Alternatifim Cafe

G.Saray'dan müthiş bomba!

Discussion started on Galatasaray

Galatasaray, Elano'nun bu sezon muhtemelen takımdan ayrılacağını göz önünde bulundurarak Adnan Sezgin'i orta sahada oyun kurucu bir futbolcu bulması için görevlendirdi. İlk hedef ise Rosicky.

Arsenal futbolcusu için 10 milyon Euro fiyat biçerken, futbolcunun menejeri ile masaya oturan Adnan Sezgin antlaşma için pazarlığa başladı. Bunun üzerine Arsenal Kulübü ve Pavel Paska, futbolcunun fiyatında en son 7 milyon Euro'ya kadar indirim yaptı. Ancak Adnan Sezgin "Ne kar edersem yararlı olur. 5 milyon Euro verebiliriz" yanıtını verdi. Futbolcunun menejeri Pavel Paska "En son 6 olur" cevabını verdi.

Adnan Sezgin Tomas Rosicky için iki gün izin istedi. Galatasaray Kulübü bu futbolcu için bu rakamın iyi olduğunu Adnan Sezgin'e iletti.

Bir yandan Rosicky görüşmesini sürdüren diğer yandan da Barcelona'da oynayan Beyaz Rus oyuncusu Hleb ile de temas kurdu. Rijkaard da oyuncusu olan Hleb için de görüşmeler yapan Adnan Sezgin, önümüzdeki günlerde önce Rosicky'nin işini bitereceğini iletti. Ancak bu futbolcu rakamı daha da yükseltirse bu kez Hleb ile anlaşmaya çalışılacak.
#1 - Ağustos 04 2010, 10:25:47
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.