Alternatifim Cafe

Zifir.

Discussion started on Alternatif Üyeler

Bana kızıp, korkmama + gerilmeme + üzülmeme sebep olan hain kişisi evet..
#51 - Ağustos 01 2009, 21:31:47
Don't look so blue'

Üstünde ''Galatasaray'' taraftarlığı etkisi olsada.Bursa'da oturduğu için.Maddi manevi desteklerini esirgemez.Hayal kırıklığına uğratmak istemezdim.
#52 - Ağustos 02 2009, 20:25:43
Zifir.

forumdaki ender insanlar arasındadır kendisi. :ehem
#53 - Ağustos 02 2009, 20:27:45
  :ask düş #

Any_one

Kişiliğini çok seviyorum onun. O da benim muhabbetimi seviyormuş. -.- İlk onunla mı tanışmıştım ne? ha ha, evet. Tanışma nedenini de unutmuyorum -.- Bak yine ilk oldun. İlk askere giden arkadaşım, forumdan ilk tanıştığım. İlk seni. -.-
Mutlu ve huzurlu olmalı hep. Uslu duracağım, internetim gitmeyecek ve onunla daha fazla muhabbet edeceğim! Bu arada, tam gün, saat, dakika ve saniyesiyle;  Eylül 27 2008, 15:19:28.  :p
Ayrıca hemşeriymişiz biz! He ya he ya benim baba tarafı oralı, arada uğrarım. Güzel.
#54 - Ağustos 02 2009, 22:13:32

Dil-Nişîn

'Gerçek dost' ! =)
#55 - Ağustos 02 2009, 22:54:00
« Son Düzenleme: Ağustos 09 2009, 15:58:19 Gönderen: Dil-Nişîn »

Keerriimm.. =)

Kendisinin de dediği gibi daha önceden ne bir muhabbetimiz ne de ufak bir tanışıklığımız olmuştu. Büşü'mün de sayesinde buluştuk, tanıştık..(18 dakika bekletmenin sonucunda tabii, Kerim'e göre 20 dakika 2 dakikada da oturacağımız yere ışınlandık =p )
Kısa bir süre oturduk, konuştuk ama gene de iyiydi.. =) Kişiliği, duruşu, karakteri sağlam, konuşması ve kendisi de güven verici biri.
Psişik güçleriyle üniversitemin nereye çıkacağını, bölümümü, yurduma alabileceğim eşyaları ayarlayacak. =p (liste de yap dedin uzuunca bi liste geliyo, sen istedin =D)
Ben tanıdığım için çok memnunum.. Bir dahaki buluşmanın daha uzun olması dileğiyle.. =)
#56 - Ağustos 05 2009, 12:16:09
                                                                   "..Ah şimdi bir karanfil kokusuna ölmektir; yaşamak.."

Herşey siz gençlerimiz için. :ehem
#57 - Ağustos 05 2009, 12:24:51
Zifir.

Kerim.. Sakallı Kerim hatta :Ç
İlk bakışta onu tanımayan biri için sert biri profili çizse de tanışında aslında ne kadar içten ve sıcak olduğunu anlar insan.
Gönlünü black metale kaptırmış sert rifflerin insanı  :artis Hayatını rayına oturtmuş güzelce yaşayıp gider.
O kadar söylüyorum o sakalları kısalt diye ama nerde..  :öff
Onun hoş muhabbetine kapılmamak elde değil umarım arkadaşlığımız daimi olur  :bite
#58 - Ağustos 05 2009, 12:40:58
Hoşumuza giden bir bedenin içine
Hayalimizdeki insanı yerleştirir,
Adına da aşk deriz bu saçmalığın.

xX_NightmarE_Xx

Sohbeti özlenenlerden.. (=
#59 - Ağustos 05 2009, 14:22:22

Cadıların kol gezdiği vakti gecenin;
Kilise avluları uyandı, esniyorlar şimdi;
Cehennem, dünyaya bela soluyor.
Şimdi sıcak sıcak kan içebilirim işte;
Öyle kötü şeyler yapasım var ki,
Gün ışığı titremeden bakamaz onlara.
...

Black metale yıllarını vermiş insan.. =) Hatıra kalsın bu sözler o zaman sana kng
#60 - Ağustos 16 2009, 18:11:44
Hoşumuza giden bir bedenin içine
Hayalimizdeki insanı yerleştirir,
Adına da aşk deriz bu saçmalığın.

Yarın göreceğim için fazlasıyla mutluyum.
#61 - Eylül 21 2009, 22:07:08
''Cehennem, başkalarıdır. ''

kardeşimi yarın görücem..hertürlü mutluyum lan :Ç kankam şuan kafam güzel yarın seninleyim..öptüm bea :Ç
#62 - Eylül 22 2009, 05:07:35
ben ne dersem o !!!

Zifir olmuş haberim yok. Demek o kadar süredir görmüyorum profilini yazıklar olsun bana.. Peki o (.) neden peki o (.) neden ayrık?? Peki neden, neden..!
Neyse sırf onun için açmıştım bilgisayarı kontörüm yok bali msnden konuşayım diye ama o gelemedi..
Üzgünüm. Ne çok duydum bu lafı lan bugün.. Neyse üzülmeyin bayramın ardından..
#63 - Eylül 23 2009, 18:58:29
Don't look so blue'

Görüşmeden önce kafamda bir 'Kerim' profili vardı, gittiğimde görmemle ilk kez birisini tanımadan tanıyabildiğim için mutlu oldum. Bu kadar ağırbaşlı, dürüst, saygılı ve göründüğü gibi olabilen pek de kimse yoktur sanıyorum ki. Bir dahaki sefere, konuşacağım da, bu seferlik bakmayı tercih ettim. (6)
#64 - Eylül 23 2009, 21:56:41
« Son Düzenleme: Eylül 23 2009, 21:57:21 Gönderen: 'Jezebel »
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Arkasında bir çok şeyi geri almamak üzere bırakıp %80 gibi bir ihtimalle Şubat ayında askere gitcek olan kişi.Tabii %20 Ağustos'da olabilir.
#65 - Eylül 23 2009, 23:01:54
Zifir.

'Bayram Buluşması' konusundaki fotoğraflarını gördükten sonra, facebookta arkadaş listemde olduğunu fark ettiğim üye. Başka bir yerden tanıyordum aslında. Aynı Sociopath olduğunu düşünemediğim için kendime de şaşırdım.
#66 - Eylül 24 2009, 03:14:21

Sosyopat olarak aklımda kalacak.
#67 - Eylül 26 2009, 21:41:22
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

önceden okadar muhabbetim yoktu fazla konuşmadık ama buluşmada tavırları hareketeri olsun hoşuma gitti oturaklı biri
#68 - Eylül 26 2009, 21:44:47
Gözlerimizden deniz akıyor kapkara... (21 mayıs 1864)

kuzeen

Kerim yaa,bilmem ki nasıl anlatılır..Daha dün sohbet etme fırsatım oldu kendisiyle ama yok bu adam öyle böyle değil. Bir güldüm,bir güldüm,sonra bir daha güldüm.Yok böyle bir insan. (6)

Ha bi de O'nu bir özledim ki dün gece,bir baktım Kerim'e anlatmaya başlamışım.Meğer özlemlerin adamıymış kendisi.

Son vede kesin kararımdır,sevdim ben Kerim'i..
Daha da çok günlerimiz olsun beraber de nice sohbetlerin dibine vuralım dileklerimle..=)
#69 - Eylül 27 2009, 10:35:33

düş #

Tatil gelsin kurtulamazsın benden dedim, ama daha çok kurtuldu benden.
Kaç zamandır konuşmuyoruz, muhabbetimiz nasıldı onu bile hatırlamıyorum ama biricik abim o benim hemde en yakışıklı abim (:
#70 - Eylül 27 2009, 10:40:18

arsenik

Kerim'i anlatmak çok zor. Yeri çok farklı bende. Buluşmada resimleri vardı, sırf Kerim için gitmek istemiştim o buluşmaya. Tarif edilemez sevgi besliyorum ben ona, bi'tanedir, en yakışıklımdır.
#71 - Eylül 27 2009, 10:46:05

Fazla konuşmadığım halde rahatça güvebileceğim nadir insanlardan bir tanesi.
#72 - Eylül 27 2009, 23:43:01

Yazacağım çok şey vardır kendisine fakat yorum yapmaya girdiğim an kaldım öylece. Anlaşabildiğim, anladığım, unutmayacağım kişiler arasında kendisi, özel yani. Can gibi sevilip korumak lazım onu. Lafta değil özde sevmek lazım. Çok saçmalıklarıma katlanmıştır, saçımı boyayım gidip" nasıl olmuş lan? " diye sorabiliyorum ben. Bak böyle kıyafetler aldım giyeceğim diyebiliyorum. Garibim elinden geldiğince normal davranıyor bana bu hususta. Canım sıkıldığında saçmalarım, gider Kerim'e dalaşırım ben. Sesi çıkmaz canımın. Tatlı sohbetlerimiz unutulmamalı tabiki. Konuşmak keyif veriyor insana. Hele ' bikerem' dediğim de gelecek cevabı bilmek çok güzel oluyor; Bikerim. Eheh, severim en özünden onu.
#73 - Eylül 28 2009, 00:26:22
« Son Düzenleme: Eylül 28 2009, 00:32:35 Gönderen: Tári Elensar »
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Bkz:Ya bir yol bulcak,ya bir yol açıcak,ya da yoldan çekilcek.Bakalım hangisi ağır gelcek bünyemize.
#74 - Eylül 28 2009, 11:40:08
Zifir.

onun için yol açarım ulan :Ç
#75 - Eylül 28 2009, 19:41:00
ben ne dersem o !!!

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.