Alternatifim Cafe

Netoçka Nezvanova

Discussion started on Alternatif Üyeler

Gökbige

Tanımadan sevilen, tanıyınca bağrıma bastığım tatlı bayan. Gayet hoş ve tatlı bir bayan olmakla beraber çok da akıllı gibi gözükmekte gözüme. Memnun oldum sevimli bayan.
#26 - Ağustos 06 2009, 20:07:32

Daha çok yeni yeni tanıştık ama çok tatlı bu hatun yaa.
O korkmasın diye yanına gideceğim ben, moral vereceğim gün gelince.   Şimdilik öpüyorum onu buradan
  :kisss

Dip Not: Pc saatlerini sayan annesini de öptüm.  :))
#27 - Ağustos 30 2009, 17:59:05
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Müzik zevkimin artık iyi olduğunu onunla birlikte düşünüyorum, sağlı sollu darbelerle gönderdiğim kızılca soysuz şarkılarla birlikte tebelleş olmamla iyice pekiştirdim bu düşünceyi. Bir gün yakalayacağım bunu, "enternasyonali söyle!" diye ensesine yapışacağım, anında "uyaaaan artık uykudan uyaaaaan" derse olmuştur, tamamdır.

http://www.obnosis.com/motivatebytruth/openSourceCommunism.jpg
#28 - Eylül 03 2009, 18:47:46

Sevdiceğim,ceylanım. :F
#29 - Eylül 03 2009, 18:58:30
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Any_one

Annesiyle '' beslenir ki bu. ''  sözünü benimsemiş, nerede yalnız ve yavru bir kedi görse evine getiren hatundur.
Bkz:
Yaz boyunca tüm uğraşı saatlerce kedilerini izlemek, düşen bibloları toplamak, tuvalet dışındaki kakaları temizlemek, tırnak geçirilen ellerini bantlamak ve dişi kedilerinin kukuşlarını sıkmak olmuştur.
Bir gün bezecek fakat, biliyorum.
#30 - Eylül 03 2009, 22:45:04
« Son Düzenleme: Eylül 04 2009, 00:26:12 Gönderen: Darque Ash »

Boynuz kulağı geçer lafını kanıtlayan hatun.Mayın tarlasını ben öğrettim ona,beni yeniyor artık o. :ç Daha doğrusu oynadığı herkesi. Birde diyor ki zeka işi bu,en zeki benim :ç İkinci zeki de benmişim,sağolsun :p Helal olsun diyorum,alnından öpüyorum ceylanımı. (6)

+ : Kralsın İlkö.
 İlkö : Kralım tabii,mayın kralı !. :artis

(6)
#31 - Eylül 06 2009, 19:06:11
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Anti-tiKKy

Yeni nickimi İlke insanı da beğenmemiş. -.-
#32 - Eylül 08 2009, 18:39:13

Tanımadığı üyecan benim. (6)
Sempatik olduğunu düşünmekteyim, neden bilmem.
#33 - Eylül 09 2009, 22:23:48

Ah İlke'm, canım İlke'm. Çok benzer yönümüz var onunla. Benim eskiden hissettiklerimi hissediyor, olaylar hakkında hep aynı düşünüyoruz. Şaşırmıyorum ve bazen deliliğe doğru giden düşüncelerimde tek olmadığıma seviniyorum. Biraz önce sağolsun güldük ettik. İçtiği şey herneyse bende içeceğim ve ilke gibi dağıtacağım kafayı, o yüzden şuan bile kafam da mutluluk şimşekleri çakışıyor. Hatırladıkça güleceğim, tebessüm den öte olacak eminim.
#34 - Eylül 10 2009, 00:57:24
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Rus görünümlü hatun'm rus adıyla bütünleşti :Ç
Hayırlı ola
#35 - Eylül 10 2009, 13:36:56
Gölgeye çarpan kan gibiyim

Aynaya diyorum bu yalan mı

Kendime diyorum: "Uyan artık"!

Değişim geçirenlerden. Tebrik ettim.
#36 - Eylül 10 2009, 13:40:24
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Any_one

İngilizce anlamı "nameless nobody" olmakla beraber, Fyodor Dostoyevski'nin eşsiz eserlerinden birinindeki karakterin adını kendine yeni nick olarak edinmiş bir üyedir Netoçka. Hatta 'adam beni anlatmış ulan' deyip, forum ahalisine bu kitabı okutmakla hükümlü hisseder kendini. Tabii kendisi de dün okuyup, bugün nick yapmışlardan değildir, aradan yıllar geçse de etkisini kaybetmeyen bir kitap okumuştur sonuçta.
#37 - Eylül 10 2009, 13:54:26

Seray'ı eski nickine dönmesi konusunda ikna ettiğim gibi kendisini de ikna edebilirim. ikna kabiliyetim tavanlara sürtünmekte icabında :) Bence bilerek yapıyorsunuz, cephe alıyorsunuz bana -_- Bu ne ya? Ne bu ne? Netoçka Ne? Nezvonova ne? Tamam kitaptan esinlenmiş olabilirsin ama bi Darque demenin yerini tutabilir mi? Hele o sonuna büyük bi şevkle getirdiğimiz Ash? Yapa bunu ilke, yapma bunu, yapma bunu. Seni öyle benimsemiştik biz forumca. Darque diyorduk, aklı başında kız. Şimdi Netoçka desek, oha küfür mü ediyorsun derler. Bırrr -_-
Ya, nasılım?
#38 - Eylül 10 2009, 17:18:11
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Anti-tiKKy

Süpersin İlke böyle devam et. Bendensin. Yani eski benden. Öyle benimsenme numarlarına falan kanma. Çok güzel böyle, arkandayım. ;)
#39 - Eylül 10 2009, 17:19:34

Şizofren Sevdam..

Nazdoravya diye okudum baştan ben rumuzunu İlke' nin.
kesinlikle eskiye dönmelisin. tanıyamamaktayım artık seni. aradığımda bulmak istiyorum.
#40 - Eylül 10 2009, 17:24:48

Gayet de anlamlı ve güzel olan nickiyle kendini yenilediği için mutlu olmasını istediğim kişidir. Takmamalı etrafı, mutlu olduğu şekilde davranmalı. Zira profil, onun profili, kime ne? Değil mi? Öptük. :))
#41 - Eylül 10 2009, 17:32:01
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Proculianus

Kulağa oldukça hoş gelen benim de çok beğendiğim yeni bir nicke sahip kendisi.O beğendi,önemli olan da o zaten.Hayırlı olsun diyoruz o vakit.
#42 - Eylül 10 2009, 17:39:27

İlke :)
Sitede yeni olmama rağmen beni hemen bağrına basan ve sevgimi kazanan insan :cicek Nicki de pek bi güzel.
#43 - Eylül 10 2009, 17:44:49
Set me free, leave me be
I don't want to fall another moment into your gravity...

Her an basketbola gidecekmiş gibi duran altındaki eşofmanına bakmaksızın aldığı nick ile nazenin, yavru bir antilop olduğunu düşünen özenti Türk bayanının en güzel örneklerinden biri kendisi. Sen şimdi bunu aldın da nazenin oldun he mi? Suyu bıraksam titreye titreye değil sürahiyle içersin etrafına taşıra taşıra, kimi yiyorsun? Ha ben bu nicki aldım da Rus toprak sahibi mi oldum? Hayır, aynı eşofman benim altımda da var. Neyse, bu ağzı dolduruyor en azından, yeni nickinin şerefine benden hediye olsun: http://www.youtube.com/watch?v=BrUjAz4Kh5A&feature=related

Edit: Videoyu değiştirdim.
#44 - Eylül 10 2009, 20:51:50
« Son Düzenleme: Eylül 10 2009, 21:51:54 Gönderen: vyacheslav »

Any_one

Tam da şu anda kendi hakkında yapılan en saçma yorumla karşı karşıya kalan biridir kendisi. Hiçbir zaman antilop olduğunu düşünmeyen, ayılığıyla gurur duyan Türk bayanının en güzel örneğidir aslında. Önceden nazenin olduğunu düşünenlerin gelip hakkında ‘nazeninliğe özeniyorsun’ dediğini de gören üyedir. Nazeninliğine tükürüp ayı olmak ister halbuki. Hem karşısında gördüğü saçma yorumu tam da suyu kafasına şişeyle dikerken okumuştur, su bölümünde tüm ayılığıyla da püskürtmüştür ağzındaki suları. Ayrıca altında eşofman yoktur, şort vardır. Hakkında yorum yapanların onu kendileriyle karıştırmamasını rica eder kendisi. ; )
Yeni nickini beğenmeyenler için de üzülür, özür diler onlardan ve yanaklarına birer öpücük kondurup onlara ''alışacaksın'' diye fısıldar mavi bir peri edasıyla.
#45 - Eylül 11 2009, 05:33:43

Dionysus.

Yeni hali pek yakışmış hatuna.Fakat hâla Darque'yedir yorumum, armağan şarkılarım, gönderdiğim güller.
Dönecektir elbet eski hâline.
#46 - Eylül 11 2009, 13:34:52

Yeni nickini hiç beğenmedim İlke. -___-
#47 - Eylül 11 2009, 13:42:59

Tanışmamız ilginc olmuştu ve hatta ben onu erkek saniyordum ki, ama çok inandiriciydi sahiden...
Muhabbetimiz hep belli saygı çerçevesinde olmuştur, hiç sınırları aşmadık daima tuzunda sohbet ettik, öncelerden pek konuşmuyorduk bu aralar tekrardan ben atak yapiyorum veya ilke yapiyor birşekilde arkadaslik etmeye çalışıyoruz, dün gece içinde affet pc basinda değilken yazmışsın..

ve
Kimse bu sahsiyet ile amiral battı oynamasin, dün ben ögrettim ve hiç yenemedim nasıl bir sanstir anlamadim, deneyin görün. =P
#48 - Eylül 14 2009, 18:29:35

Birlikte forumu yakacağımız insan. Hoşsohbettir o da çokça. Netim düzelsin kaynaşırız daha da.
Bu arada kimin kendisini erkek sandığını da öğrenmiş bulundum. (6)
#49 - Eylül 14 2009, 18:32:41

Anti-tiKKy

Mavi misin olm sen?
#50 - Eylül 16 2009, 14:53:37

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.