Alternatifim Cafe

destekli sütyen aldatmacası

Discussion started on Alternatif Sözlük

ne ocaklar söndürdü bu aldatmaca bilseniz. ne yürekler yandı, ne erkekler telef oldu. yaşamayan bilemez. tabiğğ, tabiğğ. dolgulu ya da destekli, hiç farkmaz. aldatmaca tabi lan. biz boşuna mı kampanya başlattık bu konu için? bakın yalvarıyorum, yabmayın, giymeyin şunu. normal sütyene eyv. ama buna tamamen karşıyım ben. yok efendim dik tutuyomuş, ilerde sarkmaması için giymek lazımmış. lan zaten elma kadar memen var, nesi sarkıcakmış?

empati kurun azcık empati. bizim psigolocimizi bi düşünün lan. yatağa atana kadar sanıyoruz ki dolgun dolgun fışkırıyo ön taraftan. sevindirik oluyosun haliyle. bi coşku, bi gaz pompalanıyo bünyeye. kız için yapmayacağın şeyleri o memeler için yapabileceğin falan düşünüyosun hatta. sonra yatak faslına geçiyosun. ama o da ne? günlerdir hayalini kurduğun şey aslında bi sütyenden ibaretmiş. içi boşmuş. sırf hava mnakoyim. çitosların içini dolu göstermek için basılan hava gibi. açınca berbat bi duygu kaplıyo lan insanı, anlatamam bunu size.  gel de ilgi göster şimdi o memelere. hadi yap bakalım. şefkatli kollarının arasına al alabiliyosan. çabuk indi dikkat edersen, di mi?
#1 - Eylül 18 2010, 19:02:39
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

insanı kahreder. içkiye, uyuşturucuya başlatır. hatta direkt damara yönelirsin, o derece.

şimdi tabi bazı arkadaşlar benim gibilerinin sırf hatunun memesi için onunla beraber olduğunu söyleyip sözde ayar verecekler falan. ahaha.. olm alakası yok lan. bu durum tamamiyle sizin kendinize olan güveninizle alakalı. beğenmiyomuşsun işte vücudunu, daha dolgun göstermek istiyomuşsun. yalansa yalan de. madem vücudunla barışıksın, giy normalını çık dışarı. bizi de yatakta hayal kırıklığına falan uğratma.
#2 - Eylül 18 2010, 19:03:02

Gregor Samsa

arsenik

Kadın vücudundan anlıyorsanız*, destekli taktığını anlarsınız zaten.
*bkz.: meme nasıldır
#3 - Eylül 19 2010, 00:58:06
« Son Düzenleme: Eylül 19 2010, 00:58:37 Gönderen: arsenik »

bugün iş yerindeki mühendis hanım da yaptı aynısını. ama denildiği gibi onun destekli sütyen giydiği metrelerce öteden belli oluyordu. zira gözüken çatal ile yaka arasında, destekli sütyenin açtığı 2 parmak kadar boşluk vardı. lakin şöyle bi'şey var. kışın kalın kazak veya siyahımsı bişiler giyildiğinde sittin sene ne oldğunu anlayamazsın içerde. yazın kolay oluyo askılıdan ama kışın imkansız.
#4 - Eylül 19 2010, 01:03:53

Gregor Samsa

kuzenle sütyen bakmak desteklileri görünce kuzenin 'insanın memesi yamulur lan bunu giyince' demesi. anlatınca komik olmadı o zaman komikti.çpüğpmüğçüm.çok destekliydi ama onlarda hatta direk vatkalıydı.
#5 - Eylül 19 2010, 20:55:47
« Son Düzenleme: Eylül 19 2010, 20:55:57 Gönderen: Kültürlü Mantar »
Montla Sıç!

aldatmacaya bayılan
fakaaat
ölçüsü 90 olan bir kızın yapamayacağı aldatmaca.
üzüldüm yine.
#6 - Eylül 19 2010, 23:50:17

Perfect Circle

Göğüsleri küçük olan kadınların ''maalesef'' ömürleri boyunca kullanmak zorunda kalacağı ama yine ''maalesef'' sadece kendilerini tatmin edebileceği sütyen çeşidi.
#7 - Eylül 20 2010, 00:09:14

hatun kişisinin klasik ayıblarından biri asasgfdsahdsasdgfdjhg

lakin;
+
azınlıkta da olsa yarattığım sonuçtur kendileri :D
#8 - Eylül 21 2010, 19:21:27

Kadınların en büyük korkulu rüyası: meme kanseri.
Sütyenlerin kullanımı, çeşitleri fazlaca önemlidir bu konuda.
Eğer ki bununla alakala bir durumsa destekli sütyen takan kadınları taktir etmek lazım; bilinçli taktıkları için.

Ama eğer ki süs içinse , onlara her şeyin doğalının en iyisi olduğunu hatırlatmak isterim.
#9 - Eylül 22 2010, 17:39:31
Binlerce kez baktım aynaya. Her seferinde farklıydı gördüğüm bakışlar. Sanki her geçen gün biraz daha yorgun, yıpranmış.

Erkeklerin fazlaca abarttığı aldatmaca.
(bkz: bi git başka işin mi yok ya) (bkz: ya da öyle bi şeydi)
#10 - Eylül 05 2011, 17:25:30
ஜ Buyum ben, sadece bu.
                                    ĢĬŻξM

bi kız vardı neydi adı hafızama gelemedi şimdi 2 sene önce mi neydi büyüüüüütt isterrseeeenn diye şarkısı vardı o.bunları okuyunca o geldi aklıma :=) büyüütün abi 
#11 - Eylül 09 2011, 11:21:22
bir ilişkide araya özlem girsin iyidir, ilişki kuvvetlenir falan diye düşünülür ama araya sadece özlem girmez! buse girer, selin girer, melis girer, ece girer... girerde girer =)

artık sütyen konusundadamı aldatma yapıyorlar :)
#12 - Haziran 14 2013, 14:22:55

biz erkekler için tek seferlik, kadın içinse ömürlük bir aldatmaca. hadi biz sevişirken denk geldiğimizde hayal kırıklığına uğruyoruz eyvallah da, sizler her allahın günü ayna karşısında ''memem niye küçük ya offss .s.s.s'' gibi dertlere yelken açıyorsunuz.

üzüldüm adınıza gerçekten.
#13 - Kasım 02 2013, 22:30:35

Gregor Samsa

Sütyen kabı içi boş olanlara;desteksiz, dolgusuz boş kap sütyen denmektedir. sütyen kabının içinde göğüsleri bir beden büyük ve daha dik göstermek için push-up olan sütyenlere; destekli, push-up, silikonlu sütyen adı verilir. Destekli sütyen örnekleri http://www.camasirim.com/c/destekli-sutyen-12
#14 - Mart 09 2015, 16:38:11

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.