Alternatifim Cafe

Zifir.

Discussion started on Alternatif Üyeler

Keyfim yokken msn açınca o yüzüm gülmeye başlar. 10 dk. sonra gidiyorum diyince gene eskiye dönerim***
Edebiyat ruhu var ama saklıyo  (6) Ben yararlanıyorum ondan :ehem
Al sana bir sürü yıldız ***** :Ç Neyse öyle işte anlatmayla bitmiyo. Gidip görsün herkes kendi  (6)
Hain Adam  :bite
#26 - Kasım 03 2008, 18:24:06
« Son Düzenleme: Ocak 03 2009, 01:49:01 Gönderen: Ophelia* »
Don't look so blue'

Bilekçim benim. Sohbet etmeyi sevdiğim insanlardan. Çok değerli olup ayrıca değeri bilinmesi gerekenlerden. Yeri çok ayrı olanlardan ve bana çokça katlananlardan. Tanıdığım için minetarım.

- Bikerem der giderim topic'ten. -
#27 - Aralık 11 2008, 21:21:21
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Forumda tanıdığım ve sevdiğim ender insanlardan biridir kendisi..
#28 - Aralık 11 2008, 22:01:13

Önyargıları yok etmek, atom çekirdeğini parçalamaktan daha zordur.   Albert Einstein.

Hayatım boyunca - Sanal yada reel fark etmez - tanıdığım ve tanıyabileceğim en müthiş en harika insanlardan biri o.
Hatta Robert'a bile değişmem onu :Ç Mutluluğu hakkeden kişilik ve iyi ki var o :bite Hem de ayaklı sözlük gibidir maşallah  (6)
Bkz: Şimdi okullu olduk sınıfları doldurduk :P Demiiğğ lan
#29 - Şubat 09 2009, 19:34:24
Don't look so blue'

Artık o bir oscarlı üye (6)
#30 - Şubat 09 2009, 19:56:21
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

nude.

bkz. Dost dost diye nicesine sarıldım, benim sadık yarim sokuyopat'dır.   -.-

Harika'mdır diyebilirim. Tanıdığım en kusursuz kişilik. İyi dinleyici - (: - Kerim. Onu sevmemek için imkân yok. Heh, ayrıca çok da sempatiktir. -abovnes-  :b
#31 - Nisan 18 2009, 08:23:46

Gerçek 'Dost' Diyebileceğim Nadir İnsanlardan Bir Tanesi.
Pek Fazla Konuşmasak da Bende Yeri Çok Farklıdır Kerim'in.  =)
#32 - Nisan 19 2009, 13:09:57

Bugün mutlu olmama sebep olaan kisi..
O'da hep mutlu olsun !
Editördas'im.. Iyiki var..
#33 - Nisan 20 2009, 22:42:11
« Son Düzenleme: Nisan 21 2009, 21:02:28 Gönderen: Rüyam.. »
Benimsin ellere söyle bilinsin
Kader başkaysa silinsin
...

xX_NightmarE_Xx

Forumda en son tanıdıklarımdan... o kadar içten ve cana yakın ki.. sadece  kahve yarışlarında açık ara farkla önde olmasına uyuz oluyorum (6)
#34 - Nisan 24 2009, 22:26:20

Yüz verince astarını istemeyen (ender) üyelerden. Sınırını iyi bilir, aşmaz da hiç bir zaman.
Bir kez üzdü bizi umarım bir daha olmaz. =)
#35 - Nisan 24 2009, 22:37:03
İçimde şefini kaybeden bir orkestranın hüznü var
dışımda Charlie Chaplin gülüşü.

xX_NightmarE_Xx

Birtane o... herşeyiyle mükemmel.. her kelimesi söylediği her cümlesi saygı duymaya değer... forumda sohbet edilebilecek, karakteri sağlam, düşünceleriyle herkesi sollayan, konuşurken yüzümde gülücükler açtıran şahıs... tek sinir olduğum şey kahve yarışımız.. uğraşmam lazım...  :4
Mükemmelim benim :)
#36 - Mayıs 09 2009, 23:19:40

odunum bnm :Ç sewdiğim kişlik:Ç bna saygı duyan saygıdeğer deli :Ç kardeşim be :Ç
#37 - Mayıs 10 2009, 00:06:02
ben ne dersem o !!!

xX_NightmarE_Xx

Gerçek hayatın efendisi niteliğinde...

^Mükemmel^ kelimesinin tek sahibi ...

#38 - Mayıs 13 2009, 08:40:19

Aslında küsülesi insan ama küsemiyorum ben buna bilir kendisi de.
"Unutulmuş muydum? Alışıyor muydum? + huh" diyorum burdan kendisine.
Piss Hain..
Severik ailecek :bite
#39 - Haziran 01 2009, 20:26:26
Don't look so blue'

Gelicem gelicem diyip gelmeyen *** -.- Hani gelcektin lan ? Hayallerimi yıktın adi, hayallerim vardı, o grupları dinleme hayallerim.

- ehih -

#40 - Haziran 03 2009, 23:14:05
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

xX_NightmarE_Xx

Mükemmel'i Mükemmelleştiren Mükemmel...

(=
#41 - Haziran 04 2009, 01:11:51

Evet,kaldık başbaşa.Biraz kendimizden yazalım bakalım neler çıkarabilcez.mantıklı mantıksız hayatta bundan ibaret değil mi zaten?Ney mantığımıza yatıyor?Peki yalanlar nasıl bir hiç gibi silip sonsuzluğa gidiyor?Hayat mı bizi kontrol ediyor,yoksa biz mi?Hangimiz daha güçlü?Bence hayat daha güçlü yıkıp gidiyor.Bunun için değilmidir zaten hayat mücadelesi?İyi kötü değil,güçlü olan yenmez mi her zaman?Kimileri yok olmuş,kimileri gitmek üzere,kimilerinin zaten beklentisi yok,güçlü olanları söylemeye gerek yok bile.Burasıyla ne alaka diyorsanız yazdıklarımın,sadece içimden geldi diyorum,hayata karşı ufak bir bakıştan başka bişey değil.herkes siyahla beyazı bilir nasıl olsa!
     Biraz kendimize gelelim,Dış Dünya'dan ben ve benim iç Dünyam'dan siz.Düşünüyorumda beni tanımayanlar nasıl yorumlar diye,zor gibi olcak gibi görünüyor.Bu yüzden sonlara bırakalım bunu.Her ne kadar Tanrı kavramı son noktalarda olsada varlığı veya yokluğu üzerine asla tartışmaya girmez.Hayatın bi düzeni,kuruluşu varsa bu kendine kendine olmamıştır.Türklük herşeyin en önünde gelir,bunu ırkçılık olarak da görebilirsiniz.Dünya'da üstün bir ırk varsa buda Türk'lüktür.Bu tarz konular üzerine de kolay kolay tartışmaya girmez.Sanal veya reel yaşamda sık sık rastlanan durum değildir yani.Savunulan şeyleride gayet iyi bilir,belkide bu yüzdendir tartışma çıkmaması.Black metal hayranıdır.hayatında çok büyük bir yeri vardır.Sade müzik olarak değil Black metal ruhunuda bünyesiyle benimsemiştir.Black metal yaşam üçlemesinide herzaman taşır ve yaşar.
     Çok olmasada asosyal bir yaşam tarzı vardır.Pek şikayetçi değildir aslında bundan.Hiç olmazsa asosyal insan abazan insandır kavramına asla uymaz.Bir tane Resimli Bar'ları vardır.İş çıkışı,öğlen yemeği boş vakitlerinde orda geçirir bir birayla keyfini yerine getirir.Evini de çok sever,anti ev düşüncesi fazla zıttır.Sanal veya reel arkadaş ilişkilerinede önem verir.Kollar yardım etmeyi sever.Birşeyin ortası yoktur ama,ya sever ya sevmez ehhlere yer vermez.Kendinden nefret ettirene fazlasıyla kin tutar,her ne kadar kin tutsada gereksiz tartışmalara girmez.Depresif yapısıyla agresiflik hat safaya ulaşır,tanınan halinden çıkar.Dış Dünya'dan gören ve tanımayanlar pek bilmez.Bire bir konuşmada anlar ancak insan.Yeni insanlar tanımak hayatını her zaman olumlu yönde etkilemiştir.Bunun içinde terardan Sanal reel farketmez,bu yüzden forumda bile olsa tanımadığı kişilerle irtibata geçicektir.

Not:Uzun zamandır yazmak istediğim bir yazıyıdı aslında.Şimdi rahat ve huzur doluyum.Herşeyi olmasada bir çoğunu yazdım gibi.Mutlaka devam edicektir.Şimdilik görüşmek üzere dostlar.Kendinize iyi bakın der ve gider...
#42 - Haziran 04 2009, 21:35:16
Zifir.

durmak yok yola dewam be odunum :Ç
#43 - Haziran 04 2009, 22:39:28
ben ne dersem o !!!

sessiz yalnızlık

..
#44 - Haziran 04 2009, 23:12:44
« Son Düzenleme: Nisan 02 2010, 20:54:43 Gönderen: Düş'e Kabin. »

Gökbige

.
#45 - Haziran 13 2009, 15:48:46
« Son Düzenleme: Mart 10 2010, 18:16:15 Gönderen: Jelli Boon »

arsenik

Onun gibisi zor bulunur, bulunmaz hatta.
Candır, yeri çok ayrıdır.
#46 - Haziran 30 2009, 15:25:04

Alter bünyesinde rahatlıkla güvenebileceğiniz, arkanızı dönebileceğiniz güzide zat. Az bir zaman diliminde konuşuyor olsak da içini bayağı iyi bilirim. Gram kötülüğünü görmedim, göreceğimi de zannetmem. Haa bu arada:
Hafta sonu evimde misafir etmeyi düşündüğüm güzel insan. Şimdiden olacakları kestirmek zor fakat hemen hemen neler yapacağımızı planlamış bulunmaktayım. Evveeet, tüm gün evde oturacağıııızz... Nasıl ama?
Yok, yok... bezdiren sıcaklar bizi bulmazsa gezdireceğim de elbet. Hadi bağalım...
#47 - Temmuz 22 2009, 21:12:01
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Gökbige

Herkese karşı gerçekleştirdiği konuşmama eylemini bana da gerçekleştiren.. Ne olursa olsun çok sevdiğim, seveceğim, canım olan insan..
#48 - Temmuz 22 2009, 23:50:05

Dil-Nişîn

Son zamanlarda öyle güzel yer edindi ki bende, valla apayrı. =)
Eskişehir'e geldi, haber verdi. "Eskişehir yolcusu kalmasın" diye bi mesaj attı. Cumartesi akşamı görüşemedik, bi kaç aksilik olduğu için pazara kaldı. Ama olsun sonuç olarak görüştük.  Ne kadar geç kaldığımız için telefonda dövecek gibi konuşmuş ve buluştuğumuzda 18 dk beklettiğimizi yüzümüze vurmuş olsa da ( &o .p) güzel bi gündü bence. Ordan burdan şurdan konuştuk. Konu konuyu açtı. Arada bi susuştuk falan ama sonra yine sohbete devam ettik. Güzel geçen zamanın ardından ayrıldık. Herkes kendi yoluna hesabı..
Kardeşim, dostum belki de yeri geldiğinde abim.. =)
Bi de son zamanlarda işi düştüğü için arıyo falan diye trip attım ama biliyorum ki unutulmadım. Sadece onu uyuz etmek çok hoşuma gidiyo. =D Sağolsun üzüntümü de mutluluğumu da paylaşır.. İyi ki var dediklerimden..
#49 - Temmuz 30 2009, 13:03:15
« Son Düzenleme: Ağustos 23 2009, 05:03:51 Gönderen: Dil-Nişîn »

Bahsettiği aile sıcaklığını sadece annemde görmüş olandır. Gerisini gösterebilecek yüreğe sahip olanlar bulunmamaktadır. Öncelikle bu yüzden kendisine gerçekten üzgün olduğumu belirtmek istiyorum. Daha sıcak bir ortamda karşılamayı isterdim hatta... Neyse.

Geçen hafta tam bu saatlerde evimdeydi lan herif. Alter bünyesinde evime misafir ettiğim ilk insan. Zenginliğimi ben daha öncesinde deşifre etmiştim lakin o da gözleriyle gördü, oha dedi, ezildim resmen didiiiğğ! Geçelim bunları ya, bilindik şeyler.
Evime eli boş gelmemiştir sağ olsun. Bahçelerinden topladıkları zeytinleri hedaye etmiştir, afiyet olsun demiştir. Elinde, plastik kavanoz içinde o 5 kiloluk zeytinleri görünce şaşırdım tabi hatta inanır mısın ama duygulandım. Şimdi sabah kahvaltılarında onu anıyoruz ehehe..
Gününü farklı ve güzel geçittirebildiysem ne mutlu. Dostum dedim de boşa demedim zamanında. Huyu benden bile düzgün, benden yakışıklı ama benden zengin mi bilemem. Ama benden hanzo olmadığı kesin auhauha. Bir şekilde cumartesi ve pazar gününü istediği gibi geçittirmeye çalıştım. Elimden 1 gün içinde fazlası gelmedi, keşke gelseydi. Odamda yatıramadım mesela... ama iyiki öyle yaptım çünkü sıcaktan ölürdü. Salona yatak açtırdım, püfür püfür uyuduk. Lan bak saçmalamayın, sadece uyuduk!
Yine bekliyorum ben bu güzel insanı. Sohbetine doyamadım ondan.
#50 - Ağustos 01 2009, 14:18:17
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.