Alternatifim Cafe

Aslan pusuda!

Discussion started on Galatasaray

Adriano'nun İtalya'ya dönmesinin ardından Serie A'da Sarı-Kırmızılı formayı giyme imkanı kalmayan yıldız futbolcuya Cim Bom'un yanı sıra Yunan devi Olympiakos da kancayı taktı.

Julio Baptista, yıllardır Galatasaray'ın hayallerini süslüyor. Hatta Lincoln transfer edildiğinde asıl hedef Baptista'ydı ama bu rüya yıllardır bir türlü gerçekleşmedi. Roma'nın Adriano'yu İtalya'ya geri getirmesiyle birlikte Galatasaray yönetimi ilk kez Brezilyalı futbolcunun transferine bu kadar yaklaşmışken bu kez de Cim Bom'un karşısına rakip olarak Yunan Olympiakos çıktı. Olympiakoslu yöneticiler, Brezilyalı yıldızla büyük ölçüde anlaşmaya vardı. Olympiakos ile Baptista arasında pazartesi günü son bir görüşme yapılacak. Sarı-Kırmızılı yönetim, bu görüşmeden olumsuz bir sonuç çıkması için adeta dua ediyor.

ASLAN'IN KOZU RİJKAARD

Cana ve Pino'nun transferinde Galatasaray'ı Hollandalı teknik adamın çalıştırması önemli bir rol oynamıştı. Baptista'nın da Rijkaard'la çalışmak için Galatasaray'ı tercih edebileceği vurgulandı. Bu arada Milan Baros'un aşil tendonundaki sakatlığı nedeniyle geçen sezonki golcü sıkıntısını bu sezon daha erken yaşamaya başlayan Galatasaray, santrfor arayışlarını da sürdüyor. Sarı-Kırmızılılar, Antonio Floro Flores için Udinese ile pazarlık halinde. Cim Bom'un transfer listesindeki bir diğer isimse West Ham'ın Arnavut asıllı İsviçreli futbolcusu Behrami.

2 sihirbaz olması çok güzel

Oz Büyücüsü Harry Kewell'ın ardından Galatasaray'ın 'Mago' (Sihirbaz) lakaplı ikinci futbolcusu olan Juan Pablo Pino, 'İki tane sihirbazın olması güzel ama önemli olan o güçleri birleştirip takımı daha iyi yerlere getirmek' dedi. Pino, sihirbaz lakabını Kolombiya Milli Takımı'nda aldığını söylerken, Galatasaray'da çok sıcak karşılandığını da anlattı ve 'Bunun için çok mutlu olduğumu söyleyebilirim. Takım içerisinde olumlu bir hava var ve arkadaşlık seviyesi de oldukça iyi. Bu tip şeyler futbolcu için çok önemlidir. Kişinin kendisine olan güvenini sağlar. Ben Galatasaray'a oynamak ve başarılar kazanmak için geldim. O yüzden bu yolda da bana bu tip konular çok yardımcı olacaktır' diye konuştu.
#1 - Temmuz 24 2010, 12:04:52
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.