Alternatifim Cafe

Bu ceset farklı

Discussion started on Garip Olaylar

İnkalılar tarafından tanrıları için kurban edildiğinde henüz 15 yaşındaydı. Beyni, derisi, saçları tam olarak korunmuş olan La Doncella'nın cesedi 1999 yılında bulunduğunda, yanında iki çocuğun cesedi daha vardı. kızın cesedi Arjantin'deki High Mountain Arkeoloji Müzesi'nde bugüne kadar bulunmuş en eski ve en iyi korunmuş cesetlerden biri olarak sergileniyor.
#1 - Mart 25 2009, 18:37:21

garip :hımm
#2 - Nisan 06 2009, 13:31:30
LÜTFEN OKUDUĞUNUZ MESAJLARA CEVAP YAZIN EMEĞE SAYGI

Vay be.. Çok ilginç
#3 - Mayıs 04 2009, 15:51:45

İlqinç ßöyle Saklanabiliyomuymuş..:)
#4 - Haziran 27 2009, 19:00:23
                                                      Sєωqiчi чαLαη єdєηLєяє SαhTє SєωqiLєяє pαчdσS..!
                                                                    ßiя чαzαя dємiş чα
                                                              "Sєη qiT αşк ßαηα кαLSıη .."
                                                                      ßєηdє diчσяuм кi
                                                        !.. Sєη qiT αмα кσLpα αŞкıη Sєηdє кαLSıη ..! 

nasl saklanmış ki ya enteresan :s
#5 - Ağustos 21 2009, 10:40:23
yine kopuk bi ben bu caddelerde gezerken rastladım bir iskenderciye :muhah
>>TIKLA>>
<<TIKLA<<

vay be çüremeden bu güne kadar gelmiş
#6 - Ağustos 22 2009, 20:59:25
Boğulmak değil korkum inan nefes alamamak
Rüyayı gerçek etmenin kolayı uyumak
Bir şeyi çok isteyip de hiçbir zaman alamamak
Hayat çocukken oynadığım kırık bir oyuncak

Buffy Vampir Avcısında bunu konu alan bi bölüm vardı , incalı taş hatuna öpücükler yolluyorum.
#7 - Şubat 18 2012, 14:56:00
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Buffy Vampir Avcısında bunu konu alan bi bölüm vardı , incalı taş hatuna öpücükler yolluyorum.

Sonunda forumda Buffy the vampire slayer 'ı bilen ve izleyen birini buldum..  :))

Bu arada dediğin doğrudur..  2. sezonunun 4. bölümüydü..  :ask
#8 - Mart 03 2013, 17:39:07
If you still care, don't ever let me know !!!..

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.