkasına destek duvarı ördü. Yöneticiler, lig ve kupada hangi sonuçlar alınırsa alınsın, genç çalıştırıcıya ‘tam destek’ten taviz vermeyeceklerini her ortamda söylemeye devam ediyor.

Başkan Aziz Yıldırım ve arkadaşlarının, “Aykut Kocaman’la Fenerbahçe’de yeni bir dönem başlattık. Dia ile Stoch gibi genç transferler, altyapıdan çıkarılan yetenekler ve tecrübeli isimlerle beraber yeni bir takım yaratma hedefine doğru yürüyoruz. Kocaman’ın değişimi gerçekleştireceğinden kuşkumuz yok. Biz görevde kaldığımız sürece Aykut Kocaman’a tam destek devam edecek” dedikleri öğrenildi.

Önceki gün Can Bartu Tesisleri’nde idmanı izleyen Aykut Kocaman’la sohbet eden Başkan Aziz Yıldırım’ın, genç çalıştırıcıya, yönetimin düşündüklerini bir kez daha ilettiği belirlendi. Yönetimin bu desteğiyle morali yerine gelen Kocaman, kendisi ve takımı hakkında yapılan ağır eleştirilere ise sert çıktı. Genç hoca, “Bizi kaplumbağaya benzetenler yanlış yapıyor. İnanıyorum ki, Fenerbahçe bunlara en iyi cevabı sahada verecek.

Biz iyi takımız, bir kaç hafta içinde de bunu herkese ispatlayacağız. ‘Fenerbahçe bu ara iyi oynamıyor’ diyorum. Ancak düzeleceğiz ve camiaya yakışır bir şekilde ligde yerimizi alacağız. Sözlerim yanlış değerlendiriliyor.
Sözlerimin arkasındayım. İlk gün ne dediysem tekrarlıyorum: Fenerbahçe, şampiyonluğun en büyük adayıdır. Ben ve futbolcularım dedikodulara kulaklarımızı kapatacak ve sadece işimizi yapacağız” dedi. 
#1 - Eylül 26 2010, 13:47:37
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Kocaman'ı çok çabuk eleştirmeye başladılar. Ama zaten ne zaman yavbancı teknik direktörlere gösterilen tolerans Türklere gösterildi ki?

Bence Aykut hoca iyi işler yapacak.
#2 - Eylül 26 2010, 14:41:15
Binlerce kez baktım aynaya. Her seferinde farklıydı gördüğüm bakışlar. Sanki her geçen gün biraz daha yorgun, yıpranmış.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.