Alternatifim Cafe

Bursaspor Dortmund ile yenişemedi

Discussion started on Spor Haberleri

Bursaspor,Avusturya kampında oynadığı son hazırlık maçında Bundesliga takımı Borussia Dortmund ile 1-1 berabere kaldı.
Süper Lig şampiyonu Bursaspor, Avusturya kampında oynadığı dördüncü ve son hazırlık maçında yenilmedi.

Yeşil-beyazlılar, Bundesliga'nın güçlü ekibi takımı Borussia Dortmund ile 1-1 berabere kaldı.

Sercan Yıldırım'ın 44. dakikada attığı golle öne geçen Bursaspor, Marcel Schmelzer'in 76. dakikadaki frikiğine engel olamadı.

Bursaspor, Avusturya kampındaki diğer maçlarında Polonya takımı Bialystok ile 1-1 ve Sırbistan ekibi Kızılyıldız ile 2-2 berabere kalmış, Tuncay Şanlı'nın takımı Stoke City'yi 1-0 yenmişti.

Borussia Dortmund'da forma giyen gurbetçi Nuri Şahin ile Bursaspor'daki milli futbolcular Sercan, Volkan, Turgay ve Ozan İpek maçta forma giydi.

Karşılaşmada beş milli futbolcunun forma giymesi A milli takım teknik heyetini de harekete geçirdi. Bir dönem Bursaspor'u çalıştıran milli takım antrenörü Engin İpekoğlu, Bursaspor-Dortmund maçını tribünden takip etti.

Sağlam: "Kaybetmemek sevindirmiyor"

Bursaspor teknik direktör Ertuğrul Sağlam, maçtan sonra yaptığı açıklamada çok iyi oynadığımızı söyleyemem. Çok oyuncu değiştirmemiz takımın dengesini bozdu. Maçın ilk yarısında daha iyi bir oyun ortaya koyarken ikinci yarı iyi değildi. Kampın bitiminde alacağımız galibiyet güzel olurdu. Kaybetmemek bizi sevindirmiyor. Biz hep kazanan takım olmak için çalışıyoruz" dedi.

Sağlam, ay sonuna kadar iki oyuncu daha alıp transferi kapatmak istediklerini sözlerine ekledi.
#1 - Temmuz 22 2010, 13:44:53
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.