Alternatifim Cafe

Madro

Discussion started on Alternatif Üyeler

delikadir

Haydin bakalım gelsin yorumlar. (6)

Kendi yorumuma gelince, askerlik yaptığı yerden dolayı bir sempatim var bu kişiye. (6) Bi yamuğunu görmedim bugüne kadar.İyi,güzel kişilik,düzgün insan kanımca.Bu izlenimleri bıraktı bende. :Ç
Saygılar. bgstar
#1 - Ocak 16 2009, 12:12:37
« Son Düzenleme: Ağustos 02 2010, 18:24:19 Gönderen: Netoçka Nezvanova »

teşekkürler ıssız adamcım.Bende seni severim iyi çocuksun (: bende bir yamuğunu görmedim ama görürsem ppni keserim :D
sapık kadar değerimiz var mı acep :/

#2 - Ocak 16 2009, 13:50:45
Programmer: CS3-CS4

delikadir

Al sana feda olsun ya ayıp ettin. (6) Vardır vardır. :Ç Neyse dağıtmim konuyu ben. :Ç
#3 - Ocak 16 2009, 13:52:43

sessiz yalnızlık

Sevilesi insan;
Çok konuşmuyoruz aslında.Ama aklı başında biri.Ne konuştuğunu bilen.Askere gidip gelmiştir kendisi.O zamanlar tanışmıyoduk.Birlikte şafak sayabilirdim kendisiyle (6) Uzun uzun yorum yapmak çok isterdim fakat pek konuşmuyoruz dediğim gibi.Her nese sevdiğim insanlardandır.İyidir hoştur ve iyiki vardır . (:
#4 - Ocak 16 2009, 14:05:21

Motley

Madro adamım (6)
İlk konuştugumdu çok eskiden. Çok sevdigim ve beni güldüren biriydi çok tatlı çok iyi sempatik,hoş biri.
Unutmam ben onu :)
...Bir Dost :Ç
#5 - Ocak 16 2009, 16:50:33
« Son Düzenleme: Ocak 16 2009, 16:51:19 Gönderen: Motley »

öpüldün hesperidesperadom (: uzun yorum gerek yok be yeter bu kadar :)

@Motley teşekkür ettim.. bende unutmadım da.. :b
Kullanıcı 'Motley' sizi engellemiştir. bu ney leaa :D
bi ara paslaşalım (:
#6 - Ocak 16 2009, 18:44:39

Tanışmıyoruz fakat konusu 12:12'de açılmış dikkatimi çekti bir an (6)
#7 - Ocak 16 2009, 18:54:49
Don't look so blue'

Çok iyi yüzer, takla atar, ayakta kayar.
#8 - Ocak 16 2009, 18:56:52

Nam-ı diğer Musty.

#9 - Ocak 16 2009, 20:07:06
Hakkımda bilgin yoksa fikrin de olmasın.

delikadir

Hiç dikkat etmemiştim bak konunu 12:12'de açmışım la. (6) Bu da ne demek? :o  :manyak
#10 - Ocak 19 2009, 17:55:43

Madroyla forumdan öncede tanışıklığımız vardır.Severim kendisini delikanlı çocuktur..Salih inde dediği gibi takla atar, ayakta kayar ama yüzme bilmez (6)
#11 - Ocak 19 2009, 18:01:36
He-man in abisi Çetin.

Break dansçı
Kafa üstü döner
Yarım salto atar
Gerekirse kopter de atar.
#12 - Ocak 19 2009, 18:04:03

tufan kurtarmıştı bir keresinde ama o zamanlar daha amatör yüzücüydüm.. (6)
eyvallah erayım (:
featim yaşlandık yau bırak kafayı etrafımda zor dönüyorum (6) eyvallah kardeşim benim (:
12:12:37.. hmm.. 37 olayı bozmuş yaw :D ama yinede güzel bir saati tutturmuş ıssız madam :D
#13 - Ocak 19 2009, 18:58:17

Hayata güLerek bakan sevecein bi abimm   x)
#14 - Şubat 22 2009, 11:25:35
Kim der ki ; Sago yaşamın minik bebeği ?
Bir yaz akşamında hayata attım göz bebeğimi, bebeğim öldü....

Nasıl desem, nasıl anlatsam. Kelimelerle ifade etmeye zorlandığım kişi.  :Ç
Kendisini hatırladıkça güldüğüm, şu an da bile güldüğüm :sizo Böyle garip bir etki bıraktı üzerimde. Kendisini hatırladıkça gülüyorum. :muhah Bunu kendisi de biliyor.
Biricik ve tek abim. Seviyorum kendisini hemde çok. O beni sever mi bilemem ama sever sanırım sever değil mi? Msn'de konuşurken sohbetin koyuluğuna kendimi kaptırıp zamanın nasıl geçtiğini anlayamadığım insanlardan biri. O güler ben gülerim. Manyak ve deli kelimelerinden hiç hoşlanmaz kendisi. Dikkat edin fena bozulur ama affedicidir. Affedicidir diye de hiç sevinmeyin tersi kötü olabilir.
Hayatın neşesi, anlamı her neyse... :muhah Seviyorum seni abicim.. Özledim yahu. :sizo
#15 - Mayıs 26 2009, 16:22:21
Sakalını orantılı kesebilen adamla, sağ elinin tırnaklarına düzgün oje sürebilen kadının birleşmesine 'örnek çift' denir.

Off yandık diyorum o zaman.. (6) Yine ne yaptım ben yaa.. (6)
İşte gördüğünüz gibi böyle biridir kendisi. Korkmaya başladım şimdi. Aramızda bir sorun mu var acaba yapma ne olur yaa..
Her neyse son sözüm "madro"nun kıymetini bilin. Çünkü onun ondan başka tek bir benzeri bile yoktur.. :)
#16 - Haziran 04 2009, 08:43:36
« Son Düzenleme: Haziran 04 2009, 08:45:32 Gönderen: :::CaDı::: »
Sakalını orantılı kesebilen adamla, sağ elinin tırnaklarına düzgün oje sürebilen kadının birleşmesine 'örnek çift' denir.

Pek konuşmadığım ama eğlenceli olduğunu bildiğim, neşeli, aklı başında insan.
Böyle yorumlarını görünce yada aklıma gelince gülümserim, gülümsetir beni;  saol Musty  (:
#17 - Haziran 04 2009, 09:58:13
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

sizi sevdiğimi söylemiş miydim kızlar? (6)
cadı ve sessha hatunları...
teşekkür ediyorum size az da olsa gülümsetiyorsam ne mutlu bana.
hep beraber huzur içinde geçinip mutluluk dolu duygularımızla arkadaşlık yapıyorsak ne güzel.
yeri gelip buluşuyor görüşüyoruz arkadaş ediniyoruz aynı zamanda forum sayesinde bu da çok güzel.
bazen insanın damarı tutuyor onuda es geçiyoruz stresin vermiş olduğu yan etkiler tabi ki..
işten dolayı forumada giremez oldum... (:
#18 - Haziran 04 2009, 15:08:16

Hevai

Morg,kadavra,korku ve gülmek. Hepsini bir araya getiriyor. Güldürüyor beni bol bol.  (6)
Bir zamanların meşhur cesedi. Hala hatırladıkça o maziyi ,gülerim. Naparsın,geyik adamı işte. Unutturmuyor kendini pislik.
Hiçbir zaman geyiklerini,esprilerini çürütme Mustafa Abi. Her daim böyle kal.
Edit:İlk tanıştığımızda çok şaşırmıştım. Neden buna bu kadar çabuk kanım ısındı diye. Meğer hemşehri olurmuşuz. :Ç
Kan çekiyor kaaan. (6)
#19 - Haziran 12 2009, 21:08:57
« Son Düzenleme: Haziran 12 2009, 21:11:06 Gönderen: Düş Macunu »

Israrla Musty diyorum, diyeceğim :Ç
Ah, eksik olmasın, çok çok sevilen insandır o..
Bir de kumpir yesek, değil mi ama? :))
#20 - Temmuz 21 2009, 20:51:22
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Kendisini tanımam etmem. Öyle ara-sıra rast gelir yazıları vs vs...
Benim asıl değinmek istediğim nokta bu üyenin bir şekilde sitenin veritabanına etki etmesi... Son günlerde iyice dikkatimi çeken bir durum var. Onun yorumladığı ve anasayfada taze taze beliren konular '.'(nokta) işareti ile simgelenmektedir. Nedenini bir türlü anlamadım ama bu bi süredir böyle. Nereye yazarsa yazsın, yorumladığı her başlığa tıkladığımda, başlığın ya '.'(nokta) ya da '%~&,:?}' şeklindeki işaretlerle bozulduğunu görmekteyim. Garip ama gerçek...

Dediklerime inanmıyorsanız eğer, madro arkadaşımız online olduğu zaman takip edin, bakın ve anlam vermeye çalışın gördüklerinize.
#21 - Temmuz 22 2009, 23:15:03
« Son Düzenleme: Temmuz 22 2009, 23:16:29 Gönderen: Tylers »
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Madroski. Yatağı delik insan. Kendisini pek severim. Hatta çok severim. Hacu gel seninle biraz gezelim.
 Duyduğuma göre alt kattaki.. neyse duymadım var sayalım. Öyle işte. Damacanayı da sıkıştırmış. Hadi hayırlısı. (6)
#22 - Temmuz 23 2009, 00:06:52
Şefim sarı kula var mı?

@Tylers çocuğu vede
Dostum Cepten girdiğim içün internete arama çubuğuna ne yazarsam o kalıyor ki foruma cevap yazarkende google da aradığım kelime konu başlığında gözüküyor.Bende arama çubuğuna ( . ) koyarak bu sorunu çözdüğümü sanıyorum.

@Gıldır
sağol hacım bende seni severim.
Olm alt katı karıştırma sakın.Onların kapısının önünde sabah işe gelirken damacana gördüm.. yüohaa dedim. (6)

Ve Ultiveyla kızları sizleride çok sevdiğimi unutmayın.Cici vede ponpon kızlar sizi. kng
#23 - Temmuz 23 2009, 08:51:56

tamda dicektimdi..
peder beyi neti kapattığı için telefondan talim yapan üye...

: ))
#24 - Temmuz 25 2009, 00:16:32
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

O savasi gucte olsa kazanmanin mutlulugu icerisinde oldugumu su an soyleyebilirim.neti aliyorum tekrar mobil takilmaya son verecegim.heartcim optum beybisi :))
#25 - Ağustos 04 2009, 00:05:26

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.