Alternatifim Cafe

Kaspersky 2010 Trial Resetter v2.3.0.0

Discussion started on Yazılım

Kaspersky Kis Kav 2010 Sınırsız Kullanma

Arkadaşlar biliyorsunuzki Kaspersky 2010 sürümlü antivirüs yazılımı kısa bir süredir hizmete sunulmuş bulunmakta. Eski sürümleri için Trial Reset yani 30 günlük deneme sürümünü sıfırlayan programlar vardı fakat son güncellemelerden sonra bunlar çalışmıyordu. Bu programla hiçbir sorun yaşamadan Kaspersky 2010 sürümlü antivirüsünüzü sonsuza kadar kullanabilirsiniz.

Program nedir ?

Bu program Kaspersky Antivirüs 2010 ve Kaspersky İnternet Security 2010 güvenlik yazılımlarının 30 günlük deneme süresini sıfırlar. Böylelikle bir 30 günlük kullanma hakkınız daha doğar. Oda bittiğinde tekrar sıfırlarsınız ve bir 30 gün daha kaspersky antivürüs emrinizde. Yani Kaspersky'ı sınırsız kullan ırsınız.

Şimdi gelelim çalışma mantığına.

Program Kaspersky'ın kurulum sırasında oluşturmuş olduğu lisans bilgilerini tutan regedit kayıt girdilerini siler ve sanki bilgisayarda daha önce hiç kullanılmamış gibi görünmesini sağlar. Böylelikle 30 günlük yeni lisansımızı alabiliriz.

Neyse lafı çok fazla uzattım gelelim kullanımına.

1) Monitörünüzün sağ alt köşesinde saati gösteren yerde kaspersky'ın ufak iconu olacak ona sağ tıklayıp settings türkçesi ayarlar oraya tıklayın

2) Açılan sayfada tekrar ayarlar yazan yeri bulun ve tıklayın.

3) Self Defence yani Dahili koruma yazan yerdeki tiki kaldırın.

4) Karpersky'ı kapatın.

5) İndirdiğiniz trial resetter programını açın ve Start Reset buttonuna tıklayın.

6) Kaspersky kendi kendine açılacak ve etkinleştirmenizi istiyecek. Trial versionu seçin ve işlem tamam.

Not:Dosyayı indirirken Kaspersky'ı pasif duruma getirin (Korumayı durklatın). Aksi taktirde siliniyor.
İşlemler bunlardan ibaret. Kolay gelsin...

Burdan indirebilirsiniz.

Kaspersky internet security 2010 bilgisayarınızda yüklü değilse;
burdan indirebilirsiniz
#1 - Ekim 09 2009, 14:23:02
« Son Düzenleme: Ekim 09 2009, 14:32:34 Gönderen: hebâL-i fesâne »
Hakk ulaşır. Hakkı bırakmaz, alır.

Programdan kaynaklı çöküntü tıkıntı var mı ziyaretçi gençler?
2dk üye olup yazın da kötü bi durum varsa arkamızdan küfretmesin millet.
Şu bilgi işinize yarar mı bilmiyorum; ben bu programla Kasperi resetledikten 3-4 saat sonra sistem çöktü.
Bundan kaynaklı mı bilmiyorum. Uyarmadı demeyin. Kullanıp kullanmamakta tamamen özgürsünüz :)

En güzeli budur:
https://www.kaspersky.com.tr/store/
#2 - Ocak 16 2010, 20:13:50
« Son Düzenleme: Ocak 16 2010, 20:17:06 Gönderen: hebâL-i fesâne »
Hakk ulaşır. Hakkı bırakmaz, alır.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.