Alternatifim Cafe

Patrona Holi

Discussion started on Alternatif Üyeler

Konusu kim tarafından, neden, ne şekilde silindi hiçbir fikrim yok ama silene selam olsun burdan. Önceden fazlaca nefret ettiğim, hatta sataşmasından dolayı, şahsımdan pek çok kez nadide küfürler yiyen güzel üye Holililililiiililili yar. Kendisinin yeri artık bambaşkadır bende, 'yanlış yapmışsın lan Merve' diye kendime sitem etmiyor değilim. Dost o, önceden de dediğim gibi; ben mutluyum hOlimden.
#1 - Ekim 20 2008, 12:40:29
« Son Düzenleme: Şubat 15 2010, 11:12:12 Gönderen: Mercey »
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Holi'm..

Forumda ilk tanıştığım kişilerden biri. Manyak Sean'cıydık o zamanlar yaşlandık ve Sago'cu olduk nedense (6)
İkimizinde birbirimizde çok sırları var. MSN'imde ilk makaraları onunla tatmıştım, ilk günden sevdim onu ve arkadaşlığını
Kalbimdeki özel insanların en eskisi ve kıdemlisi. Ah birde beni dinleyip onun bunun peşinden başka şehirlere gitmese.. (Çakaal hemen tebessüm etti yüzün okuyunca diğmi  (6)) Velhasıl kelam yaklaşmasını bilirsen iyi biridir yaklaşmazsanda ne halin varsa gör !!.. (6) Bi de zaman zaman ani çıkışları var o zaman çok tırsıyorum lan senden  (6)

Kal sağlıcakla..  :urfa
#2 - Ekim 26 2008, 00:40:32

Ayrıca bkz: Beni burakın kendi holime

(6)
#3 - Kasım 02 2008, 23:41:05

kelis

Tanıdığım ilk günden beri bana itici gelmemiş, sevip saydığım bilhassa güvendiğim yegane insan :D

İnsanı sırtından vurmayan, yüzüne gülüp arkasından konuşmayan, içi dışı bir üyemiz..  :))
Kaç yıl oldu tanıyalı sayamadım ama yeri bende çok başka :blush

Omzunda ağlayabileceğim insanlardan oluşan kısa listemde en baştaki kişilik :bite :kisss

dostluk mu arkadaşlık mı adını sen koy neyse işte (:

ölçüsüz bi şiir gibi oldu ama idare et (:
#4 - Kasım 29 2008, 12:27:35

"Kışla yaz gibiydik,sen kar tanesi ben güneş..
.." sözlerini fısıldarım kulağına..
#5 - Aralık 07 2008, 13:28:53
Bir bardak su içsem...
Geçer mi hiç'kırığım ?

her güzelde bir kusur vardir derler ya Bundada var Walla  hemde baya büyük bir kusur :) uhehe
[ Anlamişdir ]

Şaka Bir yana iyidir   Muhabbeti saran nadir Insanlardandir Holi , pardon İnsan mi dedim :D  Herşey Gönlünce Olsun Adamim :)
#6 - Aralık 18 2008, 23:04:12
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

En son kendime yorum yapmayı tercihledim.Niye mi ? Sadece sevdiklerime yorum yaptığım aşina.Onları aklıma getirince hayal dünyam genişliyor.
İnsanın yüzü yeşilleniyor.Duygusuz çocuk,ihtiyar kelimelerini topluyor.Ve kendine haksızlık yaptığını düşünüyor.

İnsan Yiyen Şerefsız Çinli..

Holi'm mahlas.Holi'm ahlak.İhtiyar kelimelerin başımda saç bırakmaması,sen beni taşlarken kalemimin sille olmaması.Hile ile muharrebe kazanılmaması.
Anlam derin,kazanılcak çok var yerim.Serin hayata hazırlamak zemin.

Evet,biliyorum bazen dediklerim anlaşılmıyor yada en az 3 4 yıl alıyor.Ama ben buyum.Yani şu.
Hey topic,benim adım mistik. :) İnsan Yiyen Şerefsız Çinli için bu kadar.Çekik ve görmeyen gözlerine selam olsun Çinli. :)

Popular Demand..

Benliğimi kazandım an bu andır.Ne kadar popüler olduğum tartışılır,ama olmak istemem anlaşılır.2005'in yansıması Demand.
Belki onun kadar karakterim yok,belki onun kadar hızlı koşamam ama dediğim gibi yansıma.İsabetsiz giden,gider.Nereyeee kadar ?
İsabetli gidenim selametle.. :)

Holi..

Alternatifim için Holi..Benliğimle,liriklerim koyacam en güzel çocuğu ortaya.Sonrada diyeceğim.Al koydum işte ortaya. :) Kapak misali,koycam ortaya alacaksın.Sokakta çocuk bulmuş gibi olacaksın rahmetli hey !
Sevmediklerim var,göründüğüm kadar hümanist değilim.Sevdiklerim var,uğruna kalmaz ar.Yo yo yo,bestelemek isterim sizleri.
Sevmediklerim sen olurken,sevdiklerim siz olur bende.Anlayana,anlayana işte bravo.
İçimdeki karamsar çocuğun sevmediği kişiler,sadece bir kelime,herhangi bir anormallikle yada mimikle şekillendiniz.

Bu sadece benim için genelleme; ' Sade evde yüzüm asık,dışarda sempatik takıldım.. '

DN: Aaa .O Şerefsz^m bipplendi. =)
#7 - Aralık 31 2008, 08:09:05
« Son Düzenleme: Aralık 31 2008, 08:11:08 Gönderen: Pσρυℓαя Dємαη∂ »
Bu içindeki; olmayan beyninin değil aşk'sızlıktan guruldayan midenin sesi.
Sana hayvan dediğimde hayvanlar alınmıyor da sendeki bu tavır neyin nesi ?!

kelis

Holimin yenilenişi, benim değişmem vb. sebeplerin üzerine yeni bir yorum gerekiyor.
Biraz uzun, yaslan arkana oku. Ya da okuma.
Ben Holi(m) için yazıyorum zaten.
Neyse...

İlk üye olduğunda tanıştık Holimle. Sean Paul Fan Club vardı o zamanlar. Daha çok Muhabbet Bahçesi tadındaydı. Ne mesajlar silindi oradan ama yazılanların çoğu benim hala aklımda. (Hafızam kuvvetlidir söylenen hiçbir şeyi unutmadım, unutmam.. Anlayan anladı neyse..)

Popular Demand'mış, Fatih'miş bilemem. o Holidir. Benim Holimdir.
Sitede onu ilk tanıyan kişilerdendim. İlk görüşte antipatik gelmemişti ki nasıl antipatik gelebilir anlamıyorum. İnternet alemidir, Msn'i kapattığımda, sitenin en üst sağ köşesindeki çarpı işaretine bastığmda çoğu kişi benim dünyamda yok. Ama Holim öyle değil. O farklı, ben farklıyım. Biz farklıyız birbirimiz için. En azından öyleydi..

Kahkahalarımızda oldu, beraber gözyaşlarımızda. Birbirimizin kalbini de kırdık. Ama birbirimize karşı bir yüzsüzlüğümüz var işte. Hiçbirşey olmamış gibi devam.

Çünkü tanıyorum ben O'nu. Herkesten çok. Ne kadar değişsede temelini biliyorum ben O'nun.
Kimseyi koyamam yerine. Bi'tanedir o. :kisss
#8 - Ocak 01 2009, 02:53:57

Bende, düşündüğümden de değerliymiş meğer, haberim yokmuş.
#9 - Ocak 01 2009, 18:28:27
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

anlatmak yetmez yaş*** lazım cinsinden :D uzun uzun kelimeler ne kadar seni açıklayabilir ki  Holy :Ç

mükemmel insan
#10 - Ocak 15 2009, 23:03:32
« Son Düzenleme: Ocak 15 2009, 23:07:52 Gönderen: Eirene »

Holi'yle ilk tanıştığımız zaman da çok iyiydik ama gerçekten zamanla onun değerini daha çok anladım
Ben herkesi özlemem, istesem de özleyemem
Ama eğer birini özlediğimi hissedersem o benim için gerçekten vazgeçilmez olmuştur bunu anlarım
Benim için vazgeçilmez olduğunu da onu özlediğim zaman anladım
O her zaman benim iyiliğimi ister biliyorum bazen kızar bana " kızım sen iyice şaşırdın valla senden adam olmaz arkadaş çevreni hiç beğenmedim senin gidişat iyi değil "
O zaman moral 0 olur bende  :Ç
Ama ben de ona hep kızıyorum " içme şu sigarayı be geberiyodun az daha "
- çok güzel anlaşırmışız bak bi kere daha farkettim -
Neyse,
Sık sık kıskanıyorum kendisini çok Popular bi damattır
Hiç de özlemiyo beni ama napalım kaderde bu da varmış deip, sineye çekiyorum :Ç

Bi gün eğer karşıma çıkarsan sarılcam sana holican, çünkü sen gerçekten çok iyi 1 dostsun... her zaman yanımda ol... uzun mesafelere rağmen yanımda olduğunu hissettir.. seni herkes gibi ben de çok çok seviyorum
 :blush
#11 - Şubat 22 2009, 18:13:18

Dün gece geldi hoo hoo die ßaşladi birader söze ne var dedim öle makara kukara Olsun dedi eyvallah dedim başladik o bana ben ona laf atiyom derken Holiden cıkan söz

Pσρυℓαя Dємαη∂  : Lean Iki maç Sen söle Iki Maç'da ben Tamam mi ?

gIcIk : ne Maçi lean ?

Pσρυℓαя Dємαη∂  : İddaa Oynayalim 2 maç sen söle 2 maç ben oynayalim

gIcIk : Tamam lann kabul..

Pσρυℓαя Dємαη∂  : Tamam

gIcIk : ( aradan 5 dk gecdi )  ben Buldum Iki Maç
           358 / Üst , 341 / 2

Pσρυℓαя Dємαη∂  : Eminmsn lean ben o takima hayatta Oynamam da

gIcIk : lean Oyna  banko o :) Sen bldun mu

Pσρυℓαя Dємαη∂  : dur lean düşünüyom bir sakat cıkmasın..
                             1Saat Sonra..
                             Buldum lean Buldum...
gIcIk : Hangi Maçlar ?

Pσρυℓαя Dємαη∂  : 311 /02 ,  352 Üst

gIcIk : Eminmsn..

Pσρυℓαя Dємαη∂ : yarın paralari Almaya gideriz..

ve Bu gün  Nah Gideriz ; ) Ulan  2 Maçi bilemion ne adamsın Anlamadım :D  bana  20 TL borçlusun :Ç
Ulan Senin neyine Ikinci Lig ahh Suc benim iddaa'cıda cıkartacaktım o maç'i  Milan'a verecekdm ama söz verdim die degiştirmek istemedim :)
#12 - Mart 15 2009, 18:35:35
« Son Düzenleme: Mart 15 2009, 18:37:04 Gönderen: gIcIk »

Ulan Emrah senin emin misin demenden yattık zaten zeytinyağı gibi üste çıkıyorsun.Üst dedim değiştirttin bana maçı,adamı uyuz etme.
O birşey değil millet sana bakarak benim iddaa bilgilerime artık güvenmiyecek.Yalansa yalan de Aachen'a üst verdim sen değiştirmemi istedin : )
Hem suçlu hem güçlü lean adam,bekle bekle sen şimdi horluyorsundur ama sana bir pm atiyim sabah okursun.
#13 - Mart 16 2009, 02:03:55

uLan ben sana degiştir Demedim Sallama  Eminmisin dedim Aynen Yukarda Yazdıgım gibi  Senin gibi İddaa bilgisi sifir adamla Ortak iddaa oynarsan böyle Olur tabi ; )
 ne Demiş Atalarimiz  Bilmiyorsun bu B*ku Git Mektebini Oku :D
#14 - Mart 16 2009, 21:56:32

Forumdan tanıştığım ilk insan. Severim kendilerini. Üstad.  :haydut İyi biridir sevilmesi sayılması farzdır.
#15 - Mart 16 2009, 22:03:48
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

İlk Mekan-ı Rock ta Tanımıştım Kendisini. Sanırım 1 Sene Önceydi. Gelipte ''Ben Burdankileri Susturdum Sizide Susturmayı Bilirim'' Demişti  (6)
O Günden Beri Gülüyorum Kendisine.  (6)  + Kendisini Rap İlahı Falan Sanıyor Oda Güldüğüm Başka Bir Özelliğidir.  (6)
Birde Diş Atmıştıki Sormayın Gitsin  :Ç  1 Hafta Kendime Gelemedim.   :Ç   Neyse Diş lerinin Devamını Bekleriz.  :))
#16 - Mart 30 2009, 13:56:09

Rap bölümüne ve foruma farklı bir renk katan,yazdığı dissler nedeniyle sık sık banlanan,atları seven,sayan,bi çok üye tarafından ve tarafımızdan da sevilen adam . Adamın altını çizelim .d (anladın sen)

Ortak bişeyler yapmamız yakındır . 
#17 - Nisan 03 2009, 22:31:14
Piyasadaki tek adam gibi adam, maymun Çarli'ydi...

Kardesceeeziim ..
Ablasi kurban olsun ona !
Giresunlu ( istatiklere uygun (6) ) gelin adaylari ariyoruz burdan birsey cikmazsa pek yakinda bizi Star tvde Izdivacta görürsünüz.
Bugün ki maci da unutmayalim senelerce hatirlayalim diye yaziyorum kardesceeezim  :))

GIRESUNSPORUMUZ 1-0 Güngören

NiLaY la olan iliskinizinde o kadar üstüne gitme kuzuugm ablan bulcak sana giresunlu bi es :bite
#18 - Nisan 06 2009, 00:59:02
« Son Düzenleme: Nisan 06 2009, 01:05:18 Gönderen: Rüyam.. »
Benimsin ellere söyle bilinsin
Kader başkaysa silinsin
...

valla ne zaman tiyo verse hep yatıyor emrah uyma sen buna aklı fikri kumar ulan kumarbaz oldun çıktın başımıza  hehehehehehehe
#19 - Nisan 16 2009, 09:22:35
Gözlerimizden deniz akıyor kapkara... (21 mayıs 1864)

10 numaradır kendileri...Heryönüyle
2-3 kere tüyo vermişti onlardanda yattık  (6)
Güngörenin maçına gelicem birgün  :okey
#20 - Mayıs 03 2009, 15:50:10
Kubar var duman var kumarbaz ayaklar,
Basar bu şehrin yollarında parçalanmış dudaklarla...

Gökbige

Edit x2 by Tüç: Hoş insan, iyi insan demeliyim. Has bir dost da demeliyim..
#21 - Mayıs 30 2009, 13:04:46
« Son Düzenleme: Temmuz 06 2009, 21:00:45 Gönderen: Gökbige »

Gökbige

Edit by Tüç: Eliyeşil Ekürisinin mensubu. Kıskanç insan.
#22 - Haziran 13 2009, 15:52:34
« Son Düzenleme: Haziran 26 2009, 16:16:41 Gönderen: Gökbige »

Hey holi, :D canlı yayına çıktın bugün. seni uyuyakalıp izleyemedim. bana sövmüş olabilirsin. sabah sabah benle konuştuğunu da söylemişsin aferin yavruma. :D ama o kızları bulur yolarım. buldular sen gibi at yarışçı yağuşuklu çocuğu hemen asılıyolar. :D
bak bi daha canlı yayına çıkarken süslenme püslenme. pis çık kimse beğenmesin.

:D

her neyse, gelelim sana.
sen benim için nankör diyosun ama canım, şu dünyada tanıyıpta en çok değer verdiğim insanların arasındasın. hatta başlardasın. uzun zaman oldu seninle şöyle bi kavgalı gürültülü konuşmayalı ama olsun ben sevdiğim insanları hayatımdan kolayca silmem. biliyorm ki sende beni silmezsin. ömrüm boyunca umarım hep yanımda olursun. aramız da km ler olması da hiç umurum değil. benim kastettiğim şeyi anlamış bulunuyosun.

haa bi de, genç yaşta kazandığın bu şöhretin parlaklığı gözlerini kamaştırıp seni kör etmesin

Ahahaha :D
şaka şaka. hadi mujak!
#23 - Temmuz 12 2009, 15:20:18

Adam Gibi Adam.
#24 - Temmuz 12 2009, 22:11:18

arsenik

Bazı kişiler varmış, mutluluk hormonu salgılarmış bu bünyede. Onlardan biri de Holi'ymiş. İyiki var o, yirim çikolata gibi.
#25 - Temmuz 30 2009, 15:18:07

Ortim  (6)
Ortağım olur kendileri birlikte çok şeyler yapıcaz ben ona idda'da oda bana at yarışında yardımcı olacak birbirmize şans getircez :ehem
Neden daha önce tanışmamışız diye kızıyorum onada,kendime
Kaybedilmemesi gereken özel insanlardan biri o
Aslında Boşuna bu çabalarım, doğru kelimeleri aramalarım.
Ne kitaplar yazıyor, ne de sözlüklerde karşılığı var.ortiminnnnnnn  (6)
#26 - Ağustos 14 2009, 13:05:14
Etme çoluk çocukla muhabbet,koy g.tüne çekme zahmet. . .

xX_NightmarE_Xx

Bİr kaç gün önce hiç beklemediğim bir anda beni şaşırtan şahıs...
#27 - Ağustos 16 2009, 18:29:43

Fetişist. Yanak fetişisti.
#28 - Eylül 23 2009, 22:25:56
Mercey.

kuzeen

Deli mi ne?! (6)
Adamım. (6)
#29 - Eylül 27 2009, 10:54:52

benim uzun versiyonum :)
Banko maç isterseniz  1 dediyse 2 oynayın :D
Her insan hata yapabilir
Ama bu çok tatlı hata yapiyor öhöhöhö :)

Neydesinn kankaa??
Yetmiyor off gene buda :)
#30 - Eylül 27 2009, 12:04:26
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

bak gördün mü o samimiyet gösterisi yapan vahşi kadın ve sanal mastürbasyon genç gibi bende konumu güncelledim ne mutluyum anlatamam :)

it desem it beni bunla mı denk tutuyorsun der,o derece.bilmiyorum yea anlatamıyorum buralarda yazar yok mu yorumlarıyla seks düşkünü kızlara camını açan birini arıyorum,of. :( öğrenmek istiyorum yorum yazmayı,eli ayağı düzgün kişilere sataşıp sonra uzun uzun yazmayı.bi kız tarafından reddedilince sanaldan laf sokmaya çalışmayı.hadi amaaağğğ. ben aslında buyum hatta tamamen bu.şu alternatif sözlükte sabah akşam konusu ikinci sayfaya gelince tekrar güncelleyen,hayatta bi okulun yada evin dışına çıkamayan arkadaşı olmayan olamayan salak beyinden nefret ediyorum.ben aslında buyum hayatta özel şeylerin olduğuna inananlardan biriyim.samimiyeti dengesizliğe dönüştüren beyinden nefret edenlerden biriyim.kalbi s.kinde olan,çocuklarla dalga geçipte çocuklardan farkı olmayan,kızla konuşurken bi eli cinsel organında bi eli sabunda olan insanlardan nefret eden biriyim.biriyim işte boşver,herkesi kolay sevebilen.
#31 - Ekim 18 2009, 20:24:40

Kandırmak için seni, hazırlarlar bi masa
Olm sen hoş musun? Girmem senle nadasa.
Bir kasa pirinç, birden bire ucuzlasa
İkaza gerek yok, Holi beni yıkasana.

;)

Öpt.
#32 - Ekim 18 2009, 20:58:47
« Son Düzenleme: Ekim 19 2009, 10:02:54 Gönderen: 'Jezebel »
Mercey.

Birader... Cigerimsin...
#33 - Ekim 18 2009, 22:28:01

xX_NightmarE_Xx

Beyaz Atlı Prens...
#34 - Ekim 29 2009, 00:42:02

Adamım.. Naber :)

onu bırakda Moruk  6. ayak ne Olur :D :kop
#35 - Ekim 31 2009, 22:54:39
« Son Düzenleme: Ekim 31 2009, 22:58:52 Gönderen: gIcIk »

Artık hiç umrunda değilim bazen düşünüyorum o eski günleri loğn.
#36 - Ekim 31 2009, 22:55:10

xX_NightmarE_Xx

Mutlu olmayı hakediyorsun. Cidden bak.. (=
#37 - Kasım 12 2009, 17:26:35

Nerelerdesin dedi, buralardayım, sen nerelerdesin dedim, o gün bu gündür cevap yok. Bu işler öyle anlamlı anlamlı sözler yazmaya benzemez Holi efendi. Bekletilmeyi sevmem. ;) Hem benzemez kimse sana. ;) ;)
#38 - Kasım 17 2009, 13:56:08
Mercey.

Her gördüğümde, içimden küfretmek geliyor. Ama çok sevdiğimden dolayı, hani döverek seversin ya bazen bir bebeği, bende söverek seviyorum Holi'yi. :)
#39 - Kasım 24 2009, 11:51:10
Mercey.

Ben sana b.ok demem, b.oklar duyar ar eder.
Bir zerren b.oka düşse, onu da mundar eder.
Tanrı senin hamurunu necasetle yoğurmuş,
Anan seni s.ıçar iken yanlışlıkla doğurmuş.

:)
#40 - Aralık 26 2009, 22:46:41
Mercey.

Kızıl ötesi, turuncu ışıklar falan. Beğendim, beğendin. Seni sinir etmek, çok güzel Holi. Yeni fantezim. :)
#41 - Aralık 28 2009, 22:42:02
Mercey.

Facebook'ta "Hacı seni unutmadım aklımdasın haa" diyen ama beni unum unum unutan dik saçlı aşırı umursamaz insan (Saçın dik mi lan hala :Ç)
Ama kendisi ilk tanıştığım kişi olarak apayrı bi yerdedir benim için. Önce o gözlerinden sonrada ellerinden öper giderim :Ç
#42 - Aralık 29 2009, 14:08:35

La bu bana "annem"le "bebek" diyor, afalladım *-*.
Bu kadar hızlı bir tanışma olmamıştı. Eskilerdenmiş. Ne gzl.
Ha bak bana "modum" demeni de sevmiyorum haa, deme bir daha. :P
#43 - Şubat 12 2010, 17:45:19

Patrona Holi ne lan? Pandora Holi gibi. Kutu musun oğlum sen? diye sorarlar adama hem. Açıklamasını bekliyorum bu yeni görünümlü patron nickin.
#44 - Şubat 15 2010, 11:14:14
Mercey.

Patrona Halil ayaklanmasından geliyor bebeğim,şu meşhur Lale Devrini sona erdiren ayaklanma.

Patrona,isyanı yapan Halil'in çalıştığı tersanedeki gemilerden birinin ismi ordandır bu muhabbet.bir çok asılsız iddia falan var.Okula bu yıl başlayan çocuklar 'abi senin adın Halil mi herkes Holi diyor ordan mı geliyor?' falan diyorlardı,zaman geçti bende zamanla uyandım.sonra Arşimet gibi 'bulduuuum' çığlığını bastım.şimdi Arşimet kim deme,isyanım gelir he.

Senin yukardaki yorumunu fettan kalbinin içeriğine veriyorum.Başkası deseydi kutumda büyük var açayım mı derdim. zauhzuahzua
#45 - Şubat 17 2010, 00:28:56

Bu var ya bu çok fena çok
Özlüyorum onunla konuşmayı yau
ÖZ-LE-Ni-YOR-SUN çucuk
Birde sınavı halledersem hediyesi varmış ama ne olduğunu söylemedi pislik *.*
#46 - Mart 26 2010, 01:02:58

Köpek ürür,
Kervan yürür.

Any_one

hop kimseler sulanmasın bundan gayri benim yarimdir o! konusunda yorumum olmazsa üzülürüm yani. kıskancım diyor bir de, ben değilim sanki. kendisini de uyaracağım kimselere sulanmasın artık. Zuhal'i aldatmayı bile göze aldım, o kadar diyim ben.
#47 - Ağustos 12 2010, 06:51:45

Hiiiiiii cık cık cık okuduklarım hiç hoşuma gitmedi büyük olay olur bak ayağını denk al holiyar o.O
#48 - Ağustos 12 2010, 14:43:14

Köpek ürür,
Kervan yürür.

Any_one

deli miyiz biz ya! delinin zoruna bak! gel de sarı binada kalalım birkaç gün! odalar kilitli mi olur ki! olmasa gece odana gelirim ne güzel! deliyim işte ne dedim ben! al bunu bağrına bas ya! ama kimse basmasın sadece ben!
#49 - Ağustos 14 2010, 07:24:48

Any_one

i lev ye.
#50 - Ağustos 16 2010, 22:16:25

Z.M.S

2 yıl önceki muhabbet tekrar başa sararsa herşey hoş olur.
.L
#51 - Eylül 01 2010, 00:55:32

Any_one

no no nö. artık kimseyle 2 yıl, 1 yıl önceki muhabbetlerini başa saramaz kendisi. ayrıca bu cevap niteliğinde olmayan güzel bir yorumdur, karışanı öperim.
#52 - Eylül 01 2010, 01:38:23

Z.M.S

sanki aşk yaşıyoruz anasını satiyim. dostum .L
#53 - Eylül 01 2010, 01:48:47

Any_one

rahat ve seviyesiz bi' ilişkimiz var. (şu an basın açıklaması yapasım geldi gereksiz yere) sınavda onu geçeceğim burada olaydı sınav çıkışlarında sigara içerken netlerimizi karşılaştırırdık. zaten aynı dershanedeyiz. 40 türkçe sorusunda 3 yanlışım var sadece yaa yaa. kim geçecek kim?

düzeltme: küfür etme netoçka.
#54 - Aralık 13 2010, 22:50:44
« Son Düzenleme: Aralık 14 2010, 12:28:51 Gönderen: Netoçka Nezvanova »

Kim kaldı eskilerden,hey gidi hey.
#55 - Ekim 13 2013, 20:47:47

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.