Alternatifim Cafe

Yattara bilmecesi!

Discussion started on Trabzonspor

Trabzonspor Sağlık Kurulu, 'İbrahim Yattara'nın Galatasaray karşısında oynamasında sorun yok' demesine rağmen oyuncunun tutum ve davranışları, yönetimin, teknik heyetin ve taraftarın canını sıkmaya başladı.

Turkcell Süper Lig'in 9. haftasında Galatasaray'a 4-3 mağlup olan Trabzonspor'da İbrahim Yattara ismi tartışılmaya başlandı. Sezon başı yapılan Hollanda kampında sakatlanan ve bu sezon Gençlerbirliği ve Gaziantepspor maçlarının son bölümlerinde forma giyen Yattara, camianın keyfini kaçırmaya başladı. Bordo-mavili taraftarların büyük umutlar beslediği Gineli oyuncunun İstanbul'a getirilip kadroya girmemesi, taraftar sitelerinde oyuncuya olan tepkileri artırdı.

BROOS: "YATTARA OYNAMAK İSTEMEDİ"
Trabzonspor Teknik Direktör Hugo Broos'un maç sonrası yaptığı açıklama ise akıllara durgunluk verdi. Maç sabahı Yattara ile görüştüğünü belirten Belçikalı teknik adamın, "Kendisiyle görüştüm. Bana oynamayacağını söyledi. Maç kadrosuna 18 kişi alabiliyoruz" demesi Gineli oyuncunun yönetime karşı olan kırgınlığını gözler önüne serdi.

İbrahim Yattara'nın fiziksel anlamda bir sıkıntısının bulunmamasına rağmen böyle bir tutum içine girmesi yönetim kurulunun keyfini kaçırdı. Gineli futbolcunun sezon başında kendisini göndermeye çalışan yönetime tepki olarak oynamadığı şeklinde iddiaların gündeme gelmesi üzerine yönetim oyuncunun durumunu masaya yatıracak. Yönetimin kendisini satma düşüncesi içinde olduğunu bilen Gineli oyuncunun sakatlığını da bahane ederek böyle bir tutum içine girdiği belirtiliyor.
#1 - Ekim 20 2009, 09:57:46
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.